BİT Sosyal Kültürel Katkıları Sunumu

Merhaba Arkadaşlar, BİT Sosyal Kültürel Katkıları Sunumu Bilgi Toplumu ve Dijital Vatandaşlık konuları için hazırlanan sunuyu aşağıdan inceleyebilirsiniz.


Önemli Bilgilendirme

Müfredat değiştiğinden artık bu sunum kullanılmamakta bunun yerine Dijital Yurttaşlık Sunumu sayfasında bulunan ve kılavuz kitap tarafından önerilen sunumu kullanmaktayım.

Araştırmalarınızda ödevlerinizde vb lazım olur diye sunumu sayfadan kaldırmadım ama 5. Sınıf – Hafta 5 – Dijital Yurttaşlık Ders Akışı yazısında akış dışında bıraktım.

Yani sunumu ek bir kaynak olarak tutmaya karar verdim. Kullanıp kullanmamak size kalmış.


Bilgisayarında Microsoft Office programı olmayan, telefon veya tabletle sunumlara çalışmak isteyen öğrencilerimiz için eklenmiştir. Yalnız MEB bakanlığına bağlı hatlarda engelleme olduğundan dolayı içerik görüntülenmeyebilir.

Alternatif olarak Google Docs kullanılmıştır. Maalesef MEB orayıda engellemiştir. Sadece İnternet explorer ile görüntüleme yapılabilmektedir. Onuda yakında engelleyeceğini düşünerek google paylaşımları kaldırılmıştır. Alternatif yöntemler bulununca eklenecektir.

Sunumu indirmek için aşağıdaki sunumun gösterildiği pencereden menü butonuna basarak kopyasını indir seçeneğini seçiniz.

Sunum üzerinde çalışırken fare ile tıklayarak ilerleyiniz. Sunum altındaki ileri geri tuşları ile geçmeniz halinde sayfa içi animasyonlar görünmeden diğer sayfalara atlayacaktır.

Faydalı olması dileğiyle, iyi çalışmalar dilerim.

BİT SOSYAL KÜLTÜREL KATKILARI SUNUMU GÖRÜNTÜLEYİCİ

Sunumu bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

Bu sunum Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 5. Sınıf öğrencilerimiz için hazırlanan 5. Sınıf – Hafta 5 – Dijital Yurttaşlık ünitesinin bir parçasıdır. Ünitenin diğer parçalarına link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Faydalı olması dileğiyle…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*