Merhaba Arkadaşlar;

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı hepimize hayırlı olsun. Yeni döneme yıllık plan yaparak başlamış bulunmaktayız. Dana önceki senelerde seçeneklerimiz olduğundan farklı planlar yapıyorduk fakat geçen sene değişen yeni müfredat ve dersimiz için hazırlanan kılavuz kitap ile artık tek yıllık plan hazırlıyoruz.

Bende kılavuz kitapları inceleyerek tamamen 5. ve 6. sınıf kılavuz kitaplarına uygun yıllık plan hazırladım. Hazırlanan yıllık planın materyallerini zamanla site içerisinden paylaşacağım. Fakat günlük plan hazırlamaya artık ihtiyacımız bulunmamaktadır. Günlük plan olarak https://ozgurseremet.com/kilavuz-kitaplar-yayinlandi/ adresinde bulunan kitapları kullanabilirsiniz.

5. ve 6. sınıflar için hazırladığım yıllık planı tek excel dosyası üzerinde paylaşıyorum. Sekmeler üzerinden gezerek yıllık planlar üzerinde geçiş yapabilirsiniz.

5. ve 6. sınıf yıllık planına ulaşmak için tıklayınız. (xls)

5. sınıf yıllık planına ulaşmak için tıklayınız. (pdf)

6. sınıf yıllık planına ulaşmak için tıklayınız. (pdf)

Dosyaların pdf hallerine bakarak işinize yararsa indirebilirsiniz.

Not: Planları kendim hazırladığımdan yorucu oldu gözümden kaçanları bildirmekten lütfen çekinmeyin. Faydalı olması dileğiyle…

Güncelleme 10-09.2018 tarihi 21:30 da 2. Dönem Ramazan bayramı dolayısıyla eklenmeyen hafta excel dosyasına eklenmiştir.

https://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2015/11/yıllık-plan.jpghttps://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2015/11/yıllık-plan-150x150.jpgÖzgür ŞEREMETEvraklar2018-2019 Bilişim Teknolojileri Yıllık Plan,Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Yıllık Plan,Bilişim Teknolojileri yıllık plan,BTY yıllık plan,Kılavuz kitaba uygun yıllık planMerhaba Arkadaşlar; 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı hepimize hayırlı olsun. Yeni döneme yıllık plan yaparak başlamış bulunmaktayız. Dana önceki senelerde seçeneklerimiz olduğundan farklı planlar yapıyorduk fakat geçen sene değişen yeni müfredat ve dersimiz için hazırlanan kılavuz kitap ile artık tek yıllık plan hazırlıyoruz. Bende kılavuz kitapları inceleyerek tamamen 5. ve 6. sınıf...Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Etkinlik Sitesi