Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Zümre Tutanakları

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Zümre Tutanakları yıllara göre güncellenerek bu başlıkta paylaşılacaktır. Yıl içinde yaptığımız Sene Başı, 2. Dönem Başı ve Sene Sonu zümre tutanaklarını zamanı geldikçe aşağıya ekleyeceğim.

Bir ara zümreleri e-müfredat üzerine almışlardı. Aslında elektronik ortama taşınmasına sevinmiştim. Çünkü bu şekilde zümre toplantıları ve tutanakları işlevsiz gibi kalıyor.

Sırf dosyada bulunsun diye internetten hazır olarak indirip ufak değişiklikler yapıp dosyamıza atıyoruz ve bir daha bakmıyoruz.

Halbuki Zümre toplantıları dersimizle ilgili önemli kararları aldığımız toplantılardır. Yönetmelikte ne kadar çerçeve çizilmiş olsa da Zümre toplantıları ile bir sene içinde yapacaklarımızı ve yaptıklarımızı belirleriz.

Mesela öğrencilere vereceğimiz proje görevlerini zümre toplantısında belirleriz. Hazır olarak rastgele indirip kullanan arkadaşlar dönem içinde proje verirken o şartlara göre veriyor ve değerlendirme yaparken projenin değerlendirme ölçeklerini bulamıyor.

Benim hazırladığım zümreleri kendinize uyarlayarak kullanırsanız sene içinde ihtiyacınız olacak tüm evraklarında tarafımdan hazırlanacağına emin olabilirsiniz. 🙂

Yine de gönül ister ki herkes otursun kendi zümre toplantısını yazsın ve bir sene yapacaklarını düşünüp doğrusuyla yanlışıyla kararlar alsın. Bir sene sonra hatalarını görüp zaten düzeltme yoluna gidecektir.

2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ZÜMRE TOPLANTI TUTANAKLARI

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Zümreleri hazırlanırken Ağustos 2018 tarihli Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumları ve Zümreleri Yönergesinde yeni eklenen “Atatürkçülükle ilgili konuların üzerinde durularak çalışmaların buna göre planlanması “, “İş sağlığı ve güvenliği tedbirlerinin değerlendirilmesi, ” gibi gündem maddelerinin eklendiğini görebilirsiniz. Yönergeye ulaşmak için tıklayınız.

2019-2020
Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Sene Başı Zümre

Zümreyi için taslak çalışma hazırladım. Gündem maddelerini değerlendirdim. Proje konularını yerleştirdim. Şuan ki hali ile alıp kişisel bilgileri değiştirdikten sonra kullanabilirsiniz.

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Sene Başı Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı hazır. Microsoft Word halini indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Hata fark ederseniz lütfen bildirin değişiklikleri yapalım arkadaşlar. Faydalı olur umarım.

2019-2020
Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 2. Dönem Başı Zümre

Arkadaşlar bu sene okuldan ayrılıp yeni bir kurumda çalıştığımdan zümreyi kendim için değil sizler için hazırladım. Umarım gözümden bir şey kaçmamıştır.

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 2. Dönem Sene Başı Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı hazır. Microsoft Word halini indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Lütfen zümreyi dikkatli bir şekilde okuyun ve düzenlemelerinizi yapınız. Görüş ve önerileriniz olursa lütfen bildirin herkes faydalansın fikirlerinizden.

2019-2020
Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Sene Sonu Zümre

Zümreyi okul açıldıktan sonra yapacağım. O zamana kadar yeni değişiklikler olabilir. Muhtemel tarih olarak 15-19.06.2020 Tarihinde yapılan Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Sene Sonu Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağını tamamladığımda ekleyeceğim .


Kendiniz zümre hazırlamak için geçen sene yaptığım 2018-2019 Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Zümre Tutanakları sayfasından da faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar benim elimden gelen bu kadar. Bu planları indirip kendine uyarlayarak geliştiren arkadaşlar mutlaka olacaktır. İnanıyorum ki çok güzel zümre hazırlayanlar var içimizde. Bu tarz evraklarınız olursa paylaşmaktan çekinmeyin.

Sizin adınızla burada paylaşım yapabilirim. Elimizde alternatifler olur. Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Dersimizin diğer evraklarına aşağıya eklediğim Bilişim Öğretmeni Evrak Çantası sayfasından ulaşabilirsiniz. Orada bulamadığınız evraklar sitede paylaşılmamış demektir. İstek halinde yoğunluğuma göre paylaşabilirim.

Bilişim Öğretmeni Evrak Çantası
Bilişim Öğretmeni Evrak Çantası

Güncelleme Tarihi: Bu sayfa 02.02.2020 tarihinde güncellenmiştir. Faydalı olması dileğiyle.

18 Comments

  1. Emeğinize sağlık .Hocam eskiden okul idaresini katıyorduk. Şimdi müd.yrd zümreye girmiyor galiba değil mi?

  2. Özgür Hocam elinize sağlık, dökümanlarınızdan her zaman faydalanıyorum. Çok teşekkürler.

  3. Elinize sağlık Özgür hocam. Gündem maddelerinin görüşülmesi ve alının kararlarda tarihte yıl 2018 yazılmış.

  4. Bizlerin de faydalanabilmesi için paylaşımda bulunduğunuz birçok materyalden sürekli olarak yararlanıyorum. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*