Arkadaşlar bu sayfa sadece Sivas Selçuk Ortaokulu öğrencileri için hazırlanmıştır. Son günlerde istatistiklerden izlediğim kadarıyla başka illerden başka okullardan öğrencilerinde sayfayı ziyaret ettiği, deneme sınavı sonuçlarına veya cevap anahtarlarına ulaşmak istediğini gördüm. Bu öğrencilerimizin kimisi yorum olarak sormuş bazılarına yardımcı olabildik bazılarına ise yardımcı olamadık.

Başka okullardan olup ta girdiği deneme sınavı sonucunu öğrenmek isteyen fakat bulamayan öğrenciler için ya da girdiği deneme sınavı cevap anahtarına ulaşmak isteyen öğrenciler için aşağıya ilgili yayın evlerinin sonuç sayfalarının linklerini ekleyeceğim. Eğer girdiğiniz denemenin sonuç sayfası aşağıda yok ise yorum olarak yayın evini yazınız öğrendikten sonra linkini buraya eklerim.

DENEME SINAVI SONUCU ÖĞRENME SİTELERİ

 • Martı Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ve Cevap Anahtarlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • İşler Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ve Cevap Anahtarlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • NetBil Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ve Cevap Anahtarlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • Test Okul Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ve Cevap Anahtarlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • Eksen Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ve Cevap Anahtarlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • Sınav Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ve Cevap Anahtarlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • Okyanus Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ve Cevap Anahtarlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • Ata Yayıncılık Deneme Sınavı Sonuçları ve Cevap Anahtarlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • Koray Varol Akademi Deneme Sınavı Sonuçları ve Cevap Anahtarlarına ulaşmak için tıklayınız.

Not: Yayın evlerinin bazıları sonuçları göstermek için TC Kimlik No veya Öğrenci No gibi bilgiler istemektedir. Bu sitenin ilgili yayın evleri ile bir alakası yoktur. Sadece sizlere yardımcı olabilmek için linkler eklenmiştir. Listede olmayan Deneme sınavı sonuç sitelerini öğrenmek için yorum yazabilirsiniz. Sonuçlarınızı nasıl öğreneceğinizi anlatmaya çalışırız.

Okulumuz öğrencisi iseniz zaten sonuçlarınız açıklanır açıklanmaz aşağıya eklenecektir. Başka sitelerde sonuç aramanıza gerek yoktur.

SELÇUK ORTAOKULU

DENEME SINAVI DUYURULARI VE İSTATİSTİKLER

Okulumuzda yapılmış deneme sınavlarının sonuçları ve yapılacak olan deneme sınavları ile ilgili duyurular aşağıda paylaşılacaktır. Öğrencilerimizin önceden sınav gününü bilip hazırlanmaları ve sonuçlarına her zaman ulaşabilmeleri için bu sayfa hazırlanmıştır.

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılından yapılmış olan deneme sınavları arşive kaldırılmıştır. Merak eden öğrenci ve velilerimiz http://ozgurseremet.com/2016-2017-deneme-sinavlari-arsiv/ sayfasından ilgili sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Yeni sınav sistemi belli olmadığı için bir süre deneme sınavı yapmamıştık. Yeni sistem belli olduğuna göre öğrencilerimizi hazırlamaya başlayabiliriz.

Bazı öğrencilerimizin sınıflarını yanlış kodlaması sebebiyle öğrenci sınıf sıralarında yanlış sonuçlar ortaya çıkmış bu yanlışlıklar düzenlenerek giderilmiştir. Bundan sonraki denemelerde de aynı işlem yapıldıktan sonra eklenecektir. Ayrıca yeni listelerde öğrencilerin kendi sonuçlarını daha kolay görebilmeleri için isim soyisim şeklinde sonuçlar listelenmiştir.

Liste Güncelleme tarihi 01.03.2018 saat 23:30

Sınav Sonucunuza liste açıldıktan sonra Ctrl ve F tuşlarına birlikte basıp arama bölümüne adınızı yazarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

SELÇUK ORTAOKULU DENEME SINAVI DUYURULAR VE SONUÇLARI


**********YENİ DENEME**********

8. Sınıflara uygulanan seri deneme sonuçları buradan paylaşılacaktır. 


MEB öğrencilerimizin 2017-2018 Öğretim Yılının 1. Döneminde yapmış olduğu çalışmaları değerlendirmeleri için 5,6,7 ve 8. Sınıf düzeylerinde hazırlanan 1. Değerlendirme Sınavları yayımlanmıştır. Deneme sınavları ile ilgili ayrıntılı bilgiye http://ozgurseremet.com/eba-testler-denemeler/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Tüm öğrencilerimizin bu Deneme Sınavını Çözmesi şiddetle tavsiye edilir. 


