Hız Yayınları Cevap Anahtarı

Hız Yayınları Cevap Anahtarı siz öğrenci ve velilerden gelen en çok aramalar arasında alan Hız Yayınları Deneme Sonuçları araması sebebiyle oluşturulmuştur. Daha önce bu konudaki bilgileri okulumuzdaki öğrenciler de kullandığından Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları sayfasında yayınlamaktaydım.

Şimdi başka bir kurumda görevlendirildiğimden artık bu yayınların cevap anahtarlarını veya deneme sınavı sonuçlarını paylaşmayacağım. Fakat elimden geldiği kadar Hız Yayınları ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım.

Öncelikle ben ortaokul düzeyinde çalıştığımdan 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf ve 8. Sınıf üzerinden yardımcı olabilirim. Lise ve ilkokul ile ilgili herhangi bir bilgim yok.

Hız Yayınları Ürünleri

Bunun yerine size yönlendirme yaparak ilgili siteyi vereceğim. Siz sayfa üzerinden dilediğiniz bilgilere ulaşabileceksiniz.

Okullarınızda yapılacak denene sınavları hakkında bilgi veren kataloğa göz atalım dilerseniz. ilgili sınavların kazanımlarını vb her türlü bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

HIZ YAYINLARI DENEME SINAVI KONULARI

Evet tüm kazanımları ve tarihleri öğrendik ama bu sayfaya siz muhtemelen bunlar için değil sonuçları öğrenmek için geldiniz. O halde istediğinizi vermeye çalışalım. Aşağıdaki link üzerinden Hız Deneme Sonuçları sayfasına ulaşabilirsiniz.

HIZ YAYINLARI DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

Hız Yayınları Cevap Anahtarı
Hız Yayınları Cevap Anahtarı Sitesi

Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız Hız Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ya da Hız Yayınları Deneme Sınavı Cevap Anahtarları sayfasına link üzerinden veya yukarıya eklediğim resim üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki bilgileri kullanarak ilgili web sitesine ulaşabilir ve yayınla ilgili aradıklarınızı bulabilirsiniz.

Hemen hemen tüm yayınevlerinin yaptığı deneme sınavlarını veya cevap anahtarlarını Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları sayfasında paylaşmaktayım. Diğer yayınlar için ilgili sayfayı takip edebilirsiniz.

Yukarıda verilen bilgiler işinize yaramaz ve Hız Yayınları ile ilgili başka sorular sormak isterseniz aşağıdaki iletişim adreslerinden bana ulaşabilir sorunuzu bırakabilirsiniz.

Diğer sorularınız için siteye yorum bırakabilirsiniz. Fakat yorumları yorum yazdığınız günün akşamı saat 23:00 gibi okuyabileceğimi unutmayın.

Not: Bazı öğrenciler sınava girmeden cevap anahtarı talep etmektedir. Bu yüzden cevap anahtarları bu sayfadan kaldırılmıştır. Cevap anahtarı alabilmek için Sınav kitapçığınızın işaretli halinin resmini çekerek Facebook ve İnstagram üzerinden bana gönderin. Sınava gerçekten girdiğinizi görürsem cevap anahtarını yollarım.

İNSTAGRAM ÜZERİNDEN İLETİŞİM

Geçen sene araştırma yaparak gördüğüm sonuçlara ortaokul düzeyinde en çok kullanılan Sosyal Medya Aracı İnstagram çıktı. Ağırlıklı olarak öğrencilerin iletişim kurması gerekeceğinden bende instagram üzerinden bir hesap açtım.

Kişisel hesabıma çok fazla istek geliyordu. Bu sayede yeni bir hesap oluşturarak ders içi etkinliklerimizi paylaşmak için ve sizlerle iletişim kurmak için kullanacağım.

Özgür ŞEREMET İnstagram Sayfasına link üzerinden veya aşağıya eklediğim resim üzerinden ulaşabilirsiniz.

Özgür ŞEREMET İnstagram

Ayrıca İnstagram hesabınız var ise hesabımızı takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. İnstagram üzerinden attığınız mesajlar gün saat fark etmeksizin en kısa süre içinde yanıtlanacaktır.

80 Comments

  1. sosyal medya hesabim yok ki atayim sana
    bide çevremdekilerinde yok off okul bize cevap anahtarii verene kadar ben meraktan ölürüm

  2. Yeni olan tyt sinavi soruları elinde olan var mı bizim okul yapmıycakmis sorulara bi bakabilir miyim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*