İnternet Sunumu

Merhaba Arkadaşlar, İnternet Sunumu İnternet Nedir, İnternet Site Adres Yapıları ve İnternet Sitesi Uzantıları konuları için hazırlanmıştır.

Not: Bu sunu eski müfredata göre hazırlanmış olup konu ile ilgili ders içeriğinde kullandığım sunu İnternette Aramayı Öğreniyorum Sunumu sayfasına eklenmiştir.

Bilgisayarında Microsoft Office programı olmayan, telefon veya tabletle sunumlara çalışmak isteyen öğrencilerimiz için eklenmiştir. Yalnız MEB bakanlığına bağlı hatlarda engelleme olduğundan dolayı içerik görüntülenmeyebilir.

Alternatif olarak Google Docs kullanılmıştır. Maalesef MEB orayıda engellemiştir. Sadece İnternet explorer ile görüntüleme yapılabilmektedir. Onuda yakında engelleyeceğini düşünerek google paylaşımları kaldırılmıştır. Alternatif yöntemler bulununca eklenecektir.

Sunumu ben hazırlamadım. Ahmet SOYARSLAN’ın sitesinden hazır olarak aldığımdan dolayı site üzerinden indirme linkini paylaşmıyorum. Sunum üzerinden indirebilirsiniz ama tavsiye etmiyorum. Sunumun orjinal halini bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız  Ahmet SOYARSLAN’ın http://biltek.info/btyders/etkinlikler/ sitesi üzerinden indiriniz. Emeğine saygı gösterip teşekkürü çok görmeyiniz.

Sunum üzerinde çalışırken fare ile tıklayarak ilerleyiniz. Sunum altındaki ileri geri tuşları ile geçmeniz halinde sayfa içi animasyonlar görünmeden diğer sayfalara atlayacaktır.

Faydalı olması dileğiyle, iyi çalışmalar dilerim.

İNTERNET SUNUMU GÖRÜNTÜLEYİCİ

Sunumu powerpoint belgesi olarak pptx uzantılı haliyle bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

İnternet Sunumu Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 5. Sınıf öğrencilerimiz için hazırlanan 5. Sınıf – Hafta 9 – İnternette Arama Bilgileri Tarama ünitesinin bir parçasıdır.  Ünitenin diğer parçalarına link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Faydalı olması dileğiyle…

6 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*