17 NİSAN 2018 7-8 SINIFLARA 19 NİSAN 2018 5-6 SINIFLARA UYGULANAN DENEME SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Okulumuzda 17 NİSAN 2018 günü 7. ve 8. sınıflarımıza 19 NİSAN 2018 günü 5. ve 6. sınıflarımıza Martı Yayınlarının denemesi yapılmıştır. Yapılan denemenin sonuçları aşağıda listelenmiştir.

 • 5. Sınıflarda okul birincimiz Asilhan KOŞAR olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
 • 6. Sınıflarda okul birincimiz İrem İsra KAYA ve Zülal TARI olmuştur. Kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
 • 7. Sınıflarda okul birincimiz Ayşe ÇİFTÇİ olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
 • 8. Sınıflarda okul birincimiz İrem YILDIZ ve M. Arda KILINÇ olmuştur. Kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Tüm öğrencilerimizin deneme sınavı sonuçları tek liste halinde paylaşılmıştır. Listede önce 8. sınıflar sonra 7 sonra 6 en son 5. sınıfların listesi bulunmaktadır. Deneme sınavı sonuçları listesine ulaşmak için tıklayınız.


14 MART 2018 ÇARŞAMBA DENEME SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Okulumuzda 14 MART 2018  Çarşamba günü tüm sınıflarımıza Dört Mevsim Kültür Yayınlarının denemesi yapılmıştır. Yapılan denemenin sonuçları aşağıda listelenmiştir.

 • 5. Sınıflarda okul birincimiz Yaren COŞKUN olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Tüm 5. Sınıf öğrencilerimizin sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • 6. Sınıflarda okul birincimiz Sedat ÇELİK ve Sıla BAŞÇI olmuştur. Kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Tüm 6. Sınıf öğrencilerimizin sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • 7. Sınıflarda okul birincimiz Ayşe ÇİFTÇİ, İbrahim EYİBİNİCİ ve Aleyna BİÇER olmuştur. Kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Tüm 7. Sınıf öğrencilerimizin sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • 8. Sınıflarda okul birincimiz İrem YILDIZ olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Tüm 8. Sınıf öğrencilerimizin sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

23 ŞUBAT 2018 CUMA DENEME SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Okulumuzda 23 ŞUBAT 2018  Cuma günü 8. sınıflarımız için MARTI Yayınlarının denemesi yapılmıştır. Yapılan denemenin sonuçları aşağıda listelenmiştir.

 • 8. Sınıflarda okul birincimiz Büşra ŞAHİN olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Tüm 8. Sınıf öğrencilerimizin sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

MİLLİ İZLEME SINAVI (MİS) SONUÇLARI AÇIKLANDI

Sivas il genelinde 5. sınıflara uygulanan Milli İzleme Sınavı MİS sonuçları açıklanmıştır. Sonuçları diğer deneme sınavları gibi burada paylaşamıyoruz. Bu sınavın amacı sıralama yapmak değil kazanımları elde etme düzeyleri belirlemekti. Sonuçlarınız çıktı alınmış branş öğretmenlerinize verilecektir. Branş öğretmenleri düşüncelerini yazdıktan sonra karne dağıtımında sonuçlarınız karne şeklinde verilecektir.

Sonuçlarınızı şimdiden öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ediniz.

 1. Sonuç sitesine ulaşmak için tıklayınız.
 2. Açılan sayfadan TC Kimlik No bölümüne TC Kimlik Numaranızı yazıp BUL deyiniz.
 3. Sonuçlarınız listelenecektir. Üst kısımdaki menüden Türkçe, Matematik ve Fen Bilimleri sonuçlarınızı seçerek ayrı ayrı görüntüleyebilirsiniz.

