Netbil Yayıncılık Cevap Anahtarı

Netbil Yayıncılık Cevap Anahtarı siz öğrenci ve velilerden gelen en çok aramalar arasında alan Netbil Yayıncılık Deneme Sonuçları araması sebebiyle oluşturulmuştur. Daha önce bu konudaki bilgileri okulumuzdaki öğrenciler de kullandığından Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları sayfasında yayınlamaktaydım.

Şimdi başka bir kurumda görevlendirildiğimden artık bu yayınların cevap anahtarlarını veya deneme sınavı sonuçlarını paylaşmayacağım. Fakat elimden geldiği kadar Netbil Yayıncılık ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım.

Öncelikle ben ortaokul düzeyinde çalıştığımdan 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf ve 8. Sınıf üzerinden yardımcı olabilirim. Lise ve ilkokul ile ilgili herhangi bir bilgim yok.

NetBil Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları
Netbil Yayıncılık Web Sitesi

Netbil Yayıncılık Türkiye Geneli yaptıkları denemelerle dikkatimizi çeken bir yayın. LGS Yolunda kesinlikle girilmesi gereken bir yayın olduğunu düşünüyorum.

NETBİL YAYINCILIK DENEME SINAVI KONULARI

Denemelerde çıkacak soruların kazanımlarını önceden çalışacak arkadaşlar için genelde bulup paylaşıyorum. Netbil YayıncılıkDeneme Sınavında çıkacak soruların kazanım listesine yukarıda verdiğim web sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Normalde müfredat uyumlu gidildiğinden şimdiye kadar gördüğünüz konulardan sorular çıkacaktır. Yine de detaylı bilgi isterseniz yukarıda verdiğim adresi ziyaret edebilirsiniz.

NETBİL YAYINCILIK DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız Netbil Yayıncılık Deneme Sınavı Sonuçları ya da Netbil Yayıncılık Deneme Sınavı Cevap Anahtarları sayfasına http://denemesinavi.netbilyayincilik.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Yukarıda verilen bilgiler işinize yaramaz ve Netbil Yayıncılık Cevap Anahtarı ile ilgili başka sorular sormak isterseniz aşağıdaki iletişim adreslerinden bana ulaşabilir sorunuzu bırakabilirsiniz.

Diğer sorularınız için siteye yorum bırakabilirsiniz. Fakat yorumları yorum yazdığınız günün akşamı saat 23:00 gibi okuyabileceğimi unutmayın.

Önemli Not: Arkadaşlar idarecilik yaptığım dönemde bu yayının cevaplarına ve sonuçlarına ulaşabiliyordum. Fakat artık ulaşamıyorum. İdareciliği bırakıp kodlama alanında dersler vermeye başladım. Eğer tekrar ulaşmaya başlarsam bu notu düzeltirim. Şimdilik sadece yukarıda verdiğim linkler üzerinden sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Herhangi bir konuda iletişim kurmak isterseniz aşağıdaki adres üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz.

İNSTAGRAM ÜZERİNDEN İLETİŞİM

Deneme Cevapları
Deneme Sınavı Cevap Anahtarı İnstagram Sayfası

Ayrıca sayfa üzerinden online yapılacak ve sizlerin katılabileceği denemeleri de takip edebilirsiniz.

Not: İlk kez mesaj gönderiyorsanız Spam klasörüne düşeceği için mesajınızı fark etmem zaman alacaktır. Acil bir durumda ulaşmaya çalışıyorsanız sayfayı takip edip gönderilerden birine “dm bakabilir misiniz” yorumu bırakabilirsiniz.

Herhangi bir işle meşgul değilsem mesajlarınıza anında yanıt vermeye çalışırım.

9 Comments

  1. Hocam netbil 8.sınıf 4.deneme cevaplarını göndere bilir misiniz instagram dan yazdım cevap gelmedi lütfen çok acil

  2. Eskiden bu yayının cevap anahtarını sınavdan sonra paylaşıyordunuz. Şimdi neden paylaşılmıyor?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*