Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Yıllık Plan 2017-2018

Merhaba Arkadaşlar, Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Yıllık Plan 2017-2018 çalışmalarımı 404 hatası almamak için kaldırmadım. Güncel yıllık planların adresini aşağıya ekliyorum. Yıllık plan içi aşağıya eklediğim adresi ziyaret ediniz.

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Yıllık Planlar
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Yıllık Planları

Gerek yaptığımız etkinliklerin evraklarını paylaşarak şeffaflığı artırmak açısından gerekse başka okullarda görev yapan öğretmen arkadaşlardan gelen talep üzerine hazırlanan ve kullanılan evrakları paylaşma gereği hissettim.

Bu kapsamda Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Yıllık Plan 2017-2018 eğitim öğretim yılı 5. sınıf ve 6. sınıflar için hazırlanan yıllık planları paylaşıyorum.

Yıllık Plan 2017-2018 Eğitim Öğretim yılına göre planlanmıştır. Planlar 5. Sınıf ve 6. Sınıflarda farklı öğretim programı uygulanacağından ayrı ayrı paylaşılmıştır.

5.  Sınıf ünitelendirilmiş yıllık planı bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız. (YENİ MÜFREDAT)

6.  Sınıf ünitelendirilmiş yıllık planı bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız. (ESKİ MÜFREDAT BU SENE 6. SINIFLARA ESKİ MÜFREDAT UYGULANACAKTIR.)

Bu yıllık planlara göre hazırlanmış günlük planlara ulaşmak için tıklayınız. 

5. SINIF YILLIK PLAN ÖN İZLEMESİ

Yıllık Plan 2017-2018

6. SINIF YILLIK PLAN ÖN İZLEMESİ

Yıllık Plan 2017-2018
Yıllık Plan 2017-2018
Yıllık Plan 2017-2018

Arkadaşlar yukarıda da bahsettiğim gibi güncel yıllık planlar Güncel Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Yıllık Planları adresine eklenmiştir. Eskiden acemilik her sene için yeni sayfa oluşturuyordum. Her sene seo işlemlerine baştan başlıyorduk. Bunun bir hata olduğunu farkettikten sonra aynı sayfa üzerinden güncelleme işlemlerine başladım. Yani bundan sonra tüm planlar aşağıya da resmini eklediğim sayfa üzerinden paylaşılacaktır.

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Yıllık Planlar
Güncel Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Yıllık Planları

Görüş ve önerileriniz bildirmekten çekinmeyin. Faydalı olması dileğiyle…

20 Comments

  1. hocam elinize saglık ama benim sıkıntım laboratuar olmaması labsiz plan nasıl olacak birde ilk yılım cok fazla bilmiyorum bu işleri yardımcı olursanız sevinirim

  2. Hocam öncelikle teşekkür ediyorum paylaşımınız için. Sınıf defterine kazanım yazarken sığdırmakta problem yaşıyorum. Defter doldurulurken hepsini mi yazacaz?

  3. Hocam helal olsun. O kadar bilşimciyiz böyle detaylı paylaşım yapanı ilk kez görüyorum. Gerçekten can-ı gönülden tebrik ederim. Emeğinize sağlık.

  4. Hocam sınav haftasında kazanımlar var. Deftere yazarken ilk ders kazanım 2. ders yazılı mı yazacağız?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*