Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları

Okullarımızda yapılan Deneme Sınavı Sonuçları ve Deneme Sınavı Cevap Anahtarları bu sayfa altından güncel olarak yayınlanacaktır.

Önemli Bilgilendirme: Bu sayfa Sivas ilindeki öğrenci ve velilerinin Deneme Sınavı Sonuçlarını takip edebilmesi için oluşturulmuştur. Fakat başka okullardan Deneme Sınavı Sonucunu öğrenmek isteyen öğrenciler için Yayın evlerinin sonuç sayfaları eklenmiştir.

2019-2020 DENEME SINAVI DUYURULARI

Bu alanda Sivas’ta yapılacak olan Deneme Sınavı Tarihleri ve hangi yayın evinden Deneme Sınavı yapacağı bilgisi verilecektir.

Deneme Sınavlarına hazır olarak gelmek için ara ara girerek sayfayı kontrol edebilirsiniz. Şimdilik bildiğim sınav tarihlerini aşağıya ekliyorum.

Sivas Deneme Sınavı Tarihleri
Sivas İl Geneli Deneme Sınavı Tarihleri

2019-2020 DENEME SINAVI SONUÇLARI

Yapılan Deneme Sınavı Sonuçları buradan tarihlere göre sırayla paylaşılacaktır.

13 Eylül Cuma Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğü Deneme Sınavı Sonuçları

Sonuçları aşağıya resmini eklediğim yöntem ile öğrenebilirsiniz. Muhtemelen bundan sonra yapılacak deneme sınavları sonuçları da bu yöntem ile paylaşılacaktır.

Sivas Deneme Sınavı Sonuçları
Sivas Deneme Sınavı Sonuçları

Önemli Bilgilendirme: MEB’in hazırladığı sınava en iyi MEB’in kaynaklarıyla hazırlanabilirsiniz. Bu sebeple LGS Örnek Sorular Yayımlandı adresinde bulunan örnek soruları çözmeden sınava girmeyin.


Hangi yayın evinden deneme Sınavı olduysanız aşağıdan bularak sayfasına gidiniz. Deneme Sınavı Sonuçlarınızı veya açıklandı ise Deneme Sınavı Cevap Anahtarlarınızı öğrenebilirsiniz.

Başka okullardan olup ta girdiği deneme sınavı sonucunu öğrenmek isteyen fakat bulamayan öğrenciler için ya da girdiği deneme sınavı cevap anahtarına ulaşmak isteyen öğrenciler için aşağıya ilgili yayın evlerinin sonuç sayfalarının linklerini ekleyeceğim.

Eğer girdiğiniz denemenin sonuç sayfası aşağıda yok ise yorum olarak yayın evini yazınız öğrendikten sonra linkini buraya eklerim.

DENEME SINAVI SONUCU ÖĞRENME SİTELERİ

Popüler yayın evlerinin Deneme Sınavı Sonuçlarını aktardığı sayfalar aşağıda verilmiştir. Aradığınız yayınları bulamadıysanız yorum bırakın ilgili çalışmayı yaptıktan sonra sayfa eklerim.

MARTI YAYINLARI DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

Martı Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları

Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız Martı Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ya da Martı Yayınları Deneme Sınavı Cevap Anahtarları sayfasına yani Martı Sonuç sayfasına link üzerinden veya yukarıya eklediğim resim üzerinden ulaşabilirsiniz.

Martı Yayınları Deneme Sınavı Cevap Anahtarı eğer Martı Sonuç sayfasında yayınlanmamış ise veya siz ulaşamadıysanız yaptığınız denemenin kitapçık resmini çekip bana atarak cevap anahtarı talep edebilirsiniz.

Bunun için Facebook ve İnstagram üzerinden ulaşabilirsiniz.

İŞLER YAYINLARI DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

İşler Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları

Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız İşler Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ya da Deneme Sınavı Cevap Anahtarlarına link üzerinden veya yukarıya eklediğim resim üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sayfa üzerinden Sonviraj Yayınları ve Apotemi Yayınları sonuçlarına da ulaşabilirsiniz.

NETBİL YAYINLARI DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

NetBil Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları

Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız NetBil Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ya da Deneme Sınavı Cevap Anahtarlarına link üzerinden veya yukarıya eklediğim resim üzerinden ulaşabilirsiniz.

TEST OKUL YAYINLARI DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

NetBil Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları

Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız TestOkul Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ya da Deneme Sınavı Cevap Anahtarlarına link üzerinden veya yukarıya eklediğim resim üzerinden ulaşabilirsiniz.

EKSEN YAYINLARI DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

NetBil Yayınları

Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız Eksen Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ya da Deneme Sınavı Cevap Anahtarlarına link üzerinden veya yukarıya eklediğim resim üzerinden ulaşabilirsiniz.

