Kelime İşlemci Programlar Sunumu

Merhaba Arkadaşlar, Bu sunum Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 5. Sınıf yeni müfredatında bulunan Kelimeleri Nasıl İşlerim? konusu için hazırlanmıştır. Kelime İşlemci Programlar Sunumu ile;

# 5.4.2.1. Kelime işlemci programının arayüzünü ve özelliklerini tanır.
# 5.4.2.6. Farklı kelime işlemci programlarını keşfeder.

kazanımları verilmeye çalışılmıştır.

Sunum üzerinde çalışırken fare ile tıklayarak ilerleyiniz. Sunum altındaki ileri geri tuşları ile geçmeniz halinde sayfa içi animasyonlar görünmeden diğer sayfalara atlayacaktır.

Faydalı olması dileğiyle, iyi çalışmalar dilerim.

Kelime İşlemci Programlar Sunumu Görüntüleyici

Sunum indirme linki son kontrol yapıldıktan sonra paylaşılacaktır. Konunun işleneceği hafta gelmeden önce indirme linkini eklemeye çalışacağım. Aksi halde yaptığım değişiklikleri birkaç yerde birden yapmam gerekecek bu durum zaten kısıtlı vaktimi daha fazla alacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Kelime İşlemci Programlar Sunumu Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 5. Sınıf öğrencilerimiz için hazırlanan 5. Sınıf – Hafta 13 – Kelimeleri Nasıl İşlerim ünitesinin bir parçasıdır. Ünitenin diğer parçalarına link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Not: Kelime İşlemci Programlar Sunumu Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 5. Sınıf Kılavuz kitaptan alınmıştır.

Faydalı olması dileğiyle…

4 Comments

  1. Müfredatta Kelime İşlemci Programına 1,Sunu Hazırlama Programına 1 hafta ayrılmış yani sadece 2 saatte üstelik uygulama gerektiren bir konuda en az 5-6 tane kazanım var,uygulamak mümkün değil nasıl olacak aklım almıyor

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*