Binot Yayınları Cevap Anahtarı

Binot Yayınları Cevap Anahtarı siz öğrenci ve velilerden gelen en çok aramalar arasında alan Binot Yayınları Deneme Sonuçları araması sebebiyle oluşturulmuştur. Daha önce bu konudaki bilgileri okulumuzdaki öğrenciler de kullandığından Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları sayfasında yayınlamaktaydım.

Şimdi başka bir kurumda görevlendirildiğimden artık bu yayınların cevap anahtarlarını veya deneme sınavı sonuçlarını paylaşmayacağım. Fakat elimden geldiği kadar Binot Yayınları ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım.

Öncelikle ben ortaokul düzeyinde çalıştığımdan 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf ve 8. Sınıf üzerinden yardımcı olabilirim. Lise ve ilkokul ile ilgili herhangi bir bilgim yok.

Binot Yayınları Cevap Anahtarı
Binot Yayınları

Binot Yayınlarının ürünlerine yukarıdaki web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

BİNOT YAYINLARI DENEME SINAVI KONULARI

Denemelerde çıkacak soruların kazanımlarını önceden çalışacak arkadaşlar için genelde bulup paylaşıyorum fakat Binot için herhangi bir kazanım listesine ulaşamadım. Yinede müfredat uyumlu gittiğini düşünüyorum.

Yani şimdiye kadar gördüğünüz konulardan sorular çıkacaktır.

BİNOT YAYINLARI DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız Binot Yayınları Deneme Sınavı Sonuçları ya da Binot Yayınları Deneme Sınavı Cevap Anahtarları sayfasına http://binot.karnemiz.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

RİTMİK YAYINLARI DENEME SINAVI SONUÇLARI VE CEVAP ANAHTARI

Binot sonuç sayfası üzerinden ayrıca Ritmik Yayınları Deneme Sınavı sonuçlarını görebilir yine Ritmik Yayınları Cevap Anahtarı bulabilirsiniz.

Yukarıda verilen bilgiler işinize yaramaz ve Binot Yayınları Cevap Anahtarı veya Ritmik yayınları ile ilgili başka sorular sormak isterseniz aşağıdaki iletişim adreslerinden bana ulaşabilir sorunuzu bırakabilirsiniz.

Diğer sorularınız için siteye yorum bırakabilirsiniz. Fakat yorumları yorum yazdığınız günün akşamı saat 23:00 gibi okuyabileceğimi unutmayın.

Not: Bazı öğrenciler sınava girmeden cevap anahtarı talep etmektedir. Bu yüzden cevap anahtarları bu sayfadan kaldırılmıştır. Cevap anahtarı alabilmek için Sınav kitapçığınızın işaretli halinin resmini çekerek Facebook ve İnstagram üzerinden bana gönderin. Sınava gerçekten girdiğinizi görürsem cevap anahtarını yollarım.

İNSTAGRAM ÜZERİNDEN İLETİŞİM

Ayrıca sayfa üzerinden online yapılacak ve sizlerin katılabileceği denemeleri de takip edebilirsiniz.

Not: İlk kez mesaj gönderiyorsanız Spam klasörüne düşeceği için mesajınızı fark etmem zaman alacaktır. Acil bir durumda ulaşmaya çalışıyorsanız sayfayı takip edip gönderilerden birine “dm bakabilir misiniz” yorumu bırakabilirsiniz.

Herhangi bir işle meşgul değilsem mesajlarınıza anında yanıt vermeye çalışırım.

53 Comments

  1. Hocam merhaba bana ritmik 4.denemeyi atarmısiniz cevap anahtarı *instgramdan* (ahmetpro320)?

  2. Hocam 7. SINIF RİTMİK DENEME-3 cevap anahtarını alabilirmiyim Instagram dan attım görmediniz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*