Arduino Pot ile Led Hız Kontrolü Kalpli

Arduino Pot ile Led Hız Kontrolü – Kalpli aşağıda kısaca anlatılmıştır.

Arkadaşlar merhaba normalde projelerimi uzun uzun anlatırım nasıl yapıldığını fakat bu etkinlik instagramdan çok talep görünce acilen ekleyip paylaşmam gerekti.

Çoğu zaman yaptığım etkinlikleri İnstagram sayfam üzerinden paylaşabiliyorum. Fakat yapım aşamalarını falan herkesin anlayabileceği ve okuyarak izleyerek yapabileceği hale getirdikten sonra siteye ekliyorum.

Bu tarz projelerden erken haberdar olabilmek için İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

Aşağıya proje videosunu kodlarının ve örnek devre şemasının bulunduğu dosya linklerini ekliyorum.

PROJE VİDEOSU

Yukarıda dediğim gibi ayrıntılı anlatımı daha sonra yapacağım. Ben size projenin şemasını ve mblock programı ile yazılmış kodlarının bulunduğu dosyayı hazır olarak vereceğim.

Proje dosyalarını winrar programı ile sıkıştırılmış halini indirmek için tıklayınız.

Direkt klasöre ulaşmak ve ihtiyacınız olan dosyaları indirebilmek için tıklayınız.

Umarım faydalı olur uygun bir zamanda bu sayfayı düzenleyerek Arduino Pot ile Led Hız Kontrolü – Kalpli projemizi ayrıntılı anlatmaya çalışacağım.

Yaptığımız diğer projeler ve eğitim için tasarlanmış Arduino örneklerimiz için Arduino ile Kodlama Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Mblock programı kullanarak blok tabanlı olarak yapılabilecek etkinlikleri bu kategori altında kolaydan zora doğru sırayla paylaşıyorum.

Görüş ve önerilerinizi yorum olarak bırakmayı unutmayın. Yapılmasını ve anlatılmasını talep ettiğini projeler var ise bunları da yazabilirsiniz. Fırsat buldukça önce yapmaya sonra da herkesin yapabilmesi için güzel bir anlatım oluşturmaya çalışacağız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*