Okyanus Yayınları Cevap Anahtarı

Okyanus Yayınları Cevap Anahtarı siz öğrenci ve velilerden gelen en çok aramalar arasında alan Okyanus Yayınları Deneme Sonuçları araması sebebiyle oluşturulmuştur. Daha önce bu konudaki bilgileri okulumuzdaki öğrenciler de kullandığından Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları sayfasında yayınlamaktaydım.

Rokokey

Şimdi başka bir kurumda görevlendirildiğimden artık bu yayınların cevap anahtarlarını veya deneme sınavı sonuçlarını paylaşmayacağım. Fakat elimden geldiği kadar Okyanus Yayınları ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım.

Öncelikle ben ortaokul düzeyinde çalıştığımdan 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf ve 8. Sınıf üzerinden yardımcı olabilirim. Lise ve ilkokul ile ilgili herhangi bir bilgim yok.

Okyanus Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları
Okyanus Yayınları

Okyanus Yayınları LGS Yolunda kesinlikle girilmesi gereken bir yayın olduğunu düşünüyorum.

OKYANUS YAYINLARI DENEME SINAVI KONULARI

Denemelerde çıkacak soruların kazanımlarını önceden çalışacak arkadaşlar için genelde bulup paylaşıyorum fakat mozaik için herhangi bir kazanım listesine ulaşamadım. Yinede müfredat uyumlu gittiğini düşünüyorum.

Yani şimdiye kadar gördüğünüz konulardan sorular çıkacaktır. Yine de detaylı bilgi isterseniz http://b2b.okyanusyayincilik.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

OKYANUS YAYINLARI DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız Okyanus Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ya da Okyanus Yayınları Deneme Sınavı Cevap Anahtarları sayfasına http://okyanus.karnemiz.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Yukarıda verilen bilgiler işinize yaramaz ve Okyanus Yayınları ile ilgili başka sorular sormak isterseniz aşağıdaki iletişim adreslerinden bana ulaşabilir sorunuzu bırakabilirsiniz.

Diğer sorularınız için siteye yorum bırakabilirsiniz. Fakat yorumları yorum yazdığınız günün akşamı saat 23:00 gibi okuyabileceğimi unutmayın.

Not: Bazı öğrenciler sınava girmeden cevap anahtarı talep etmektedir. Bu yüzden cevap anahtarları bu sayfadan kaldırılmıştır. Cevap anahtarı alabilmek için Sınav kitapçığınızın işaretli halinin resmini çekerek Facebook ve İnstagram üzerinden bana gönderin. Sınava gerçekten girdiğinizi görürsem cevap anahtarını yollarım.

İNSTAGRAM ÜZERİNDEN İLETİŞİM

Kişisel hesabıma çok fazla istek geliyordu. Bu sayede yeni bir hesap oluşturarak ders içi etkinliklerimizi paylaşmak için ve sizlerle iletişim kurmak için kullanacağım.

Özgür ŞEREMET İnstagram Sayfasına link üzerinden veya aşağıya eklediğim resim üzerinden ulaşabilirsiniz.

Özgür ŞEREMET İnstagram

Ayrıca İnstagram hesabınız var ise hesabımızı takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. İnstagram üzerinden attığınız mesajlar gün saat fark etmeksizin en kısa süre içinde yanıtlanacaktır.

91 Comments

 1. LÜTFEN ACİL LAZIM OKYANUS MASTER LGS DENEME 1 A KİTAPÇIĞI ÜSTÜNDE OKYANUS LİSELERE GİRİŞ DENEMESİ SINAVI YAZAN

 2. abi 8 sınıf liseler geçiş sınavının cevap anahtarını atarmısın okyanus master 1 s_zel a kitabcığı

 3. Hocam sso dayım 8.sınıf master liselere geçiş sınavı denemesi 3 cevap anahtarı alabilirmiyim

 4. hocam bana okyanus yayınları 3. denemesini atar mısınız 8. sınıfım sosyal medya hesabım yok e mail den atar mısınız

 5. Kitap Adı
  8 UPDATE GENEL 4 DENEME

  Ünite:
  UPDATE GENEL DENEME 02

  Konu:
  SAYISAL

  Test:
  Fen Bilimleri 02

  Cevao Anahtarı Atarmısınız Hocam

 6. Bana acil 20BRY804 kodlu denemenin cevap anahtarını atar mısınız sosyal medya hesabım yok mailinizden atsanız olur mu teşekkür ederim.

 7. Abi bana acil 20bry704 kodlu okyanus sınavının cevap anahtarı lazım yarım 16:00 da trabzona gideceğim ve analiz yapamam lütfen atarmısın instagramım yok o yüzden mailine atıyorum [email protected] Bu değil mi

 8. abi instagramdan yazdım hala dönüş yapmadın acil sınav kodu 20bry804 olan sınavın cevap anahtarı lazım sana yazdım zaten dönüş yaparsan sevinirim.

 9. 7.sınıf 5.denemenin cevaplarını alabilirmiyim tatilden önce olduk ve işlemediğimiz konular vardı hocalara sorarım dedi maalesef tatil oldu

 10. Okyanus yayinlari 4.denemenin cevaplari atarmisiniz8.sinif inandırmak için sinav kodu 20BRY804

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*