Udemy Ücretsiz Kurslar

Merhaba Arkadaşlar Udemy Ücretsiz Kurslar sayfası eve kapandığımız bu günlerde Dünyanın en büyük online eğitim platformlarından biri olan Udemy üzerinde bulunan kendinizi geliştirmenize olanak sağlayacak kursları sizinle paylaşmaktır.

Web sitemizde ağırlıklı olarak öğrencilere yönelik içerikler paylaşıyor, onların kendilerini geliştirebilmelerini amaçlıyoruz. Bu sefer ufak bir farklılık yaptık ve asıl hedef kitlesi öğretmenlerimiz olan bu paylaşımı yapıyoruz.

Özellikle kendi branş arkadaşlarım olan Bilişim Zümresi için bu zorlu evde kalma sürecini bir avantaja dönüştürerek öğrenmek istediğimiz tüm konuları öğrenmemiş gerektiğini düşünüyorum.

Zaten Mebbis üzerindeki kursların başvuru sayılarına baktığımda benimle aynı fikirde olduğunuzu görüyorum.

Peki sadece Mebbis Kursları bizler için yeterli mi?

Tabi ki hayır. Burada yardımımıza Dünyanın en büyük online eğitim platformlarından birisi olan Udemy yetişiyor. Udemy üzerinde faydalanabileceğimiz onlarca kurs bulunmakta. Hemen konunuz özüne girelim.

Udemy Ücretsiz Kurslar Hakkında Bilgilendirme

Udemy Ücretsiz Kurslar

Evet yukarıda da bahsettiğim gibi Mebbis dışında bulunan Udemy Ücretsiz kurslara nasıl ulaşacağınıza değineceğiz. Soru-Cevap yöntemi ile ilerleyerek ilk kez tanışacak kişilerin aklına takılacak soruları da yanıtlayalım.

Ücretsiz Kursların sabit bir listesi var mı?

Normalde belirlediğim kursları buraya liste yapıp eklerdim. Fakat Udemy üzerinde bulunan kurslar bazen ücretli oluyor, bazen kısa bir süreliğine ücretsiz oluyor. Yani sürekli değişebiliyor.

Zaten bu sayfanın amacı aslında ücretli olan ve kısa bir süreliğine ücretsiz yayınlanan kaliteli kursları yakalayabilmek.

Bu yüzden sürekli güncellenen bir sayfaya link atacağım. Siz ara ara girerek o sayfada listelenen kurslar arasında almak istedikleriniz var ise hemen kursu alacaksınız.

Kursu alınca hemen bitirmek zorunda mıyım?

Hayır. Kursa ücretsiz iken başvurunuzu yapın. Biraz izleyin daha sonra müsait olunca devam edebilirsiniz.

Siz bu kurslardan hiç aldınız mı? Öneriyor musunuz?

Evet arkadaşlar, dikkat ettiyseniz yaklaşık on gündür sitede güncelleme yapmadım, içerik girmedim. İşte bu süreçte bende merak ettiğim, öğrenmek istediğim konularda belirlediğim kursları aldım.

Almaya da devam ediyorum.

Peki bu ücretsiz kurslara nereden ulaşabilirim?

Normalde bu kurs listesini her gün burada paylaşmam gerekecekti. Bu yüzden böyle bir sayfa oluşturmaya üşeniyordum. Fakat bu işi çok iyi yapan bir site tespit edince sadece oraya yönlendirmek kaldı bana.

Hemen aşağıya Mühendis Bilir sitesinin adresini ekliyorum. Link üzerinden günlük ücretsiz kurslara ulaşabilirsiniz.

https://muhendisbilir.com/udemy-egitimleri/

Evet sayfa sürekli güncellenerek ücretsiz kurslar bu sayfada paylaşılmaktadır.

Bir öğretmen olarak evdekal sürecine girdiğimiz gibi çıkmayacağız. Kendimizi geliştireceğiz ve umuyorum ki bu süreçte en iyi yardımcımız işte bu site olacak.

Ben bir bilgisayar öğretmeni olduğumdan kendi sayfam üzerinden bolca kodlama bilişim üzerine etkinlikler paylaşacağım. Evde yapabileceğiniz diğer etkinlikler için websitemiz ozgurseremet.com sürekli ziyaret ederek yeni çalışmaları takip etmeyi ihmal etmeyiniz.

Faydalı olması dileğiyle.

5 Comments

    • Merhaba hocam, udemy kursları mı mevcut baktım ama bulamadım. Udemy ile ilgili ayrı bir bölüm oluşturmayı planlıyorum. Varsa ilgili sitede link atarsanız incelerim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*