Merhaba Arkadaşlar;

BİT’in Sosyal Kültürel Katkıları başlığı altında yer alan Bilgi Toplumu ve Dijital Vatandaşlık konuları için hazırlanan sunuyu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bilgisayarında Microsoft Office programı olmayan, telefon veya tabletle sunumlara çalışmak isteyen öğrencilerimiz için eklenmiştir. Yalnız MEB bakanlığına bağlı hatlarda engelleme olduğundan dolayı içerik görüntülenmeyebilir.

Alternatif olarak Google Docs kullanılmıştır. Maalesef MEB orayıda engellemiştir. Sadece İnternet explorer ile görüntüleme yapılabilmektedir. Onuda yakında engelleyeceğini düşünerek google paylaşımları kaldırılmıştır. Alternatif yöntemler bulununca eklenecektir.

Sunumu indirmek için aşağıdaki sunumun gösterildiği pencereden menü butonuna basarak kopyasını indir seçeneğini seçiniz.

Sunum üzerinde çalışırken fare ile tıklayarak ilerleyiniz. Sunum altındaki ileri geri tuşları ile geçmeniz halinde sayfa içi animasyonlar görünmeden diğer sayfalara atlayacaktır.

Faydalı olması dileğiyle, iyi çalışmalar dilerim.

GOOGLE DRİVE ÜZERİNDEN GÖRÜNTÜLEYİCİ

Sunumu bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

 

Faydalı olması dileğiyle…

BİT Sosyal Kültürel Katkıları Sunumuhttps://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2014/12/3-BİT-Sosyal-Kültürel-Katkıları.jpghttps://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2014/12/3-BİT-Sosyal-Kültürel-Katkıları-150x150.jpgÖzgür ŞEREMET2.2 Dijital Vatandaşlık Materyalleri5. Sınıf – Hafta 5 – Dijital YurttaşlıkEski Müfredat Bilişim SunumlarıBilgi Toplumu,Bilgi Toplumu Sunumu,BİT'in Sosyal Kültürel Katkıları,BİT'in Sosyal Kültürel Katkıları Sunumu,Dijital Vatandaşlık,Dijital Vatandaşlık SunumuMerhaba Arkadaşlar; BİT'in Sosyal Kültürel Katkıları başlığı altında yer alan Bilgi Toplumu ve Dijital Vatandaşlık konuları için hazırlanan sunuyu aşağıdan inceleyebilirsiniz. Bilgisayarında Microsoft Office programı olmayan, telefon veya tabletle sunumlara çalışmak isteyen öğrencilerimiz için eklenmiştir. Yalnız MEB bakanlığına bağlı hatlarda engelleme olduğundan dolayı içerik görüntülenmeyebilir. Alternatif olarak Google Docs kullanılmıştır. Maalesef MEB...Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Etkinlik Sitesi