Arkadaşlar bu sayfa sadece Sivas Selçuk Ortaokulu öğrencileri için hazırlanmıştır. Son günlerde istatistiklerden izlediğim kadarıyla başka illerden başka okullardan öğrencilerinde sayfayı ziyaret ettiği, deneme sınavı sonuçlarına veya cevap anahtarlarına ulaşmak istediğini gördüm. Bu öğrencilerimizin kimisi yorum olarak sormuş bazılarına yardımcı olabildik bazılarına ise yardımcı olamadık.

Başka okullardan olup ta girdiği deneme sınavı sonucunu öğrenmek isteyen fakat bulamayan öğrenciler için ya da girdiği deneme sınavı cevap anahtarına ulaşmak isteyen öğrenciler için aşağıya ilgili yayın evlerinin sonuç sayfalarının linklerini ekleyeceğim. Eğer girdiğiniz denemenin sonuç sayfası aşağıda yok ise yorum olarak yayın evini yazınız öğrendikten sonra linkini buraya eklerim.

DENEME SINAVI SONUCU ÖĞRENME SİTELERİ

 • Martı Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ve Cevap Anahtarlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • İşler Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ve Cevap Anahtarlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • NetBil Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ve Cevap Anahtarlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • Test Okul Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ve Cevap Anahtarlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • Eksen Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ve Cevap Anahtarlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • Sınav Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ve Cevap Anahtarlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • Okyanus Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ve Cevap Anahtarlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • Ata Yayıncılık Deneme Sınavı Sonuçları ve Cevap Anahtarlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • Koray Varol Akademi Deneme Sınavı Sonuçları ve Cevap Anahtarlarına ulaşmak için tıklayınız.
 • Hız Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ve Cevap Anahtarlarına ulaşmak için tıklayınız.

Not: Yayın evlerinin bazıları sonuçları göstermek için TC Kimlik No veya Öğrenci No gibi bilgiler istemektedir. Bu sitenin ilgili yayın evleri ile bir alakası yoktur. Sadece sizlere yardımcı olabilmek için linkler eklenmiştir. Listede olmayan Deneme sınavı sonuç sitelerini öğrenmek için yorum yazabilirsiniz. Sonuçlarınızı nasıl öğreneceğinizi anlatmaya çalışırız.

Okulumuz öğrencisi iseniz zaten sonuçlarınız açıklanır açıklanmaz aşağıya eklenecektir. Başka sitelerde sonuç aramanıza gerek yoktur.

SELÇUK ORTAOKULU
DENEME SINAVI DUYURULARI VE İSTATİSTİKLER

Okulumuzda yapılmış deneme sınavlarının sonuçları ve yapılacak olan deneme sınavları ile ilgili duyurular aşağıda paylaşılacaktır. Öğrencilerimizin önceden sınav gününü bilip hazırlanmaları ve sonuçlarına her zaman ulaşabilmeleri için bu sayfa hazırlanmıştır.

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılından yapılmış olan deneme sınavları arşive kaldırılmıştır. Merak eden öğrenci ve velilerimiz https://ozgurseremet.com/2016-2017-deneme-sinavlari-arsiv/ sayfasından ilgili sonuçlara ulaşabilirsiniz.

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılından yapılmış olan deneme sınavları arşive kaldırılmıştır. Merak eden öğrenci ve velilerimiz https://ozgurseremet.com/2017-2018-deneme-sinavlari-arsiv/ sayfasından ilgili sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bazı öğrencilerimizin sınıflarını yanlış kodlaması sebebiyle öğrenci sınıf sıralarında yanlış sonuçlar ortaya çıkmış bu yanlışlıklar düzenlenerek giderilmiştir. Bundan sonraki denemelerde de aynı işlem yapıldıktan sonra eklenecektir. Ayrıca yeni listelerde öğrencilerin kendi sonuçlarını daha kolay görebilmeleri için isim soyisim şeklinde sonuçlar listelenmiştir.

Liste Güncelleme tarihi 11.01.2019

Sınav Sonucunuza liste açıldıktan sonra Ctrl ve F tuşlarına birlikte basıp arama bölümüne adınızı yazarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

SELÇUK ORTAOKULU DENEME SINAVI DUYURULAR VE SONUÇLARI

 • Yeni Deneme yapılacağında buradan yazılacaktır.

03.01.2019 OKULİSTİK YAYINLARI DENEME SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR.

Okulumuzda 03.01.2019 tarihinde sadece tüm sınıflarımıza yapılan Okulistik yayınlarının deneme sonuçları açıklanmıştır. Bu deneme sınavı Türkiye Geneli sonuçları öğrenebilmek için biraz geç açıklanmıştır.

