Palme – Nitelik – Vono Yayınları Cevap Anahtarı

Bu sayfa içerisinde siz öğrencilerimizden gelen talepler üzerine Palme Yayınları Cevap Anahtarı, Nitelik Yayınları Cevap Anahtarı ve Vono Yayınları Cevap Anahtarı paylaşılacaktır.

Ayrıca yine bu yayınların deneme sınavı sonuç sayfalarına ulaşım linkleri verilecektir. Yani sayfa içerisinde Palme Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları, Nitelik Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ve Vono Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları bulunmaktadır.

Daha önce bu denemeleri okulumuzda yapıp sonuçları Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları sayfasında ayrıntılı bir şekilde paylaşıyordum. Fakat kurum değişikliği sebebiyle artık bu denemelerle ilgilenmiyorum. Fakat sizlere yardımcı olmak adına cevap anahtarlarına ve sınav sonuçlarına ulaştığım linkleri paylaşacağım.

Öncelikle ben ortaokul düzeyinde çalıştığımdan 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf ve 8. Sınıf üzerinden yardımcı olabilirim. Lise ve ilkokul ile ilgili herhangi bir bilgim yok. Şimdi geçelim yayınlarımıza.

Yukarıda verdiğim yayınların sayfasına altlarındaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.Bu yayınların Zorlu LGS yolculuğunda kesinlikle karşınıza çıkacağını düşünüyorum.

PALME – NİTELİK – VONO YAYINLARI DENEME SINAVI KONULARI

Yukarıda verdiğim yayınların linklerine tıklayarak hangi tarihte hangi denemeleri yapacaklarına ve çıkacak soruların kazanımlarına ulaşabilirsiniz.

PALME – NİTELİK – VONO YAYINLARI DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

Gelelim sayfayı ziyaret sebebimize, Palme Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ya da Palme Deneme Sınavı Cevap Anahtarları sayfasına http://palmesonuc.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Nitelik Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ya da Nitelik Deneme Sınavı Cevap Anahtarları sayfasına http://palmesonuc.com/  adresinden ulaşabilirsiniz.

Son olarak Vono Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ya da Vono Deneme Sınavı Cevap Anahtarları sayfasına http://palmesonuc.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Yani yukarıda anlattığım 3 yayının sonucuna aynı sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu sebeple 3 yayını aynı sayfa içinde vermeye çalıştım.

Diğer sorularınız için siteye yorum bırakabilirsiniz. Fakat yorumları yorum yazdığınız günün akşamı saat 23:00 gibi okuyabileceğimi unutmayın.

Not: Bazı öğrenciler sınava girmeden cevap anahtarı talep etmektedir. Bu yüzden cevap anahtarları bu sayfadan kaldırılmıştır. Cevap anahtarı alabilmek için Sınav kitapçığınızın işaretli halinin resmini çekerek Facebook ve İnstagram üzerinden bana gönderin. Sınava gerçekten girdiğinizi görürsem cevap anahtarını yollarım.

İNSTAGRAM ÜZERİNDEN İLETİŞİM

Ayrıca sayfa üzerinden online yapılacak ve sizlerin katılabileceği denemeleri de takip edebilirsiniz.

Not: İlk kez mesaj gönderiyorsanız Spam klasörüne düşeceği için mesajınızı fark etmem zaman alacaktır. Acil bir durumda ulaşmaya çalışıyorsanız sayfayı takip edip gönderilerden birine “dm bakabilir misiniz” yorumu bırakabilirsiniz.

Herhangi bir işle meşgul değilsem mesajlarınıza anında yanıt vermeye çalışırım.

18 Comments

  1. merhabalar instagram @tasarimlilogo bana ulaşırsanız sevinirim palme yayınları 2. deneme sınavı cevap anahtarı elinizde var mı onlinei de vardır belki ama bendeki fiziksel resimlerini de atarım isterseniz

    TEŞEKKÜRLER

  2. Hocam bende palme enerji denemesi var deneme no yazmıyor sosyal medyada kullanmiyorum 8.sinifim ama A kitapcigi Turkce 1.c 2.A 3.b 4.c
    Diye gidiyor sanirsam yardimci olursaniz çok sevinirim

  3. cevap anahtarlarına ulaşamadım da vono 7.sınıf bide palme nin var elimde kitapçıklar var fotorafını atsam atarmısınız

  4. Hocam bu virüs yüzünden okul yok cevap anahtarlarını kaldırmışsınız tekrar koyar mısınız ben deneme seti aldım kırtasiyeden kendim deneme yapmak için ama cevapları olmadığı için kontrol edemiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*