 


20 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA DENEME SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Okulumuzda 20 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA tüm öğrencilerimize BERKAY Yayınlarının denemesi yapılmıştır. Yapılan denemenin sonuçları aşağıda listelenmiştir.

 

 • 5. Sınıflarda okul birincimiz Mehmet Efe TÖRNÜK ve Asilhan KOŞAR olmuştur. Kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Tüm 5. Sınıf öğrencilerimizin sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • 6. Sınıflarda okul birincimiz Sümeyye ÇELİK ve Sıla BAŞÇI olmuştur. Kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Tüm 6. Sınıf öğrencilerimizin sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • 7. Sınıflarda okul birincimiz Zeynep Nehir BARIŞ olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Tüm 7. Sınıf öğrencilerimizin sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • 8. Sınıflarda okul birincimiz Murat MERAL olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Tüm 8. Sınıf öğrencilerimizin sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

Listelerin eklenmesi zaman almıştır. Sebebi bilerek yanlış kodlama yapan arkadaşlardır. Bu arkadaşlarla ayrıca görüşülecektir.

 


13 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA DENEME SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Okulumuzda 13 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA sadece 8. sınıf öğrencilerimize BİLNET Yayınlarının denemesi yapılmıştır. Yapılan denemenin sonuçları aşağıda listelenmiştir.

Sınavda alınan puana göre sıralama yapılmıştır. Puan hesabı yapılırken bu sefer yanlış sorular doğrulardan götürmüştür. Size verilen sınav sonuçları ile farklılık gösterebilir. Bunun sebebi bazı öğrencilerimizin sınıflarını işaretlememiş olmaları yanlış kodlama sebebiyle istatistiklerin farklılaşması olabilir.

 

 • 8. Sınıflarda okul birincimiz İrem YILDIZ olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Tüm 8. Sınıf öğrencilerimizin sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

 


22 KASIM 2017 ÇARŞAMBA DENEME SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Okulumuzda 22 KASIM 2017 SALI sadece 5. sınıf öğrencilerimize İşler Yayınlarının denemesi yapılmıştır. Yapılan denemenin sonuçları aşağıda listelenmiştir.

Sınavda alınan puana göre sıralama yapılmıştır. Size verilen sınav sonuçları ile farklılık gösterebilir. Bunun sebebi bazı öğrencilerimizin sınıflarını işaretlememiş olmaları yanlış kodlama sebebiyle istatistiklerin farklılaşması olabilir.

 

 • 5. Sınıflarda okul birincimiz Muhammed Osman KURT olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Tüm 5. Sınıf öğrencilerimizin sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

 


14 KASIM 2017 SALI DENEME SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Okulumuzda 14 KASIM 2017 SALI Martı Yayınlarının denemesi yapılmıştır. Yapılan denemenin sonuçları aşağıda listelenmiştir.

Sınavda alınan puana göre sıralama yapılmıştır. Size verilen sınav sonuçları ile farklılık gösterebilir. Bunun sebebi bazı öğrencilerimizin sınıflarını işaretlememiş olmaları yanlış kodlama sebebiyle istatistiklerin farklılaşması olabilir.

Bu çalışmada tüm öğrencilerimizin sonuçları tek tek kontrol edilip yanlışlıklar varsa düzeltildikten sonra oluşturulur. Bu sebeple sıralama burada paylaşıldığı gibidir.

Bu çalışmanın bir deneme sınavı olduğunu unutmayın, sadece sonuçlarınızı inceleyerek eksik kaldığınızı düşündüğünüz derslere ağırlık veriniz.

Listeyi sanal ortamda paylaşmayınız.

 • 5. Sınıflarda okul birincimiz Yaren COŞKUN olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Tüm 5. Sınıf öğrencilerimizin sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • 6. Sınıflarda okul birincimiz Muhammed Sedat ÇELİK ve Sıla BAŞÇI olmuştur. Kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Tüm 6. Sınıf öğrencilerimizin sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • 7. Sınıflarda okul birincimiz Berrin PALA olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Tüm 7. Sınıf öğrencilerimizin sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • 8. Sınıflarda okul birincimiz İrem YILDIZ, Necmeddin Yağız ÖZBEK, Muhammet Arda KILINÇ ve Elif ERTÜRK olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Tüm 8. Sınıf öğrencilerimizin sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.