 • 5. Sınıf Sınav sonuçlarına göre Berasu BÖLÜKBAŞI birinci olmuştur.
  ( Türkiye Derecesi 1) Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Ayrıntılı listeye ulaşmak için tıklayınız.
 • 6. Sınıf Sınav sonuçlarına göre Yaren ÇOŞKUN birinci olmuştur.
  ( Türkiye Derecesi 1) Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Ayrıntılı listeye ulaşmak için tıklayınız.
 • 7. Sınıf Sınav sonuçlarına göre Ayşegül ÖZDEMİR birinci olmuştur. ( Türkiye Derecesi 63) Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Ayrıntılı listeye ulaşmak için tıklayınız.
 • 8. Sınıf Sınav sonuçlarına göre Burcu Şevval KARAKURT birinci olmuştur. ( Türkiye Derecesi 1135) Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Ayrıntılı listeye ulaşmak için tıklayınız.

04.12.2018 AÇI YAYINLARI DENEME SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR.

Okulumuzda 04.12.2018 tarihinde sadece 8. sınıflarımıza yapılan Açı yayınlarının deneme sonuçları açıklanmıştır.

 • Sınav sonuçlarına göre Ayşe ÇİFÇİ birinci olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Ayrıntılı listeye ulaşmak için tıklayınız.

22.11.2018 KÜLTÜR YAYINLARI DENEME SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR.

Okulumuzda 22.11.2018 tarihinde sadece tüm sınıflarımıza yapılan kültür yayınlarının deneme sonuçları açıklanmıştır. Sınav sonuçlarında diğer okullar olmadığından genel derecede il ve ilçe sıralamalarını dikkate almayınız. Birkaç gün sonra diğer okullarda eklenince tekrar rapor alıp genel dereceleri paylaşabiliriz.

5. Sınıf Sınav sonuçlarına göre Berasu BÖLÜKBAŞI birinci olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Ayrıntılı listeye ulaşmak için tıklayınız.

6. Sınıf Sınav sonuçlarına göre Görkem ERSÖZ birinci olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Ayrıntılı listeye ulaşmak için tıklayınız.

7. Sınıf Sınav sonuçlarına göre Naz ERÇOBAN birinci olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Ayrıntılı listeye ulaşmak için tıklayınız.

8. Sınıf Sınav sonuçlarına göre Berrin PALA birinci olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Ayrıntılı listeye ulaşmak için tıklayınız.


17.10.2018 MARTI YAYINLARI DENEME SONUÇLARI AÇIKLANMIŞTIR.

Okulumuzda 17.10.2018 tarihinde sadece 8. sınıflarımıza yapılan martı yayınlarının deneme sonuçları açıklanmıştır.

Sınav sonuçlarına göre Ayşe GÜZELOĞLU birinci olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Ayrıntılı listeye ulaşmak için tıklayınız.


MEB öğrencilerimizin 2017-2018 Öğretim Yılının 1. Döneminde yapmış olduğu çalışmaları değerlendirmeleri için 5,6,7 ve 8. Sınıf düzeylerinde hazırlanan 1. Değerlendirme Sınavları yayımlanmıştır. Deneme sınavları ile ilgili ayrıntılı bilgiye https://ozgurseremet.com/eba-testler-denemeler/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Tüm öğrencilerimizin bu Deneme Sınavını Çözmesi şiddetle tavsiye edilir. 

https://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2017/04/sınav-sonucu-714x399.jpghttps://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2017/04/sınav-sonucu-150x150.jpgÖzgür ŞEREMETOkuldan HaberlerDeneme kazanımları,deneme sınavı,deneme sınavı cevap anahtarı,Hız yayınları cevap anahtarı,Hız yayınları deneme sınavı,İşler Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları,Kültür yayınları deneme sonuçları,martı deneme sınavı,Martı Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları,Milli İzleme Sınavı Sonuçları,MİS Sonuçları,NetBil Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları,Selçuk deneme,selçuk ortaokulu deneme sınavı,Selçuk ortaokulu tüm denemeler,seri deneme sonuçlarıArkadaşlar bu sayfa sadece Sivas Selçuk Ortaokulu öğrencileri için hazırlanmıştır. Son günlerde istatistiklerden izlediğim kadarıyla başka illerden başka okullardan öğrencilerinde sayfayı ziyaret ettiği, deneme sınavı sonuçlarına veya cevap anahtarlarına ulaşmak istediğini gördüm. Bu öğrencilerimizin kimisi yorum olarak sormuş bazılarına yardımcı olabildik bazılarına ise yardımcı olamadık. Başka okullardan olup ta girdiği deneme...Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Etkinlik Sitesi