İletişim Araçları Konusu Testi – Online

Merhaba Arkadaşlar, Bu Sınav sayfası Eski müfredata göre hazırlanmış testlerden oluşmaktaydı. Testler yeni müfredata uyarlanıp taşındı.

Eğer 5. Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1. Dönem 1. Yazılılara çalışmak için hazırlanmış testlerimize ulaşmak istiyorsanız 5. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 1. Yazılı Soruları Sayfasından veya aşağıya eklediğim resme tıklayın.

5. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 1. Yazılı Hazırlık
5. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 1. Yazılı Soruları Hazırlık Sayfası

Eğer 5. Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1. Dönem 2. Yazılılara çalışmak için hazırlanmış testlerimize ulaşmak istiyorsanız 5. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Sayfasından veya aşağıya eklediğim resme tıklayın.

5. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 2. Yazılı Hazırlık
5. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Hazırlık Sayfası

TEST KALDIRILDI YUKARIDAKİ ADRESLERİ ZİYARET EDİNİZ.

13 Comments

  1. Tebrikler – 3.3 İletişim Araçları Konusu Testi adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Doğru Cevap Sayınız: 8. Bu sınavda şimdiye kadar verilen en yüksek doğru cevap sayısı: 15′. Bence Konu ile ilgili dökümanları gözden geçirmelisiniz. Sorularda hata bulursanız lütfen yorum bölümüne belirtiniz.

  2. Hatta bence soru değiştirilmeli… Çünkü sohbet uygulaması da sayılabilir, görüntülü konuşma da yapılabilir, dosya paylaşımı da yapılabilir.

  3. 15. sorunun cevabı A şıkkı olmalı.. Çünkü whatsapp üzerinden görüntülü arama da yapılabiliyor.

  4. Merhaba hocam çok güzel bilgiler paylaşımlar yapıyorsunuz teşekkür ederim yakından takip ediyorum konularınızı çok yararlı bilgiler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*