Merhaba Arkadaşlar;

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında yaptığımız zümre tutanaklarını bu başlık altında paylaşacağım.

Geçen sene pilot uygulama olarak kurullar ve zümreler http://e-mufredat.meb.gov.tr/ adresi üzerinden yapılmış bu sene tüm okulların buradan yapması istenmişti. Geçen sene site ilk kez kullanıldığında bizleri biraz uğraştırmış giriş yaparken sıkıntılar yaşamıştık. Bu sene bu durumların düzelip yeniden sağlam bir alt yapıyla gireceğimizi düşünüyorduk fakat alt yapı oluşturmada geç kalınmış sanırım şuan web sitesinde aşağıdaki uyarıyı görüyoruz.

Umarım yapılan çalışmalar sonunda e-okul gibi sağlam bir yapı oluşturulur. Başlarda yaşadığımız sıkıntıları yaşamadan kullanmaya devam edebiliriz.

Sistemin kapanmış olması bizim işlerimizi yapmayacağımız anlamına gelmemektedir. Biz zümre toplantılarını daha önceki senelerde yaptığımız gibi yapmaya devam edeceğiz.

Bazı arkadaşlar bu kapsamda eski zümreleri güncelleyerek kullanıma açmıştır. Fakat Ağustos 2018 tarihli Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumları ve Zümreleri Yönergesini incelediğimizde gündem maddelerinde değişiklikler olduğunu göreceksiniz. Yönergeyi incelediğimizde “Atatürkçülükle ilgili konuların üzerinde durularak çalışmaların buna göre planlanması “, “İş sağlığı ve güvenliği tedbirlerinin değerlendirilmesi, ” gibi gündem maddelerinin eklendiğini görebilirsiniz. Yönergeye ulaşmak için tıklayınız.

Yani Zümre Toplantısı Gündem maddelerini oluştururken Ağustos 2018 tarihli yönerge referans alınması gerekmektedir. Bu kapsamda yaptığım 2018-2019 yılında yaptığım zümreleri aşağıda paylaşacağım.

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE YAZILIM DERSİ ZÜMRE ÖĞRETMENLER KURULU
SENE BAŞI TOPLANTI TUTANAĞI

06.09.2018 Tarihinde yapılan Sene Başı Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağına ulaşmak için tıklayınız.

07.02.2019 Tarihinde yapılan 2. Dönem Başı Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağına ulaşmak için tıklayınız.

Diğer Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağına vakit geldiğinde buradan ulaşabilirsiniz.

https://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2018/09/2013-2014-tarih-dersi-zumre-toplanti-tutanaklari.jpghttps://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2018/09/2013-2014-tarih-dersi-zumre-toplanti-tutanaklari-150x150.jpgÖzgür ŞEREMETEvraklar2018 Zümre,2018-2019 Sene Başı Zümre,Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumları ve Zümreleri Yönergesini,Zümre gündem maddeleri,Zümre toplantı tutanağı,Zümre yönergesi değiştiMerhaba Arkadaşlar; 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında yaptığımız zümre tutanaklarını bu başlık altında paylaşacağım. Geçen sene pilot uygulama olarak kurullar ve zümreler http://e-mufredat.meb.gov.tr/ adresi üzerinden yapılmış bu sene tüm okulların buradan yapması istenmişti. Geçen sene site ilk kez kullanıldığında bizleri biraz uğraştırmış giriş yaparken sıkıntılar yaşamıştık. Bu sene bu durumların düzelip yeniden sağlam...Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Etkinlik Sitesi