Ata Yayıncılık Deneme Sınavı Sonuçları

Ata Yayıncılık Deneme Sınavı Sonuçları siz öğrenci ve velilerden gelen en çok aramalar arasında yer alması sebebiyle oluşturulmuştur. Daha önce bu konudaki bilgileri okulumuzdaki öğrenciler de kullandığından Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları sayfasında yayınlamaktaydım.

Şimdi başka bir kurumda görevlendirildiğimden artık bu yayınların cevap anahtarlarını veya deneme sınavı sonuçlarını paylaşmayacağım. Fakat elimden geldiği kadar Ata Yayıncılık Deneme ve Ata Sonuç ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım.

Öncelikle Ata Yayıncılık üzerinde bulunan ürünlere bir göz atalım. Aşağıdaki resim üzerinden Ata Yayıncılık web sitesine ulaşabilirsiniz.

Siteyi incelediğimizde okul öncesinden liseye kadar farklı ürünleri olduğunu görebiliyoruz.

Ben ortaokul düzeyinde çalıştığımdan genelde Ata Yayıncılık 8. Sınıf ile 4. Sınıf arasında paylaşımlar yapıyordum.

Tabi artık farklı bir kurumda çalıştığımdan paylaşım yapmak yerine bağlantı linklerini size vermeye çalışacağım. Hangi bilgilere ihtiyacınız olacak adım adım paylaşalım.

ATA YAYINCILIK DENEME SINAVI TAKVİMİ

Ata Yayıncılık Deneme Sınavı Takvimi
Ata Yayıncılık Deneme Sınavı Takvimi

Okullarınızda yapılacak deneme sınavlarının olacağı tarihler yukarıdaki gibidir. Eğer sizin okullarınızda Ata Yayıncılık ile deneme yapıyorsa muhtemelen bu tarihlerde yapacaktır. Bazı okullar tarihleri birkaç gün esneterek denemelerini yapabildiğini unutmayınız.

ATA YAYINCILIK DENEME SINAVI KONULARI

Geldik deneme sınavında çıkacak kazanımlara. Her denemede öğrencilerin ilerlemesine göre farklı kazanımlara farklı ağırlıklarda sorular eklenerek denemeler oluşturulmaktadır. Aşağıya 5. – 6. – 7. – ve 8. Sınıfların kazanım listesini ekliyorum.

Dediğim gibi ortaokul düzeyinde çalıştığımdan bunları ekledim. Diğer sınıf düzeyleri için http://www.atayayincilik.com.tr/Anasayfa/Sinavlar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ATA YAYINCILIK DENEME SINAVI SONUÇLARI

Okulumuzda da elimizden geldiğince uyguladığımız Ata Yayıncılık Deneme Sınavı Sonuçları sayfasına Ata Sonuç Sayfası  veya yukarıya eklediğim resim üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hemen hemen tüm yayınevlerinin yaptığı deneme sınavlarını veya cevap anahtarlarını Deneme Sınavı Sonuçları & Cevap Anahtarları sayfasında paylaşmaktayım. Diğer yayınlar için ilgili sayfayı takip edebilirsiniz.

ATA YAYINCILIK DENEME SINAVI CEVAP ANAHTARI

Bazı öğrenciler sınava girmeden cevap anahtarı talep etmektedir. Bu yüzden cevap anahtarları bu sayfadan kaldırılmıştır. Ata Yayıncılık Deneme Sınavı Sonuçları sayfasında denemeden sonra zaten eklenmektedir. Eğer sisteme giremiyorsanız aşağıdaki yöntem ile bana ulaşabilir ve cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Cevap anahtarı alabilmek için Sınav kitapçığınızın işaretli halinin resmini çekerek Facebook ve İnstagram üzerinden bana gönderin. Sınava gerçekten girdiğinizi görürsem cevap anahtarını yollarım. Aşağıya iletişim kanallarını ekliyorum.

İNSTAGRAM ÜZERİNDEN İLETİŞİM

Kişisel hesabıma çok fazla istek geliyordu. Bu sayede yeni bir hesap oluşturarak ders içi etkinliklerimizi paylaşmak için ve sizlerle iletişim kurmak için kullanacağım.

Özgür ŞEREMET İnstagram Sayfasına link üzerinden veya aşağıya eklediğim resim üzerinden ulaşabilirsiniz.

Özgür ŞEREMET İnstagram

Ayrıca İnstagram hesabınız var ise hesabımızı takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. İnstagram üzerinden attığınız mesajlar gün saat fark etmeksizin en kısa süre içinde yanıtlanacaktır.

Diğer sorularınız için siteye yorum bırakabilirsiniz. Fakat yorumları yorum yazdığınız günün akşamı saat 23:00 gibi okuyabileceğimi unutmayın.

11 Comments

    • Online denemeleri firma paylaşmadığı sürece atmıyorum maalesef. Eğer firma paylaşırsa sayfa altına yorum olarak link ekliyorum başka denemelerde yaptım. Bekleyeceğiz paylaşmasını artık.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*