Ata Yayıncılık Deneme Sınavı Sonuçları

Ata Yayıncılık Deneme Sınavı Sonuçları siz öğrenci ve velilerden gelen en çok aramalar arasında yer alması sebebiyle oluşturulmuştur. Daha önce bu konudaki bilgileri okulumuzdaki öğrenciler de kullandığından Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları sayfasında yayınlamaktaydım.

Şimdi başka bir kurumda görevlendirildiğimden artık bu yayınların cevap anahtarlarını veya deneme sınavı sonuçlarını paylaşmayacağım. Fakat elimden geldiği kadar Ata Yayıncılık Deneme ve Ata Sonuç ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım.

Öncelikle Ata Yayıncılık üzerinde bulunan ürünlere bir göz atalım. Aşağıdaki resim üzerinden Ata Yayıncılık web sitesine ulaşabilirsiniz.

Siteyi incelediğimizde okul öncesinden liseye kadar farklı ürünleri olduğunu görebiliyoruz.

Ben ortaokul düzeyinde çalıştığımdan genelde Ata Yayıncılık 8. Sınıf ile 4. Sınıf arasında paylaşımlar yapıyordum.

Tabi artık farklı bir kurumda çalıştığımdan paylaşım yapmak yerine bağlantı linklerini size vermeye çalışacağım. Hangi bilgilere ihtiyacınız olacak adım adım paylaşalım.

ATA YAYINCILIK DENEME SINAVI KONULARI

Geldik deneme sınavında çıkacak kazanımlara. Her denemede öğrencilerin ilerlemesine göre farklı kazanımlara farklı ağırlıklarda sorular eklenerek denemeler oluşturulmaktadır.

Sınıf düzeylerine göre kazanım listeleri için http://www.atayayincilik.com.tr/Anasayfa/Sinavlar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ATA YAYINCILIK DENEME SINAVI SONUÇLARI

Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız Ata Yayıncılık Deneme Sınavı Sonuçları sayfasına Ata Sonuç Sayfası  veya yukarıya eklediğim resim üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hemen hemen tüm yayınevlerinin yaptığı deneme sınavlarını veya cevap anahtarlarını Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları sayfasında paylaşmaktayım. Diğer yayınlar için ilgili sayfayı takip edebilirsiniz.

ATA YAYINCILIK DENEME SINAVI CEVAP ANAHTARI

Bazı öğrenciler sınava girmeden cevap anahtarı talep etmektedir. Bu yüzden cevap anahtarları bu sayfadan kaldırılmıştır. Ata Yayıncılık Deneme Sınavı Sonuçları sayfasında denemeden sonra zaten eklenmektedir. Eğer sisteme giremiyorsanız aşağıdaki yöntem ile bana ulaşabilir ve cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Cevap anahtarı alabilmek için Sınav kitapçığınızın işaretli halinin resmini çekerek Facebook ve İnstagram üzerinden bana gönderin. Sınava gerçekten girdiğinizi görürsem cevap anahtarını yollarım. Aşağıya iletişim kanallarını ekliyorum.

İNSTAGRAM ÜZERİNDEN İLETİŞİM

Ayrıca sayfa üzerinden online yapılacak ve sizlerin katılabileceği denemeleri de takip edebilirsiniz.

Not: İlk kez mesaj gönderiyorsanız Spam klasörüne düşeceği için mesajınızı fark etmem zaman alacaktır. Acil bir durumda ulaşmaya çalışıyorsanız sayfayı takip edip gönderilerden birine “dm bakabilir misiniz” yorumu bırakabilirsiniz.

Herhangi bir işle meşgul değilsem mesajlarınıza anında yanıt vermeye çalışırım.

16 Comments

    • Online denemeleri firma paylaşmadığı sürece atmıyorum maalesef. Eğer firma paylaşırsa sayfa altına yorum olarak link ekliyorum başka denemelerde yaptım. Bekleyeceğiz paylaşmasını artık.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*