SINAV YAYINLARI DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

Sınav Yayınları

Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız Sınav Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ya da Deneme Sınavı Cevap Anahtarlarına link üzerinden veya yukarıya eklediğim resim üzerinden ulaşabilirsiniz.

OKYANUS YAYINLARI DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

Okyanus Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları

Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız Okyanus Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ya da Deneme Sınavı Cevap Anahtarlarına link üzerinden veya yukarıya eklediğim resim üzerinden ulaşabilirsiniz.

HIZ YAYINLARI DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

Hız Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları

Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız Hız Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ya da Deneme Sınavı Cevap Anahtarlarına link üzerinden veya yukarıya eklediğim resim üzerinden ulaşabilirsiniz.

ATA YAYINCILIK DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

Ata Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları

Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız Ata Yayıncılık Deneme Sınavı Sonuçları ya da Deneme Sınavı Cevap Anahtarlarına link üzerinden veya yukarıya eklediğim resim üzerinden ulaşabilirsiniz.

KORAY VAROL AKADEMİ DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

Koray Varol Akademi Deneme Sınavı Sonuçları

Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız Koray Varol Akademi Deneme Sınavı Sonuçları ya da Deneme Sınavı Cevap Anahtarlarına link üzerinden veya yukarıya eklediğim resim üzerinden ulaşabilirsiniz.

Not: Yayın evlerinin bazıları sonuçları göstermek için TC Kimlik No veya Öğrenci No gibi bilgiler istemektedir. Bu sitenin ilgili yayın evleri ile bir alakası yoktur.

Sadece sizlere yardımcı olabilmek için linkler eklenmiştir. Listede olmayan Deneme sınavı sonuç sitelerini öğrenmek için yorum yazabilirsiniz.

Sonuçlarınızı nasıl öğreneceğinizi anlatmaya çalışırız.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Bu sayfada deneme sınavları yapılmamakta sadece okulunuzda girdiğiniz deneme sınavlarının sonuçları ve cevap anahtarları paylaşılmaktadır.

Eğer Deneme Sınavı olmak için bir arayış içindeyseniz aşağıda verdiğim bağlantıyı kullanarak tüm sınıflar için hazırlanmış Online Yazılı Sorularına ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarınızı anında görüntüleyerek eksik kaldığınız konuları tespit edebilirsiniz.

blank

Online Yazılı Sorularını Test Hocası üzerinden çözmek için yukarıdaki resme veya buraya tıklayabilirsiniz.


Yayın evi sayfalarından cevap anahtarlarına ulaşamazsanız aşağıdaki İnstagram adresini takip edip kitapçık resminizi göndererek cevap anahtarı talebinde bulunabilirsiniz.

Özgür ŞEREMET İnstagram Sayfasına link üzerinden veya aşağıya eklediğim resim üzerinden ulaşabilirsiniz.

Özgür ŞEREMET İnstagram

Ayrıca İnstagram hesabınız var ise hesabımızı takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. İnstagram üzerinden attığınız mesajlar gün saat fark etmeksizin en kısa süre içinde yanıtlanacaktır.


DENEME SINAVI İSTATİSTİKLERİ ARŞİV

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılından yapılmış olan deneme sınavları arşive kaldırılmıştır. Merak eden öğrenci ve velilerimiz 2016-2017 Deneme Sınavları Arşiv sayfasından ilgili sonuçlara ulaşabilirsiniz.

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılından yapılmış olan deneme sınavları arşive kaldırılmıştır. Merak eden öğrenci ve velilerimiz 2017-2018 Deneme Sınavları Arşiv sayfasından ilgili sonuçlara ulaşabilirsiniz.

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılından yapılmış olan deneme sınavları arşive kaldırılmıştır. Merak eden öğrenci ve velilerimiz 2018-2019 Deneme Sınavları Arşiv sayfasından ilgili sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bazı öğrencilerimizin sınıflarını yanlış kodlaması sebebiyle öğrenci sınıf sıralarında yanlış sonuçlar ortaya çıkmış bu yanlışlıklar düzenlenerek giderilmiştir. Bundan sonraki denemelerde de aynı işlem yapıldıktan sonra eklenecektir. Ayrıca yeni listelerde öğrencilerin kendi sonuçlarını daha kolay görebilmeleri için isim soyisim şeklinde sonuçlar listelenmiştir.

Liste Güncelleme tarihi 23.02.2020

Sınav Sonucunuza liste açıldıktan sonra Ctrl ve F tuşlarına birlikte basıp arama bölümüne adınızı yazarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

388 Comments

 1. Hocam Merhaba..
  8. sınıf Sınav Yayınları 816 nolu deneme A kitapçığı cevap anahtarlarını rica edebilir miyim.. İnstagram’dan da yazdım ama bakmadınız..

