Okulistik Deneme Cevap Anahtarı

Okulistik Deneme Cevap Anahtarı siz öğrenci ve velilerden gelen en çok aramalar arasında alan Okulistik Deneme Sonuçları araması sebebiyle oluşturulmuştur. Daha önce bu konudaki bilgileri okulumuzdaki öğrenciler de kullandığından Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları sayfasında yayınlamaktaydım.

Şimdi başka bir kurumda görevlendirildiğimden artık bu yayınların cevap anahtarlarını veya deneme sınavı sonuçlarını paylaşmayacağım. Fakat elimden geldiği kadar Okulistik Denemeleri hakkında ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım.

Öncelikle ben ortaokul düzeyinde çalıştığımdan 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf ve 8. Sınıf üzerinden yardımcı olabilirim. Lise ve ilkokul ile ilgili herhangi bir bilgim yok.

Okulistik sadece deneme yapan değil online olarak eğitim ve öğretimde çok güzel çalışmalara imza atan bir sayfadır. Yukarıdaki adres üzerinden web sitesine ulaşabilirsiniz.

Ama bu sayfaya genelde deneme için gelindiğinden ben konunun özüne tekrar döneyim.

OKULİSTİK DENEME SINAVI KONULARI

Denemelerde çıkacak soruların kazanımlarını önceden çalışacak arkadaşlar için genelde bulup paylaşıyorum. Bazı yayınların kazanım listesine ulaşmak gerçekten çok zor fakat bu durum okulistik için geçerli değil.

https://www.okulistik.com/anasayfa/urunkatalog.html adresi üzerinden ürün bilgilerine ulaşabilir ayrıca yine yukarıda verdiğim web sayfası üzerinden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

OKULİSTİK DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız Okulistik Deneme Sınavı Sonuçları ya da Okulistik Deneme Sınavı Cevap Anahtarları sayfasına yukarıda verdiğim site üzerinden üyelik gerçekleştirerek ulaşabilirsiniz.

Eğer sorun yaşarsanız okulunuzda bulunan bir öğretmenden yardım alabilirsiniz. Okulunuzdaki öğretmenler sisteme öğretmen olarak kaydolduğu zaman öğrencilerin yani sizlerin sonuçlarını açıklanır açıklanmaz görebilmektedir.

Ayrıca okulistik Denemeleri genelde belli bir tarih aralığında tüm Türkiye üzerinde yapılmaktadır. Mesela ayın 5-10 arasında yapılacağı belirtilen denemeleri bazı öğrenciler önceden cevap anahtarını temin ederek girmeye çalışmak istediğinden bizden temin etmeye çalışmaktadır.

Bu şekilde bulunan öğrencilere yardımcı olmayacağımı baştan belirtmek isterim.

Alsında bu yazıyı yazmaktaki amacım diğer yayınlarda cevap anahtarı veriyorum fakat okulistik te cevap anahtarı vermiyorum. Yine de sürekli sorulup duruyor.

Buradan tekrar belirteyim Okulistik Deneme Sınavı cevap anahtarı vermiyorum. Sadece denemeleri hakkında bilgi vermek ve cevap anahtarı dağıtmadığımı belirtmek için bu sayfayı oluşturdum.

Cevap anahtarı verdiğim denemeleri LGS Deneme Sınavları adresinden bulabilirsiniz.

Herhangi bir konuda iletişim kurmak isterseniz aşağıdaki adres üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz.

İNSTAGRAM ÜZERİNDEN İLETİŞİM

Ayrıca sayfa üzerinden online yapılacak ve sizlerin katılabileceği denemeleri de takip edebilirsiniz.

Not: İlk kez mesaj gönderiyorsanız Spam klasörüne düşeceği için mesajınızı fark etmem zaman alacaktır. Acil bir durumda ulaşmaya çalışıyorsanız sayfayı takip edip gönderilerden birine “dm bakabilir misiniz” yorumu bırakabilirsiniz.

Herhangi bir işle meşgul değilsem mesajlarınıza anında yanıt vermeye çalışırım.

12 Comments

  1. 8. sınıf DENEME 2 cevp anahtarı var mı? sınavı yaptım cevaplarımı bir kağıda yazdım kontol edicem size instagram yazdım fakat cevap vermediniz? instagram kullanıcı adım km_cnq_arda neden cevap vermediğinizi anlamadım. 🙁

  2. 2. SiniflR icin yapilan son sinav icin Turkiye geneli degerlendirme sonuclari yayinlanacak mi? Biliyormusunuz

  3. Okulumuzda hiçbir öğretmenin üyeliği yoksa sonuçları öğrenemiyor muyuz?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*