Merhaba Arkadaşlar;

Dosya Yönetimi başlığı altında yer alan Dosya, Klasör, Sürücü ve Popüler Dosya Uzantıları konuları için hazırlanan sunuyu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bilgisayarında Microsoft Office programı olmayan, telefon veya tabletle sunumlara çalışmak isteyen öğrencilerimiz için eklenmiştir. Yalnız MEB bakanlığına bağlı hatlarda engelleme olduğundan dolayı içerik görüntülenmeyebilir.

Alternatif olarak Google Docs kullanılmıştır. Maalesef MEB orayıda engellemiştir. Sadece İnternet explorer ile görüntüleme yapılabilmektedir. Onuda yakında engelleyeceğini düşünerek google paylaşımları kaldırılmıştır. Alternatif yöntemler bulununca eklenecektir.

Sunumu ben hazırlamadım. Ahmet SOYARSLAN’ın sitesinden hazır olarak aldığımdan dolayı site üzerinden indirme linkini paylaşmıyorum. Sunum üzerinden indirebilirsiniz ama tavsiye etmiyorum. Sunumun orjinal halini bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız  Ahmet SOYARSLAN’ın http://biltek.info/btyders/etkinlikler/ sitesi üzerinden indiriniz. Emeğine saygı gösterip teşekkürü çok görmeyiniz.

Sunum üzerinde çalışırken fare ile tıklayarak ilerleyiniz. Sunum altındaki ileri geri tuşları ile geçmeniz halinde sayfa içi animasyonlar görünmeden diğer sayfalara atlayacaktır.

Faydalı olması dileğiyle, iyi çalışmalar dilerim.

GOOGLE DRİVE ÜZERİNDEN GÖRÜNTÜLEYİCİ

Sunumu bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

 

Faydalı olması dileğiyle…

Dosya Yönetimi Sunumuhttps://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2014/12/6-Dosya-Yönetimi.jpghttps://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2014/12/6-Dosya-Yönetimi-150x150.jpgÖzgür ŞEREMET1.3 Dosya Yönetimi Materyalleri5. Sınıf – Hafta 3 – Dosya YönetimiEski Müfredat Bilişim SunumlarıDosya,Dosya nedir,Dosya Yönetimi,En çok kullanılan uzantılar,Klasör,Klasör nedir,popüler dosya uzantıları,Sürücü,Sürücü Nedir,UzantılarMerhaba Arkadaşlar; Dosya Yönetimi başlığı altında yer alan Dosya, Klasör, Sürücü ve Popüler Dosya Uzantıları konuları için hazırlanan sunuyu aşağıdan inceleyebilirsiniz. Bilgisayarında Microsoft Office programı olmayan, telefon veya tabletle sunumlara çalışmak isteyen öğrencilerimiz için eklenmiştir. Yalnız MEB bakanlığına bağlı hatlarda engelleme olduğundan dolayı içerik görüntülenmeyebilir. Alternatif olarak Google Docs kullanılmıştır. Maalesef MEB...Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Etkinlik Sitesi