Tonguç Cevap Anahtarı

Tonguç Cevap Anahtarı siz öğrenci ve velilerden gelen en çok aramalar arasında alan Tonguç Deneme Sonuçları ve Cevap Anahtarları araması sebebiyle oluşturulmuştur. Daha önce bu konudaki bilgileri okulumuzdaki öğrenciler de kullandığından Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları sayfasında yayınlamaktaydım.

Şimdi başka bir kurumda görevlendirildiğimden artık bu yayınların cevap anahtarlarını veya deneme sınavı sonuçlarını paylaşmayacağım. Fakat elimden geldiği kadar Tonguç hakkında ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım.

Öncelikle ben ortaokul düzeyinde çalıştığımdan 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf ve 8. Sınıf üzerinden yardımcı olabilirim. Lise ve ilkokul ile ilgili herhangi bir bilgim yok.

Tonguç Akademi sadece deneme yapan değil online olarak eğitim ve öğretimde çok güzel çalışmalara imza atan bir sayfadır. Yukarıdaki adres üzerinden web sitesine ulaşabilirsiniz.

Ama bu sayfaya genelde deneme için gelindiğinden ben konunun özüne tekrar döneyim.

TONGUÇ DENEME SINAVI KONULARI

Tonguç Akademi sadece deneme üzerine çalışan bir firma olmadığını daha önce söylemiştim. Fakat bu konuda da çalışmaları mevcut. Deneme sınavlarının kazanımlarına yukarıda verdiğim sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

TONGUÇ DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

Okulumuzda şimdiye kadar hiç uygulamamış olsak ta başka denemeler için gelen öğrencilerden sürekli olarak bu konuda soru aldığımdan bu sayfayı oluşturma gereği hissettim.

Dediğim gibi biz hiç uygulamadık fakat Tonguç Deneme Sınavı Sonuçları ya da Tonguç Deneme Sınavı Cevap Anahtarları sayfasına nereden ulaşabilirim sorularını devamlı alıyorum.

Biz yapmadığımız için kısa bir araştırma yaptım ve http://tongucokul.karnemiz.com/ adresi üzerinden okullarda yapılan deneme sonuçları ve cevap anahtarları paylaşıldığını tespit ettim.

Sizde eğer kendi okulunuzda yaptıysanız buradan giriş yaparak sonuçlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Daha çok bireysel çözümler için cevap anahtarı talebi gelmekte. Bu konuda size maalesef yardımcı olamayacağım.

Buradan tekrar belirteyim Tonguç Deneme Sınavı cevap anahtarı vermiyorum. Sadece denemeleri hakkında bilgi vermek ve cevap anahtarı dağıtmadığımı belirtmek için bu sayfayı oluşturdum.

Cevap anahtarı verdiğim denemeleri LGS Deneme Sınavları adresinden bulabilirsiniz.

Herhangi bir konuda iletişim kurmak isterseniz aşağıdaki adres üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz.

İNSTAGRAM ÜZERİNDEN İLETİŞİM

Ayrıca sayfa üzerinden online yapılacak ve sizlerin katılabileceği denemeleri de takip edebilirsiniz.

Not: İlk kez mesaj gönderiyorsanız Spam klasörüne düşeceği için mesajınızı fark etmem zaman alacaktır. Acil bir durumda ulaşmaya çalışıyorsanız sayfayı takip edip gönderilerden birine “dm bakabilir misiniz” yorumu bırakabilirsiniz.

Herhangi bir işle meşgul değilsem mesajlarınıza anında yanıt vermeye çalışırım.

14 Comments

  1. Tonguç tyt kurumsal denem sınavı 4 cevap anahtarına ulaşamıyorum kodu okutuyorum sayfa geçersiz diyor yardımcı olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*