Soru Analizi ve Sınav Başarı Değerlendirmesi

Merhaba Arkadaşlar, İş başa düştü ve yaptığımız yazılı sınavlardan sonra okul idaresi tarafından istenen Soru Analizi ve Sınav Başarı Değerlendirmesi Formunu hazırlamak istedim. Konu ile ilgili internette yaptığım araştırmalarda çok güzel bir şablona denk geldim.

Gökhan AKÇAYIR hocamın hazırlayıp paylaştığı şablon üzerinde değişiklikler yaparak Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersine uygun hale getirdim.

Sadece Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi değil tüm derslere uygulanabilir halde olan bu şablonda çok ufak değişiklikler yaparak okul idarenize teslim edebilirsiniz.

Yapılacak değişiklikler dosya içerisinde ayrıntılı olarak belirtilmiştir.

Form excel formatında olup sadece değişiklik yapılacak alanlar kullanıcı değişikliğine izin verilmiştir. Diğer alanlar form ve formüllerin bozulmaması için kilitlenmiştir. Buna rağmen değişiklik yapmak isteyecek kişiler için ana sayfada şifre paylaşılmıştır.

Kullanımı oldukça basit, Siz sadece öğrenci bilgileri vb bilgileri giriyorsunuz tüm hesaplamaları kendi hazırlayıp size veriyor. Beş dakikanızı ayırarak kullanımını öğrenebilirsiniz.

Soru Analizi ve Sınav Başarı Değerlendirmesi Formunu excel dosyası olarak bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

Formun Örnek Görüntüsü

Soru Analizi ve Sınav Başarı Değerlendirmesi
Soru Analizi ve Sınav Başarı Değerlendirmesi

Arkadaşlar 2020-2021 yılı itibariyle bu programı artık kullanmıyorum. Fakat çok işlevsel bir program olması sebebiyle kaldırmak istemedim. Farklı branşlardan ihtiyacı olan arkadaşlar kullanabilir diye düşünüyorum.

Kullanım ile ilgili yaşadığınız sorunlarda İletişim sayfası üzerinde bulunan kanallar üzerinden gün içerisinde istediğiniz zaman bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Faydalı olması dileğiyle…

15 Comments

  1. Meb hocam ölçekte bazı değişiklikler yapmak için korumayı kaldırmak lazım. Rica etsem Şifresini atabilir misiniz

  2. hocam sınav analizi yapmak zorunlu mu? idare istemiş ama ilköğretim kurumlarında ortak sınav olmazsa yapılmak zorunda değil diye biliyorum doğru mu acaba?

  3. hocam sizin bilgilerinizin yazılı olduğu yeri nasıl silecem yazdırırken bilgileriniz çıkıyor.

  4. MERHABA HOCAM TEŞEKKÜRLER EMEĞİNİZE SAĞLIK ordaki artan örnek öğrenci satırlarını silemiyorum.onları nasıl silebilirim?

  5. Özgür Hocam 40 öğrenciden fazlası için alt tarafa kopyala yapıştır ile alan açsak olur mu acaba?

  6. Hocam eline sağlık. Tebrik ederim. Tüm çalışmaların için. Takdire şayan bir çalışma bu site. Ders ile alakalı bir çok şey var.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*