İnternet ve Bilgisayar Ağları Sunumu

Merhaba Arkadaşlar, İnternet ve Bilgisayar Ağları Sunumu İnternet Nedir, Bilgisayar Ağları ve Ağ çeşitleri  konuları için hazırlanmıştır.

Not: Bu sunu eski müfredata göre hazırlanmış olup konu ile ilgili ders içeriğinde kullandığım sunu İnternette Aramayı Öğreniyorum Sunumu sayfasına eklenmiştir.

Bilgisayarında Microsoft Office programı olmayan, telefon veya tabletle sunumlara çalışmak isteyen öğrencilerimiz için eklenmiştir. Yalnız MEB bakanlığına bağlı hatlarda engelleme olduğundan dolayı içerik görüntülenmeyebilir.

Alternatif olarak Google Docs kullanılmıştır. Maalesef MEB orayıda engellemiştir. Sadece İnternet explorer ile görüntüleme yapılabilmektedir. Onuda yakında engelleyeceğini düşünerek google paylaşımları kaldırılmıştır. Alternatif yöntemler bulununca eklenecektir.

Sunumu ben hazırlamadım. Ahmet SOYARSLAN’ın sitesinden hazır olarak aldığımdan dolayı site üzerinden indirme linkini paylaşmıyorum. Sunum üzerinden indirebilirsiniz ama tavsiye etmiyorum. Sunumun orjinal halini bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız  Ahmet SOYARSLAN’ın http://biltek.info/btyders/etkinlikler/ sitesi üzerinden indiriniz. Emeğine saygı gösterip teşekkürü çok görmeyiniz.

Sunum üzerinde çalışırken fare ile tıklayarak ilerleyiniz. Sunum altındaki ileri geri tuşları ile geçmeniz halinde sayfa içi animasyonlar görünmeden diğer sayfalara atlayacaktır.

Faydalı olması dileğiyle, iyi çalışmalar dilerim.

İNTERNET VE BİLGİSAYAR AĞLARI SUNUMU GÖRÜNTÜLEYİCİ

Sunumu bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

İnternet ve Bilgisayar Ağları Sunumu Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 5. Sınıf öğrencilerimiz için hazırlanan 5. Sınıf – Hafta 9 – İnternette Arama Bilgileri Tarama ünitesinin bir parçasıdır.  Ünitenin diğer parçalarına link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Faydalı olması dileğiyle…

9 Comments

  1. Çok teşekkkürler ödevlerimi yeni daha doğrusu konuyu daha iyi alıyorum.Bu siteyi kuran ve bu slaytlara uğraşan kişiyo çok teşekkürler.Ben bu siteyi hocamız sayesinde buldum hocamızdan da bu siteye emek verenlerden de çok teşekkür ederim

    İyi Günler
    Kolay Gelsin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*