Çalışkan Yayınları Cevap Anahtarı

Çalışkan Yayınları Cevap Anahtarı siz öğrenci ve velilerden gelen en çok aramalar arasında alan Çalışkan Yayınları Deneme Sonuçları araması sebebiyle oluşturulmuştur. Daha önce bu konudaki bilgileri okulumuzdaki öğrenciler de kullandığından Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları sayfasında yayınlamaktaydım.

Şimdi başka bir kurumda görevlendirildiğimden artık bu yayınların cevap anahtarlarını veya deneme sınavı sonuçlarını paylaşmayacağım. Fakat elimden geldiği kadar Çalışkan Yayınları ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım.

Öncelikle ben ortaokul düzeyinde çalıştığımdan 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf ve 8. Sınıf üzerinden yardımcı olabilirim. Lise ve ilkokul ile ilgili herhangi bir bilgim yok.

Çalışkan Yayınları
Çalışkan Yayınları

Çalışkan Yayınları Türkiye Geneli gördüğüm kadarıyla ilkokul seviyesinde çok etkin bir yayın genelde o seviyeden sorular geliyor fakat ortaokul seviyesinde yaptıkları özellikle ortaokul düzeyinde Neon – Argon ve Helyum Serisi denemelerden bolca soru almaya başlayınca bu sayfayı oluşturmaya karar verdim.

ÇALIŞKAN YAYINLARI DENEME SINAVI KONULARI

Denemelerde çıkacak soruların kazanımlarını önceden çalışacak arkadaşlar için genelde bulup paylaşıyorum fakat sizde hazır olarak sınavlara girmek için yayının web site adresi http://www.caliskanyayinlari.com/ ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

ÇALIŞKAN YAYINLARI DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız Çalışkan Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ya da Çalışkan Yayınları Deneme Sınavı Cevap Anahtarları sayfasına http://caliskan.karnemiz.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Yukarıda verilen bilgiler işinize yaramaz ve Çalışkan Yayınları Cevap Anahtarı ile ilgili başka sorular sormak isterseniz aşağıdaki iletişim adreslerinden bana ulaşabilir sorunuzu bırakabilirsiniz.

Diğer sorularınız için siteye yorum bırakabilirsiniz. Fakat yorumları yorum yazdığınız günün akşamı saat 23:00 gibi okuyabileceğimi unutmayın.

Not: Bazı öğrenciler sınava girmeden cevap anahtarı talep etmektedir. Bu yüzden cevap anahtarları bu sayfadan kaldırılmıştır. Cevap anahtarı alabilmek için Sınav kitapçığınızın işaretli halinin resmini çekerek Facebook ve İnstagram üzerinden bana gönderin. Sınava gerçekten girdiğinizi görürsem cevap anahtarını yollarım.

İNSTAGRAM ÜZERİNDEN İLETİŞİM

Ayrıca sayfa üzerinden online yapılacak ve sizlerin katılabileceği denemeleri de takip edebilirsiniz.

Not: İlk kez mesaj gönderiyorsanız Spam klasörüne düşeceği için mesajınızı fark etmem zaman alacaktır. Acil bir durumda ulaşmaya çalışıyorsanız sayfayı takip edip gönderilerden birine “dm bakabilir misiniz” yorumu bırakabilirsiniz.

Herhangi bir işle meşgul değilsem mesajlarınıza anında yanıt vermeye çalışırım.

25 Comments

  1. Calışkan yayıncılık Argon Serisi 5.sınıf deneme sınavı-5 A kitapçık turunun cevaplarını atabilirmisiniz

  2. Merhaba çalışkan yayınları 8.sınıf helyum 02 deneme sınavı cevap anahtarını hiçbir yerde bulamıyorum deneme çoktan oldu ancak ben tekrardan çözeceğim ama hiçbiyerde yok insagarmım @talhagunes0

  3. çalışkan 5 zaten yapıldı cevap anahtarını atsanız benim instagramım yokta…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*