Testokul Karnemiz Deneme Sonuçları

Testokul Karnemiz Deneme Sonuçları siz öğrenci ve velilerden gelen en çok aramalar arasında yer almaktadır. Daha önce bu konudaki bilgileri okulumuzdaki öğrenciler de kullandığından Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları sayfasında yayınlamaktaydım.

Şimdi başka bir kurumda görevlendirildiğimden artık bu yayınların cevap anahtarlarını veya deneme sınavı sonuçlarını paylaşmayacağım. Fakat elimden geldiği kadar Test Okul Yayınları ile ilgili bilgi vermeye çalışayım.

Test Okul Yayınları

Bunun yerine size yönlendirme yaparak ilgili siteyi vereceğim. Siz sayfa üzerinden dilediğiniz bilgilere ulaşabileceksiniz.

Okullarınızda yapılacak denene sınavları hakkında bilgi veren kataloğa göz atacağız ama henüz elime geçmedi. Ulaşır ulaşmaz aşağıya ekleyeceğim.

Bu sayfaya girenler genelde sonuçlar için girmekte. O halde istediğinizi vermeye çalışalım. Aşağıdaki link üzerinden sonuç sayfasına ulaşabilirsiniz.

TESTOKUL KARNEMİZ DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

Testokul Karnemiz Deneme Sınavı Sonuçları

Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız TestOkul Karnemiz Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ya da Deneme Sınavı Cevap Anahtarlarına link üzerinden veya yukarıya eklediğim resim üzerinden ulaşabilirsiniz.

Firma sonuçlarını Testokul Karnemiz sistemi üzerinen göstermektedir.

Yukarıdaki bilgileri kullanarak ilgili web sitesine ulaşabilir ve yayınla ilgili aradıklarınızı bulabilirsiniz.

Hemen hemen tüm yayınevlerinin yaptığı deneme sınavlarını veya cevap anahtarlarını Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları sayfasında paylaşmaktayım. Diğer yayınlar için ilgili sayfayı takip edebilirsiniz.

Diğer sorularınız için siteye yorum bırakabilirsiniz. Fakat yorumları yorum yazdığınız günün akşamı saat 23:00 gibi okuyabileceğimi unutmayın. Acil soru ve sorunlar için aşağıda verdiğim adresleri kullanabilirsiniz.

İNSTAGRAM ÜZERİNDEN İLETİŞİM

Ayrıca sayfa üzerinden online yapılacak ve sizlerin katılabileceği denemeleri de takip edebilirsiniz.

Not: İlk kez mesaj gönderiyorsanız Spam klasörüne düşeceği için mesajınızı fark etmem zaman alacaktır. Acil bir durumda ulaşmaya çalışıyorsanız sayfayı takip edip gönderilerden birine “dm bakabilir misiniz” yorumu bırakabilirsiniz.

Herhangi bir işle meşgul değilsem mesajlarınıza anında yanıt vermeye çalışırım.

4 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*