Rokodemi ile Uzaktan Eğitim

Rokodemi ile Uzaktan Eğitim çok kolay. Uzaktan Eğitimde en büyük sıkıntılardan bir tanesi olan bireylerin ilerleme hızlarının farklı olması sebebiyle kendini geliştirmek isteyen öğrencilerimizi sürekli frenlemek zorunda kalıyorduk.

Rokodemi Uzaktan Eğitim setlerini bireysel kullanılabilir hale getirdi. Artık isteyen öğrenci istediği eğitim setini alarak kendi hızında ilerleme ve kendini geliştirme imkanı bulabilir.

Hangi eğitimler olduğuna değinmeden önce indirim kodumuzu kullanarak yapacağınız alışverişlerde yüzde 10 indirim alacağınızı hatırlatmak isteriz.

İNDİRİM KODU
OZG00010

ROKODEMİ EĞİTİM KATALOĞU

Pindu ile Kodlama
Doc robot ile kodlama
Kodlama Tahtası
Codeorg ile kodlama
Rokodemi Bilişim Teknolojileri
Rokodemi Ürün Geliştirme
Tinkercad ve arduino - Rokodemi ile Uzaktan Eğitim
Edison ile kodlama - Rokodemi ile Uzaktan Eğitim
Koridor Uzaktan Eğitim - Rokodemi ile Uzaktan Eğitim

Bu eğitimler şimdilik eklenmiş eğitimler olup yeni eğitim setleri zamanla ekleneceğini düşünüyoruz. