Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Zümre Tutanakları

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Zümre Tutanakları yıllara göre güncellenerek bu başlıkta paylaşılacaktır. Yıl içinde yaptığımız Sene Başı, 2. Dönem Başı ve Sene Sonu zümre tutanaklarını zamanı geldikçe aşağıya ekleyeceğim.

Bir ara zümreleri e-müfredat üzerine almışlardı. Aslında elektronik ortama taşınmasına sevinmiştim. Çünkü bu şekilde zümre toplantıları ve tutanakları işlevsiz gibi kalıyor.

Sırf dosyada bulunsun diye internetten hazır olarak indirip ufak değişiklikler yapıp dosyamıza atıyoruz ve bir daha bakmıyoruz.

Halbuki Zümre toplantıları dersimizle ilgili önemli kararları aldığımız toplantılardır. Yönetmelikte ne kadar çerçeve çizilmiş olsa da Zümre toplantıları ile bir sene içinde yapacaklarımızı ve yaptıklarımızı belirleriz.

Mesela öğrencilere vereceğimiz proje görevlerini zümre toplantısında belirleriz. Hazır olarak rastgele indirip kullanan arkadaşlar dönem içinde proje verirken o şartlara göre veriyor ve değerlendirme yaparken projenin değerlendirme ölçeklerini bulamıyor.

Benim hazırladığım zümreleri kendinize uyarlayarak kullanırsanız sene içinde ihtiyacınız olacak tüm evraklarında tarafımdan hazırlanacağına emin olabilirsiniz. 🙂

Yine de gönül ister ki herkes otursun kendi zümre toplantısını yazsın ve bir sene yapacaklarını düşünüp doğrusuyla yanlışıyla kararlar alsın. Bir sene sonra hatalarını görüp zaten düzeltme yoluna gidecektir.

2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ZÜMRE TOPLANTI TUTANAKLARI

Bu sene zümreler hazırlanırken Ağustos 2018 tarihli Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumları ve Zümreleri Yönergesi dikkate alınmıştır. Yönergeye ulaşmak için tıklayınız.

2023-2024 Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Sene Başı Zümre

“Güncelleme Tarihi: 02.09.2023”

Geçen sene yaptığımız Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı üzerinde sadece tarih vb güncellemeler yaparak ekledim. Birkaç gün içerisinde üzerinde güncellemeler yapabilirim. Güncelleme tarih ve zamanını belge altına ekleyeceğim. Oradan kontrol edip en güncel sürümü indirdiğinize emin olunuz.

Zümrenin Microsoft Word halini indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Lütfen zümreyi dikkatli bir şekilde okuyun ve düzenlemelerinizi yapınız. Görüş ve önerileriniz olursa lütfen bildirin herkes faydalansın fikirlerinizden. Her geçen sene sayenizde daha güzel zümre toplantı tutanakları oluşturabilir hale geldik.

Hata fark ederseniz lütfen bildirin güncelleme yaptığımda buraya not ekleyeceğim.


ARŞİV
ESKİ ZÜMRE TOPLANTI TUTANAKLARI

Zümreleri kendiniz hazırlamak isterseniz faydalanmanız için önceki senelerde yaptığım zümre tutanaklarını aşağıya ekliyorum. Bağlantılara tıklayarak indirebilirsiniz.

2021-2022 Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Sene Başı Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı İndir.

2021-2022 Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 2. Dönem Sene Başı Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı İndir.

2021-2022 Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Sene Sonu Zümre Öğretmenler Kurulu Toplantı Tutanağı İndir.


Arkadaşlar benim elimden gelen bu kadar. Bu planları indirip kendine uyarlayarak geliştiren arkadaşlar mutlaka olacaktır. İnanıyorum ki çok güzel zümre hazırlayanlar var içimizde. Bu tarz evraklarınız olursa paylaşmaktan çekinmeyin.

Sizin adınızla burada paylaşım yapabilirim. Elimizde alternatifler olur. Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Dersimizin diğer evraklarına aşağıya eklediğim Bilişim Öğretmeni Evrak Çantası sayfasından ulaşabilirsiniz. Orada bulamadığınız evraklar sitede paylaşılmamış demektir. İstek halinde yoğunluğuma göre paylaşabilirim. Taleplerinizi yorum olarak bırakabileceğiniz gibi sosyal medya kanalları üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Görüş ve önerilerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz. İyi çalışmalar dilerim.

67 Comments

 1. 2022-2023 Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Sene Başı Zümre
  dosyasında 2.sayfasının 3.maddesinde “2021-2022” tarihi bulunuyor

 2. merhaba hoca. 2021-2022 2. dönem sene başı zümre toplantı tutanağını ne zaman yükleyecek siniz.teşekkürler

 3. Hocam çok teşekkür ederim. Dersimiz için gerekli bir çok materyali sitenizden alarak kullanıyor ve öğrencilerimizle buluşturuyorum. Emeklerinize sağlık, hakkınızı helal edin. Saygılar sunarım

 4. Emeklerinize sağlık. Planlar, zümre vb. her şey için minnettarım. Harikasınız. Teşekkür ederim.

 5. Siz bizim branşın başına gelen en güzel şeysiniz 🙂 Şaka bir yana o kadar minnet doluyum ki size senelerdir ne sorsam cevap verirsiniz, sayfanız zaten harika. Emekleriniz için Allah razı olsun..

 6. Merhaba Özgür hocam 2. dönem sene sonu zümre tutanağını ne zaman eklersiniz acaba? İstemeye başladılarda…

 7. 5. ve 6. sınıflara giriyorum ayrı ayrı mı zümre tutanağı hazırlamalıyım? Ve okulumda tek öğretmenim katılımcıları nasıl düzenlemeliyim?

  • Hocam zümre sınıflara göre değişmez yıllık plan gibi değildir. Zümrenin amacı okuldaki aynı branş öğretmenlerle bir araya gelip ders işlenişi hakkında kararlar almaktır. Tek öğretmen iseniz müdür yardımcısını ekleyin.

 8. Merhaba hocam öncelikle çalışmalarınız için çok teşekkür ederim çok faydalanıyoruz derslerde. Zümre tutanağını indirdim ancak dosyayı açamadım dosya bozuk uyarısı aldım. Rica etsem tekrar paylaşabilir misiniz yada mailime gönderebilir misiniz?

 9. Hocam öncelikle elinize sağlık.Çok teşekkür ederim paylaşım için.Toplantı tarihi 25.08.2019 2019 olarak kalmış bilginiz olsun.Tekrar teşekkür ederim.İyi çalışmalar.

  • Hocam çok teşekkür ederim, Şimdi o yazıda 25 günü düzeltmişim 08 ayı düzeltmişim nasıl olmuş yılı unutmuşum :)) ilk fırsatta düzeltirim hocam çoğu arkadaş indirdi zümre ile işi kalmadı inşallah düzeltmişlerdir.

 10. özgür hocam 2020-2021 sene başı zümresinde virüsle ilgili alınabilecek tedbirler vs olması gerekiyor mu

  • Hocam aslında gündem maddeleri içerikleri içine eklemiştim ama gündem maddesi olarak ta ekleyerek güncelledim. Güncel halini sayfayı yeniledikten sonra indirebilirsiniz. Üzerine ufak tefek eklemelerle kullanabilirsiniz hocam. İyi çalışmalar dilerim.

 11. merhaba 2020-2021 sene başı zümre toplantı tutanağı için aşağıdaki linke tıklayın diyorsunuz ama ben bulamadım yardımcı olabilir misiniz

 12. merhabalar
  Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Sene Sonu Zümre toplantı tutanağı yükleyebilir misiniz?

 13. Hocam merhaba yeni atandım ilk kez hazırlıcam covid 19 süreci olduğu için ne yazmam gerekir bilemedim siz 2019 – 2020 sene sonu zümre toplantısı tutanağı hazırladıysanız paylaşır mısınız. Fikir oluşması açısından.

 14. Emeğinize sağlık .Hocam eskiden okul idaresini katıyorduk. Şimdi müd.yrd zümreye girmiyor galiba değil mi?

 15. Özgür Hocam elinize sağlık, dökümanlarınızdan her zaman faydalanıyorum. Çok teşekkürler.

 16. Elinize sağlık Özgür hocam. Gündem maddelerinin görüşülmesi ve alının kararlarda tarihte yıl 2018 yazılmış.

 17. Bizlerin de faydalanabilmesi için paylaşımda bulunduğunuz birçok materyalden sürekli olarak yararlanıyorum. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*