Okulumuzda kurslara başvuru yapan öğrencilerin fazla olması sebebiyle ancak yetiştirebildik. Okulda yeterli duyuru yapamadığım için buradan paylaşıyorum.

Kurslarımız 25.02.2019 Pazartesi tarihi itibariyle başlayacaktır.

Kurs sınıfları oluşturulurken gelebileceğiniz günleri sorarak oluşturmaya çalıştık fakat ulaşamadığımız arkadaşlar olduğundan onları uygun olan sınıf ve günlere yazdık. Eğer günü değiştirmek isterseniz okulda bana ulaşmanız yeterlidir.

Sınıf listelerimiz aşağıdaki gibidir. Kişisel bilgi listesi paylaşmamak için isimlerinizin baş harfleri ve soyisimlerinizi yazdım. Hayırlı olsun.

Diğer derslerimizin günlerini ve saatlerini https://ozgurseremet.com/ders-programinizi-ogrenin/ adresinden öğrenebilirsiniz.

https://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2018/09/robotik-ve-kodlama-736x414-714x402.jpghttps://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2018/09/robotik-ve-kodlama-736x414-150x150.jpgÖzgür ŞEREMETGüncel HaberlerHafta Sonu KurslarıBilişim KursuOkulumuzda kurslara başvuru yapan öğrencilerin fazla olması sebebiyle ancak yetiştirebildik. Okulda yeterli duyuru yapamadığım için buradan paylaşıyorum. Kurslarımız 25.02.2019 Pazartesi tarihi itibariyle başlayacaktır. Kurs sınıfları oluşturulurken gelebileceğiniz günleri sorarak oluşturmaya çalıştık fakat ulaşamadığımız arkadaşlar olduğundan onları uygun olan sınıf ve günlere yazdık. Eğer günü değiştirmek isterseniz okulda bana ulaşmanız yeterlidir. Sınıf listelerimiz...Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Etkinlik Sitesi