Yanıt Yayınları Cevap Anahtarı

Yanıt Yayınları Cevap Anahtarı siz öğrenci ve velilerden gelen en çok aramalar arasında alan Yanıt Yayınları Deneme Sonuçları araması sebebiyle oluşturulmuştur. Daha önce bu konudaki bilgileri okulumuzdaki öğrenciler de kullandığından Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları sayfasında yayınlamaktaydım.

Şimdi başka bir kurumda görevlendirildiğimden artık bu yayınların cevap anahtarlarını veya deneme sınavı sonuçlarını paylaşmayacağım. Fakat elimden geldiği kadar Yanıt Yayınları ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım.

Öncelikle ben ortaokul düzeyinde çalıştığımdan 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf ve 8. Sınıf üzerinden yardımcı olabilirim. Lise ve ilkokul ile ilgili herhangi bir bilgim yok.

Yanıt yayınları Cevap Anahtarı
Yanıt yayınları

Yanıt Yayınları Türkiye Geneli yaptıkları denemelerle dikkatimizi çeken bir yayın. LGS Yolunda kesinlikle girilmesi gereken bir yayın olduğunu düşünüyorum.

YANIT YAYINLARI DENEME SINAVI KONULARI

Denemelerde çıkacak soruların kazanımlarını önceden çalışacak arkadaşlar için genelde bulup paylaşıyorum. Ortaokul ve Lise düzeyinde yapılacak denemelerin kazanım listesini aşağıya ekliyorum.

Ortaokul Düzeyi Kazanım Listesi

Lise Düzeyi Kazanım Listesi

Yani şimdiye kadar gördüğünüz konulardan sorular çıkacaktır. Yine de detaylı bilgi isterseniz https://www.yntyanit.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

YANIT YAYINLARI DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız Yanıt Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ya da Yanıt Yayınları Deneme Sınavı Cevap Anahtarları sayfasına http://olcme.sinavdasonuc.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Yukarıda verilen bilgiler işinize yaramaz ve Yanıt Yayınları ile ilgili başka sorular sormak isterseniz aşağıdaki iletişim adreslerinden bana ulaşabilir sorunuzu bırakabilirsiniz.

Diğer sorularınız için siteye yorum bırakabilirsiniz. Fakat yorumları yorum yazdığınız günün akşamı saat 23:00 gibi okuyabileceğimi unutmayın.

Önemli Not: Arkadaşlar idarecilik yaptığım dönemde bu yayının cevaplarına ve sonuçlarına ulaşabiliyordum. Fakat artık ulaşamıyorum. İdareciliği bırakıp kodlama alanında dersler vermeye başladım. Eğer tekrar ulaşmaya başlarsam bu notu düzeltirim. Şimdilik sadece yukarıda verdiğim linkler üzerinden sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir konuda iletişim kurmak isterseniz aşağıdaki adres üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz.

İNSTAGRAM ÜZERİNDEN İLETİŞİM

Ayrıca sayfa üzerinden online yapılacak ve sizlerin katılabileceği denemeleri de takip edebilirsiniz.

Not: İlk kez mesaj gönderiyorsanız Spam klasörüne düşeceği için mesajınızı fark etmem zaman alacaktır. Acil bir durumda ulaşmaya çalışıyorsanız sayfayı takip edip gönderilerden birine “dm bakabilir misiniz” yorumu bırakabilirsiniz.

Herhangi bir işle meşgul değilsem mesajlarınıza anında yanıt vermeye çalışırım.

8 Comments

  1. iyide madem cevap anahtari yok neden sitenin adini cevap anahtari yazdin sonrada memeur bey ne alkolu (T_T)

    • Eskiden idareciydim o zaman okulumuzda yapıyorduk cevap anahtarı vardı paylaşıyordum. Ama şuan yok o yüzden sayfa içeriği değişti. İlerde tekrar ulaşırsam sayfayı yine güncellerim. Cevaplara ulaşabileceğiniz link yukarıda verildi zaten.

  2. Teşekkürler sınav kazanımlarını öğrendik fakat cevap anahtarı neden eklemiyorsunuz?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*