Merhaba Arkadaşlar;

İş başa düştü ve yaptığımız yazılı sınavlardan sonra okul idaresi tarafından istenen Soru Analizi ve Sınav Başarı Değerlendirmesi Formunu hazırlamak istedim. Konu ile ilgili internette yaptığım araştırmalarda çok güzel bir şablona denk geldim.

Gökhan AKÇAYIR hocamın hazırlayıp paylaştığı şablon üzerinde değişiklikler yaparak Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersine uygun hale getirdim.

Sadece Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi değil tüm derslere uygulanabilir halde olan bu şablonda çok ufak değişiklikler yaparak okul idarenize teslim edebilirsiniz.

Yapılacak değişiklikler dosya içerisinde ayrıntılı olarak belirtilmiştir.

Form excel formatında olup sadece değişiklik yapılacak alanlar kullanıcı değişikliğine izin verilmiştir. Diğer alanlar form ve formüllerin bozulmaması için kilitlenmiştir. Buna rağmen değişiklik yapmak isteyecek kişiler için ana sayfada şifre paylaşılmıştır.

Soru Analizi ve Sınav Başarı Değerlendirmesi Formunu indirmek için tıklayınız.

Örnek Görüntüsü

soru-analizi-ve-sinav-basari-degerlendrimesi

soru-analizi-ve-sinav-basari-degerlendrimesi-2_sayfa_1

 

https://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2016/10/kazanım-değerlendrime.jpghttps://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2016/10/kazanım-değerlendrime-150x150.jpgÖzgür ŞEREMETEvraklarayrıntılı sınav değerlendirme formu,Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi,Kazanım Değerlendirme formu,Kazanım değerlendirme hazır şablon,Soru Analizi ve Sınav Başarı Değerlendirmesi FormunuMerhaba Arkadaşlar; İş başa düştü ve yaptığımız yazılı sınavlardan sonra okul idaresi tarafından istenen Soru Analizi ve Sınav Başarı Değerlendirmesi Formunu hazırlamak istedim. Konu ile ilgili internette yaptığım araştırmalarda çok güzel bir şablona denk geldim. Gökhan AKÇAYIR hocamın hazırlayıp paylaştığı şablon üzerinde değişiklikler yaparak Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersine uygun hale getirdim. Sadece...Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Etkinlik Sitesi