Teaspress Yayınları Cevap Anahtarı

Teas Yayınları Cevap Anahtarı siz öğrenci ve velilerden gelen en çok aramalar arasında alan Teas Yayınları Deneme Sonuçları araması sebebiyle oluşturulmuştur. Daha önce bu konudaki bilgileri okulumuzdaki öğrenciler de kullandığından Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları sayfasında yayınlamaktaydım.

Şimdi başka bir kurumda görevlendirildiğimden artık bu yayınların cevap anahtarlarını veya deneme sınavı sonuçlarını paylaşmayacağım. Fakat elimden geldiği kadar Teas Yayınları ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım.

Öncelikle ben ortaokul düzeyinde çalıştığımdan 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf ve 8. Sınıf üzerinden yardımcı olabilirim. Lise ve ilkokul ile ilgili herhangi bir bilgim yok.

Teaspress Yayınları
Teaspress Yayınları

Teas Yayınları Türkiye Geneli yaptıkları denemelerle dikkatimizi çeken bir yayın. LGS Yolunda kesinlikle girilmesi gereken bir yayın olduğunu düşünüyorum.

TEAS YAYINLARI DENEME SINAVI KONULARI

Denemelerde çıkacak soruların kazanımlarını önceden çalışacak arkadaşlar için genelde bulup paylaşıyorum fakat mozaik için herhangi bir kazanım listesine ulaşamadım. Yinede müfredat uyumlu gittiğini düşünüyorum.

Yani şimdiye kadar gördüğünüz konulardan sorular çıkacaktır. Yine de detaylı bilgi isterseniz https://www.teaspress.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

TEAS YAYINLARI DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız Teas Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ya da Teas Yayınları Deneme Sınavı Cevap Anahtarları sayfasına http://sinav.teaspress.com.tr/?pg=ogrgiris adresinden ulaşabilirsiniz.

Yukarıda verilen bilgiler işinize yaramaz ve Teas Yayınları ile ilgili başka sorular sormak isterseniz aşağıdaki iletişim adreslerinden bana ulaşabilir sorunuzu bırakabilirsiniz.

Diğer sorularınız için siteye yorum bırakabilirsiniz. Fakat yorumları yorum yazdığınız günün akşamı saat 23:00 gibi okuyabileceğimi unutmayın.

Not: Bazı öğrenciler sınava girmeden cevap anahtarı talep etmektedir. Bu yüzden cevap anahtarları bu sayfadan kaldırılmıştır. Cevap anahtarı alabilmek için Sınav kitapçığınızın işaretli halinin resmini çekerek Facebook ve İnstagram üzerinden bana gönderin. Sınava gerçekten girdiğinizi görürsem cevap anahtarını yollarım.

İNSTAGRAM ÜZERİNDEN İLETİŞİM

Ayrıca sayfa üzerinden online yapılacak ve sizlerin katılabileceği denemeleri de takip edebilirsiniz.

Not: İlk kez mesaj gönderiyorsanız Spam klasörüne düşeceği için mesajınızı fark etmem zaman alacaktır. Acil bir durumda ulaşmaya çalışıyorsanız sayfayı takip edip gönderilerden birine “dm bakabilir misiniz” yorumu bırakabilirsiniz.

Herhangi bir işle meşgul değilsem mesajlarınıza anında yanıt vermeye çalışırım.

28 Comments

  1. İyi akşamlar teas Press kazanım değerlendirme 3. için size nereden ulaşabilirim instagram yok sınav online oldu

  2. Teas Press kazanım değerlendirme 3. için size nereden ulaşabilirim instagramımyok sınav online oldu

  3. hocam 8. sınıf 3a teaspressın denemesinin cevap anahtarını istiyorum instagram dan mesaj attım cevabınızı bekliyorum

  4. Özgür ŞERAMET instagramdan 8.sınıf kazanım ölçme ve değerlendirme sınavı 3A kitapçığın cevaplarını atabilir misiniz?

  5. Abi teas Press kazanım değerlendirme 3 için size nereden ulaşabilirim instagram yok sınav online oldu elimde kitapçık dahil hiçbirşey yok

  6. Hocam 8.sınıf 2. Sınav a kitapcigi matematiği atarsanık çok sevinirim bende vardı ama kaybettim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*