Bilgi Paylaşım Araçları Konusu Testi – Online

Merhaba Arkadaşlar, Bu Sınav sayfası Eski müfredata göre hazırlanmış testlerden oluşmaktaydı. Testler yeni müfredata uyarlanıp taşındı.

Eğer 5. Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1. Dönem 1. Yazılılara çalışmak için hazırlanmış testlerimize ulaşmak istiyorsanız 5. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 1. Yazılı Soruları Sayfasından veya aşağıya eklediğim resme tıklayın.

5. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 1. Yazılı Hazırlık
5. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 1. Yazılı Soruları Hazırlık Sayfası

Eğer 5. Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 1. Dönem 2. Yazılılara çalışmak için hazırlanmış testlerimize ulaşmak istiyorsanız 5. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Sayfasından veya aşağıya eklediğim resme tıklayın.

5. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 2. Yazılı Hazırlık
5. Sınıf Bilişim Teknolojileri 1. Dönem 2. Yazılı Soruları Hazırlık Sayfası

TEST KALDIRILDI YUKARIDAKİ ADRESLERİ ZİYARET EDİNİZ.

17 Comments

  1. Hocam sağolun yazılıya çalışırken çok yardımcı oldu emeğinize sağlık

  2. Hocam öncelikle emeklerinize sağlık. Derslerimde sizin sitenizden fazlasıyla faydalanıyorum. Bir ricam olacak yaprak testlerin pdf hallerini de link halinde paylaşabilirseniz çok sevinirim. Çünkü resimler bilgisayarıma indirdiğimde sanki çözünürlük olarak biraz düşük gibi geldi bana. Daha çıktısını almadım ama pdf halleri çok daha iyi olacaktır. Tekrar teşekkürler her şey için. İyi çalışmalar. Saygılarımla…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*