Tübitak 4006 Afiş ve Davetiyemiz

Merhaba Arkadaşlar, Tübitak 4006 Afiş ve Davetiyemiz sayfasında kullandığım afiş ve davetiye gibi evrakları paylaşacağım.

Tübitak 4006 Bilim Fuarlarında yıllarca görev almış bir öğretmen olarak zorluklarının farkında olan biriyim. Bu sebeple elimden geldiği kadar paylaşım yaparak Bilim fuarından sorumlu olan arkadaşların yüklerini bir nebze olsun azaltmaya çalışmaktayım.

Bu amaçla gelen talepler üzerine okulumda kullanacağım afiş ve davetiyeleri paylaşacağım. Geçen senede aynı afiş ve davetiyeleri kullandım. Bu sene sadece tarihleri değiştirerek yine kullanmayı düşünüyorum.

Farklı sitelerde farklı tasarımlara ulaşabilir. Tişört, şapka vb. baskılar aldığınız firmadan da sizin için tasarım yapmalarını isteyebilirsiniz. Dilerseniz benim aşağıya verdiğim örnekleri kullanarak değişiklikler yapıp direk baskı alıp kullanabilirsiniz.

Tübitak 4006 Bilim Fuarı Davetiye

Arkadaşlar davetiyeyi hazırladım fakat fazla basmayacağım. Sadece okul müdürleri, Milli Eğitim Müdürlüğü üstlerimize ve Okul Aile Birliği yöneticilerine yetecek kadar (Tahmini 30-40 adet) basacağım. Resim halini ise okul sitesi ve sosyal medyada paylaşacağım. Davetiyemiz aşağıda göründüğü gibi olacaktır.

Davetiyemiz A5 boyutunda olup kalın kağıt üzerine basılarak zarflara yerleştirilip dağıtılacaktır. Dilerseniz 200gr A4 kalın kağıtlara basıp ortalarından keserek kullanabilirsiniz.

Davetiyenin psd halini bilgisayarınıza indirerek kullanmak için tıklayınız.

Tübitak 4006 Bilim Fuarı Afiş

Tübitak afişimiz ise sadece bilim fuarı tarihini katılımcı arkadaşlara duyurmak için fuardan 1 hafta – 10 gün önce okulun bölümlerine asılmak için kullanılacaktır. Bu afişten 10-15 adet çıkararak okulun panolarına, giriş kapısı camlarına, kantine vb asarak bilim fuarımızın tarihi hakkında katılımcıları bilgilendirmeye çalışacağım. Tübitak afişimiz aşağıdaki gibi olacaktır.

Afişimizin orijinal boyutu 50×70 boyutunda olup dilerseniz A3 boyutuna indirgeyerek imkanlarınız dahilinde basabilirsiniz. Afiş dağıtılmayacak olup sadece duyuru amaçlı kullanılacağından dilerseniz birkaç tane basıp asabilir. Dilerseniz sosyal medya okul sitesi vb araçlar kullanarak paylaşım yapabilirsiniz.

Afişimizin psd halini bilgisayarınıza indirerek kullanmak için tıklayınız.

Yukarıdaki paylaşımlar proje posterleri değildir. Sadece fuar tarihini duyurma amaçlı yapılan çalışmalardır. Eğer proje posteri arıyorsanız o zaman sitemizde örnek olması için yayınladığımız projelerin sayfalarını inceleyiniz. Orada projeleri sunmak için hazırladığımız posterleri paylaşmaktayız.

Örnek araştırma projesi posteri için https://ozgurseremet.com/akilli-telefon-aklimizi-alir-mi/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Örnek tasarım projesi posteri için https://ozgurseremet.com/bilgisayarsiz-kodlama-oyunu/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Her projenin farklı renklerde tasarım yapılarak posterleri oluşturulacağını tekrar hatırlatmak isterim.

Tübitak 4006 Afiş ve Davetiyemiz sayfasına eklememi istediğiniz başka bir evrak olursa yorum olarak belirtebilirsiniz.


Tübitak 4006 Bilim Fuarına Başvurudan başlayıp Proje sonuçlarını girmeye kadar tüm adımların anlatıldığı ve kullanabileceğin hazır örnek Tübitak 4006 Bilim Fuarı Projelerinin verildiği Tübitak 4006 Bilim Fuarı: Başvuru – Örnek Projeler sayfasını ziyaret ederek daha çok bilgi edinebilirsiniz.

Tübitak 4006 Bilim Fuarı
Tübitak 4006 Bilim Fuarı: Başvuru – Örnek Projeler

Umarım işinize yarar soru ve sorunlarınızı yazabilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle.

10 Comments

  1. Merhaba, emeklerinize sağlık. Hakkınızı helal edin çok istifade ediyoruz meslektaşınız olarak. Başarılarınızın devamını dilerim.

  2. Emekleriniz için teşekkür ederim hocam. Paylaştığınız psd dosyalarını değişiklikler yaparak kullandım ciddi emek harcamışsınız tebrik ederim.

  3. Emeğine sağlık hocam çokça istifade ediyoruz. Her şey için teşekkür ederiz.

  4. Hocam bir meslektaşınız olarak çok teşekkür ederim. Tasarımlarından yararlandık sağolasın.

  5. Öğretmenim güzel çalışmalarınız için sizi ve öğrencilerinizi kutlarım. Bu çalışmaları bizlerle paylaştığınız için de teşekkür ederim. Başarılarınızın devam etmesi dileğiyle iyi günler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*