 2. hocam okyanus yayınları 8.sınıf mart ayı denemesi b kitapçığı cevap anahtarı varmı

 3. Birde geçen hafta martı yayınları olmuştuk 8.sınıf onun cevap ve sonuçları var mı onuda sorayım ?
  Not:siteniz çok güzel sonuçlar okulda açıklanmadan öğrenebiliyorum.

 4. Merhaba 8.sınıf hız yayınları ve 8.sınıf ata yayınları var mı cevap anahtarı birini haftasonu birini bugün yaptık cevap anahtarları çıkmamış okulda
  Not:instgrm yok mailden yazabilirsiniz var ise teseşkkürler.

 5. Hocam k.maraş çanta yayınları 2 Aralık ta y7.sinif lara yapılan deneme sinavicevaplarini yayinlarsaniz sevinirim

 6. Son viraj yayınlarının denemesinin cevap anahtarları için pazartesi yi mi bekleyeceğiz😞

 7. Hocam bu denemelerden full çekenlere iftihar belgesi veriyorsunuz ya bir boşa veya bir yanlışa da kıyağınız olur mu?Sonuçta bir boşta full gibi birşey 🙂

 8. Hocam 7. Sınıflarda kaç birinci var üç mu bir mi,derslerin kat sayılarına bakınca bir birinci oluyor ama ilk üçte bulunanların puanları ayni

 9. Hocam 15 Nisan 2019’da yapılacak olan Okulistik yayınlarının kazanımlarını açıklayacak mısınız ?

 10. hocam hız yayınları ingilizce denemesinin sonuçları açıklanmış toplu listeyi ekler misiniz

 11. Hocam ata yayınları deneme sonuçları açıklanmış,listeyi atabilir misiniz? Bu arada işler yayınlarında dönem başlarında yapılan matamatik fen bilimleri araştırmasının sonuçları da var,onu da atabilir misiniz?

 12. Hocam işleyen zeka dan olduğumuz deneme sınavının sonuçları işleyen zeka nın sitesinden açıklanmış ama sadece fen ve matematik değerlendirmesi yapılmış hem de seri deneme olduğu halde okulda 335 kişi katıldığı görünüyor neden acaba

 13. Hocam işleyen zeka Yayınları’nın deneme sınav sonucuna Ben sitesinden ulaştım Siz de yayınlar mısınız lütfen Okulda kaçıncı olduğumuzu görmemiz için

 14. Hocam 8. sınıf işleyen zeka Yayınları deneme sınav sonucu açıklanmış okul sıralamasını yayımlarmısınız

 15. Hocam Okulistik yayınlarının sınavını biz neden 15 Nisan’da oluyoruz?
  Okulistik kendi sitesinde 11 Nisan olarak yazmış ?

 16. Hocam kültür yayınlarının 5. Deneme Sınavı 7. Sınıf cevap anahtarını paylaşabilirsiniz? ?Lütfen lütfen lütfen

 17. hocam testokul yayınları 10. sınıf 04 deneme cevap anahtarını bulmadım varsa paylaşabilir misiniz,lütfen.

 18. hocam ben hatay reyhanlı da yaşıyorum reyhanlı ortaokulu 7. sınıf öğrencisiyim bizim okulun ilk onunu söyleyebilir misiniz acaba lütfen

 19. merhaba öğretmenim.benim oğlum 7.sınıfa gidiyor,deneme çözmek istiyor bulamıyorum bana yardımcı olabilirmisiniz iyi çalışmalar

 20. Hocam 6,7 ve 8. sınıf hız yayınları 1. deneme sınavı cevap anahtarını gönderebilir misiniz?

 21. Hocam deneme sınavını ne zaman açıklayacaksınız 10.01.2019da açıklanacaksada 00.00da açıklarmısınız

 22. Hocam ben 6.sınıftan Ahmet Berkay Şeker. Size zahmet olacak okul sıralamasında kaçıncı olmuşum söylermisiniz.

 23. Hocam 3 ocak yani bugün yaplan deneme sınavının cevap anahtarı ne zaman yayınlanacak

 24. Merhabalar aradan 4 gün geçti ama halen 9.sınıf testokul 3.deneme sınavı cevap anahtarı açıklanmadı

 25. hocam ben başka bir okuldanım 14 aralık martı yayınlarından sınav olduk onun cevap anahtarını koyar mısınız

 26. hocam perşembe günü 7. sınıflara uygulanan milli izleme sınavının sonuçları açıklandı mı?
  açıklandıysa ekler misiniz?
  açıklanmadıysa açıklandığında ekler misiniz?

 27. Hocam benim matematik ve fen bilimlerinden birer yanlışım var okul 1.’sinin türkçe ve sosyal bilgilerden var eşit olmuyor mu?

