Gezegen Yayıncılık Cevap Anahtarı

Gezegen Yayıncılık Cevap Anahtarı siz öğrenci ve velilerden gelen en çok aramalar arasında alan Gezegen Yayıncılık Deneme Sonuçları araması sebebiyle oluşturulmuştur. Daha önce bu konudaki bilgileri okulumuzdaki öğrenciler de kullandığından Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları sayfasında yayınlamaktaydım.

Şimdi başka bir kurumda görevlendirildiğimden artık bu yayınların cevap anahtarlarını veya deneme sınavı sonuçlarını paylaşmayacağım. Fakat elimden geldiği kadar Gezegen Yayıncılık ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım.

Öncelikle ben ortaokul düzeyinde çalıştığımdan 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf ve 8. Sınıf üzerinden yardımcı olabilirim. Lise ve ilkokul ile ilgili herhangi bir bilgim yok.

Bir diğer değinmem gereken konu normalde biz bu yayını hiç kullanmadık. Fakat hemen hemen her gün bu yayınla ilgili sorular almaktayım. Bende bu yüzden bu sayfayı oluşturma gereği hissettim. Öncelikle Gezegen Yayıncılık hakkında biraz bilgi edinelim.

Gezegen Yayıncılık  daha önce dediğim gibi okulumuzda şimdiye kadar hiç kullanmadığımız bir yayın. Fakat başka yayınlar için iletişim kuran öğrencilerden gelen en çok talebin Gezegen Yayıncılık Denemeleri hakkında olduğunu belirtmek isterim. Buradan hareketle popüler bir yayın olduğunu düşünmekteyim.

Sizde yayın hakkında bilgi sahibi olmak için yukarıda eklediğim resim üzerine tıklayarak veya açıklama yazısı üzerine tıklayarak web sayfasına ulaşabilirsiniz.

Ben sitesine girdiğimde çok beğendim. Güzel bir yayına benziyor. Özellikle şuan zor durumlardan geçtiğimiz dönemde online denemeler yaparak kalitesini kanıtladığını düşünüyorum.

GEZEGEN YAYINCILIK DENEME SINAVI KONULARI

Denemelerde çıkacak soruların kazanımlarını önceden çalışacak arkadaşlar için genelde bulup paylaşıyorum. Fakat Gezegen Yayıncılık denemelerini daha önce kullanmadığımızdan bu yayının kazanımları ile ilgili de pek bilgi sahibi değilim.

Normalde müfredat uyumlu gidildiğinden şimdiye kadar gördüğünüz konulardan sorular çıkacaktır. Yine de detaylı bilgi isterseniz yukarıda verdiğim web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

GEZEGEN YAYINLARI DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

Okulumuzda şimdiye kadar uygulama fırsatı bulamadığımız fakat çok fazla soru gelen Gezegen Yayıncılık Deneme Sınavı Sonuçları ya da Gezegen Yayıncılık Deneme Sınavı Cevap Anahtarları sayfasına http://denemegezegeni.com/ogrenci_giris/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Yukarıda verilen bilgiler işinize yaramaz ve Gezegen Yayıncılık Cevap Anahtarı ile ilgili başka sorular sormak isterseniz aşağıdaki iletişim adreslerinden bana ulaşabilir sorunuzu bırakabilirsiniz.

Diğer sorularınız için siteye yorum bırakabilirsiniz. Fakat yorumları yorum yazdığınız günün akşamı saat 23:00 gibi okuyabileceğimi unutmayın.

Önemli Not: Arkadaşlar bu yayını biz hiç yapmadığımız için cevap anahtarına ulaşamıyorum. Eğer ulaşmaya başlarsam bu notu düzeltirim. Şimdilik sadece yukarıda verdiğim linkler üzerinden sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Cevap anahtarı verdiğim denemeleri LGS Deneme Sınavları adresinden bulabilirsiniz.

Herhangi bir konuda iletişim kurmak isterseniz aşağıdaki adres üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz.

İNSTAGRAM ÜZERİNDEN İLETİŞİM

Ayrıca sayfa üzerinden online yapılacak ve sizlerin katılabileceği denemeleri de takip edebilirsiniz.

Not: İlk kez mesaj gönderiyorsanız Spam klasörüne düşeceği için mesajınızı fark etmem zaman alacaktır. Acil bir durumda ulaşmaya çalışıyorsanız sayfayı takip edip gönderilerden birine “dm bakabilir misiniz” yorumu bırakabilirsiniz.

Herhangi bir işle meşgul değilsem mesajlarınıza anında yanıt vermeye çalışırım.

13 Comments

  1. 11.sınıf gezegen yayıncılık kurumsal deneme 2 B kitapçığının cevap anahtarı var mı hocam

  2. 7.sınıf Türkçe soru gezegeni kitabını aldım. 12 soru var cevap anahtarında 11 sorunun cevabı var. Hadi uygulamasını indireyim oradan videolu çözümler vardır dedim. Sadece kdt ve kat çözümleri var. Vasat diyebilirim.

    • Online denemelerin cevap anahtarları ancak sınav süresi bittikten sonra ilgili yayın açıklayınca verilebilir. Sınav süresi devam ederken cevap anahtarı talebinde bulunmayınız.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*