Nar Yayınları Nartest Cevap Anahtarı

Nar Yayınları Nartest Cevap Anahtarı siz öğrenci ve velilerden gelen en çok aramalar arasında alan Nar Yayınları Nartest Deneme Sonuçları araması sebebiyle oluşturulmuştur. Daha önce bu konudaki bilgileri okulumuzdaki öğrenciler de kullandığından Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları sayfasında yayınlamaktaydım.

Şimdi başka bir kurumda görevlendirildiğimden artık bu yayınların cevap anahtarlarını veya deneme sınavı sonuçlarını paylaşmayacağım. Fakat elimden geldiği kadar Nar Yayınları Nartest ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım.

Öncelikle ben ortaokul düzeyinde çalıştığımdan 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf ve 8. Sınıf üzerinden yardımcı olabilirim. Lise ve ilkokul ile ilgili herhangi bir bilgim yok.

Nar Yayınları Nartest
Nar Yayınları Nartest

Nar Yayınları Nartest Türkiye Geneli yaptıkları denemelerle dikkatimizi çeken bir yayın. Lgs yolculuğunda denenmesi gereken bir yayın olduğunu düşünüyorum.

NAR YAYINLARI NARTEST DENEME SINAVI KONULARI

Denemelerde çıkacak soruların kazanımlarını önceden çalışacak arkadaşlar için genelde bulup paylaşıyorum fakat mozaik için herhangi bir kazanım listesine ulaşamadım. Yinede müfredat uyumlu gittiğini düşünüyorum.

Yani şimdiye kadar gördüğünüz konulardan sorular çıkacaktır. Yine de detaylı bilgi isterseniz https://www.nartest.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

NAR YAYINLARI NARTEST DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız Nar Yayınları Nartest Deneme Sınavı Sonuçları ya da Nar Yayınları Nartest Deneme Sınavı Cevap Anahtarları sayfasına http://nartest.karnemiz.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Yukarıda verilen bilgiler işinize yaramaz ve Nar Yayınları Nartest ile ilgili başka sorular sormak isterseniz aşağıdaki iletişim adreslerinden bana ulaşabilir sorunuzu bırakabilirsiniz.

Diğer sorularınız için siteye yorum bırakabilirsiniz. Fakat yorumları yorum yazdığınız günün akşamı saat 23:00 gibi okuyabileceğimi unutmayın.

Not: Bazı öğrenciler sınava girmeden cevap anahtarı talep etmektedir. Bu yüzden cevap anahtarları bu sayfadan kaldırılmıştır. Cevap anahtarı alabilmek için Sınav kitapçığınızın işaretli halinin resmini çekerek Facebook ve İnstagram üzerinden bana gönderin. Sınava gerçekten girdiğinizi görürsem cevap anahtarını yollarım.

Herhangi bir konuda iletişim kurmak isterseniz aşağıdaki adres üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz.

İNSTAGRAM ÜZERİNDEN İLETİŞİM

Ayrıca sayfa üzerinden online yapılacak ve sizlerin katılabileceği denemeleri de takip edebilirsiniz.

Not: İlk kez mesaj gönderiyorsanız Spam klasörüne düşeceği için mesajınızı fark etmem zaman alacaktır. Acil bir durumda ulaşmaya çalışıyorsanız sayfayı takip edip gönderilerden birine “dm bakabilir misiniz” yorumu bırakabilirsiniz.

Herhangi bir işle meşgul değilsem mesajlarınıza anında yanıt vermeye çalışırım.

81 Comments

 1. hocam selamlar nartest 13 ocak 2021 kurumsal deneme sınavı cevap anahtarı var mı varsa sosyal medyadan yazalım çözdük ama cevap anahtarını bulamyoruz kontrol edeceğiz de

 2. Merhaba arkadaşlar oğluma yardım ediyorum ve nar test 7.sınıf süper zeka serisi kitabının son 10 test sorularının cevaplarını yani çözümlereini bulamıyorum. Yardım ederseniz memnun olurum.Yada hiç olmazsa 39,40,41 testlerde olsa bana kafi.Saygılar.

  • Nartest eski cevap anahtarlarını sildim maalesef lazım olmaz diye sınavın sadede 1. dönemden olacağını bilsem silmezdim. Elimde sadece 4. deneme var. Sistemi değiştirdiler artık ulaşamıyorumda. Yani 4. deneme ve online 1-2-3 denemelerin cevap anahtarlarına ihtiyaç var ise yardımcı olabilirim.

 3. Nartest altın nokta 8.sınıf güncel 1.dönemin tamamı türkiye geneli kurumsal deneme sınavı A gurubu cevap anahtarı olan atabilirmi acil 2020

 4. Nartest şu an ikinciyi yapıyor ama ben birinciyi kaçırdım. Denemenin pdfsine nereden ulaşabilirim

 5. En iyisi bence çakallar denemeye girmeden internetten bakıyolar. Kesinlikle bi zamanlar bende yapmadım. ASLA 😀 Neyse sayende artık kendim yapıyorum.

 6. 24 – 28 8.sınıf Türkiye geneli deneme A kitapcığı cevap anahtarını atabişirmisiniz

 7. Ben deneme oldum cevap anahtarini istiyom inanmassaniz Ben buradan olduğum denemenin turkce sorusunu yazayim sende cevaplari yolla

  • Sana inanırız sıkıntı yok ama buraya eklersem senin dışında girmeyen öğrenciler de görecek. O zaman sınavın istatistikleri değişir bir işe yaramaz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*