2018-2019 Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Zümre Tutanakları

Merhaba Arkadaşlar, 2018-2019 Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Zümre Tutanakları bu başlık altında paylaşılmıştır.

Eskiden her sene yeni bir sayfa açarak zümreleri paylaşıyordum. Yıllar geçtikçe sayfalar birikti bende tek sayfadan her sene güncellemeye karar verdim. Yani Güncel zümre toplantı tutanaklarına ulaşmak için aşağıya eklediğim sayfayı ziyaret etmeniz gerekiyor.

Sayfanın normal halini 404 hatası almamak için aynen aşağıya bırakıyorum.


Geçen sene pilot uygulama olarak kurullar ve zümreler http://e-mufredat.meb.gov.tr/ adresi üzerinden yapılmış bu sene tüm okulların buradan yapması istenmişti. Geçen sene site ilk kez kullanıldığında bizleri biraz uğraştırmış giriş yaparken sıkıntılar yaşamıştık. Bu sene bu durumların düzelip yeniden sağlam bir alt yapıyla gireceğimizi düşünüyorduk fakat alt yapı oluşturmada geç kalınmış sanırım şuan web sitesinde aşağıdaki uyarıyı görüyoruz.

Umarım yapılan çalışmalar sonunda e-okul gibi sağlam bir yapı oluşturulur. Başlarda yaşadığımız sıkıntıları yaşamadan kullanmaya devam edebiliriz.

Sistemin kapanmış olması bizim işlerimizi yapmayacağımız anlamına gelmemektedir. Biz zümre toplantılarını daha önceki senelerde yaptığımız gibi yapmaya devam edeceğiz.

Bazı arkadaşlar bu kapsamda eski zümreleri güncelleyerek kullanıma açmıştır. Fakat Ağustos 2018 tarihli Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumları ve Zümreleri Yönergesini incelediğimizde gündem maddelerinde değişiklikler olduğunu göreceksiniz. Yönergeyi incelediğimizde “Atatürkçülükle ilgili konuların üzerinde durularak çalışmaların buna göre planlanması “, “İş sağlığı ve güvenliği tedbirlerinin değerlendirilmesi, ” gibi gündem maddelerinin eklendiğini görebilirsiniz. Yönergeye ulaşmak için tıklayınız.

Yani Zümre Toplantısı Gündem maddelerini oluştururken Ağustos 2018 tarihli yönerge referans alınması gerekmektedir. Bu kapsamda yaptığım 2018-2019 Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Zümre Tutanakları aşağıda paylaşılacaktır.

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE YAZILIM DERSİ ZÜMRE ÖĞRETMENLER KURULU TOPLANTI TUTANAKLARI

06.09.2018 Tarihinde yapılan Sene Başı Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağına ulaşmak için tıklayınız.

07.02.2019 Tarihinde yapılan 2. Dönem Başı Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağına ulaşmak için tıklayınız.

Yukarıda söylediğim gibi en güncel Zümre Toplantı Tutanakları için aşağıya eklediğim bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Görüş ve önerilerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle…

23 Comments

  • Hocam robot yarışmamız vardı hiç bakamadım açıkçası. Tatil olmuşken sitede köklü değişikler yapmayı planlıyorum. Normal zamanda yoğunluktan yapamıyorum bu işleri o yüzden hazırlamaya vaktim olmaz ama bulursam paylaşırım.

 1. Merhaba Özgür Bey,
  2019 2. dönem bölge toplantı tutanağı varsa yükleyebilir misiniz?
  şimdiden teşekkür ederim

  • Hocam bölge zümre var fakat ben elimle hazırlayıp kontrolünü yapmadığım evrakları paylaşmıyorum. Okulda iki bilgisayar öğretmeniyiz diğer arkadaş zümre başkanı o katıldı toplantıya bu sebeple hazırlanmasında herhangi bir çalışmam olmadı. Bilgisayar bilişim de arama yaparsanız birkaç örneğe ulaşabilirsiniz.

 2. Merhabalar,
  2.dönem başı ilçe zümre öğretmenler kurul toplantısı (ortaokullar için) yapan var mıdır arkadaşlar? (Okul zümresi değil)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*