 28. hocam iyi akşamlar bugün olduğumuz deneme sınavının sonuçlarını ne zaman öğrenebiliriz acaba????

 29. Hocam ben 5\C sınıfından ahmet Efe Korkmazgil hocam yarın deneme sınavı olacağız onun cevabını ne zaman paylaşırsınız söyleyebilirmisiniz:)

 30. Hocam biz de 22 Kasım Perşembe günü deneme olacağız da. Kültür yayınları konu kazanımlarını atamaz misiniz? Yani cuma günü de olabiliz lütfen konu kazanımlarını atarsanız çok sevinirim… Bende başka okuldayım. Selçukta değilim Bahaeddin Erturhandayim

 31. hocam merhaba perşembe günü olacağımız denemenin kazanımlarını paylaşabilir misiniz lütfen!?

 32. Hocam biz bugün martı yayınından deneme sınavı olduk cevap anahtarına ulaşamıyorum siz paylaşır mısınız ya da nereden ulaşabilirim

 33. Saygıdeğer hocam merhaba ben başka okuldan biri ve bilnet yayınlarının cevap anahtarı varsa istiyorum saygılar

 34. merhabalar hocam ata yayıncılığınkine tıklıyorum şifre felan istiyor siz direkt olarak cevap anahtarını buraya atarmısınız

 35. hocam 8.sınıflar için tapılacak denemenın kazanımlarına nerden ulaşabilirim lütfen bir cevap.:))

 36. 6. Sınıf 15 mayıs deneme sınavı cevap anahtarını verebilir misiniz biz deneme sınavını yaptık

 37. Hocam benim 7 yanlışım vardı Martı Sonuçta 13 diyor benim birinci olmam lazım sınıfta ama 2. gösteriyor

 38. Hocam benim 7 yanlışım vardı Martının sitesinde 13 gösteriyor.Ben cevap anahtarından baktım orda 7 yanlışım vardı

 39. İyi gunler 8. Siniflar icin daha sık deneme yapsaniz arada cok bosluk oluyor haftada iki kez falan olsa oğlumun cok fazla sinav kaygisi var bu şeklilde atlatabilir.

 40. Hocam gönderir misiniz? kontrol ettim 5 yanlışım gözüküyor. Biraz silikti cevap anahtarı o yüzden bir daha kontrol edicem gerçi ful yapanlar var ama neyse

 41. Hocam biz bugün bilgi yarışmasındaydık 5’imiz bu yüzden sınava giremedik ya yani olacağımızdan yarın biz olduktan sonra cevap anahtarını yayınlar mısınız?

 42. Hocam 23 şubatta olacak deneme sadece 2. Dönemden mi çıkacak; yoksa şimdiye kadar gördüğümüz heryerden mi?

 43. Merhabalar biz bugun k.varol akademinin başarı belirleme sınavı3 6.sınıf kitapcığını yaptık hemen cevap anahtarına nerden ulaşabilirim

 44. Hocam 20 aralıkta yapılacak olan deneme sınavında hangi konulardan çıkacağını nerden öğrenebiliriz?

 45. Hocam bende çok merak ediyorum ilk denemem iyi değildi ama bu seferki kitapcigimda 7 yada 8 yanlış çıktı inşallah kaydırma yapmamisimdir biran önce aciklansa keske

 46. öğretmenim ünite nerden çıkar deneme sınavında 14 kasım ve nerden öğrenebilirim çünkü geçen sene bir site adı vermiştiniz hangi ünitelerin çıkacağı yazıyordu bu sene nerden öğrenebiliriz ?

 47. Hocam benim fenden 1 yanlışım vardı ama 6 yanlış gözüküyor, inkılabım full değildi ama full gözüküyor bir de ingilizcem full ama 1 yanlış gösteriyor.

 48. Özgür Hocam, 17.11.2016 tarihli Martı Yayınları Seri Deneme Sınavında Benim Toplam 8 Yanlışım Vardı, İngilizce Dersi 20 Doğruydu, Listede 18 doğru gösteriyor. Bi’ Yanlışlık Olmuş Olabilir Mi?

 49. Hocam bugün olduğumuz denemedeki A kitapçığındaki 14.soru cevap anahtarında yanlış, biz hocamızla çözdük kesinlikle B şıkkı yani bizim de mi yanlış sayılacak o soru ?

 50. 08.11.2016 Salı günü olduğumuz deneme sınavının 1. oturumunda Din Kültürü Dersi A kitapçığı 11. soruda bir problem olma durumu olabilir mi hocam?

 51. Biz de okulda 8.sınıf Martı Yayınları 3. deneme sınavını olduk ama sınavdan sonra cevap anahtarları verilmedi ve sonuçlarda gelmedi bu yüzden kontrol etmek istiyorum acaba nasıl ulaşabilirim hocam yardım ederseniz sevinirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*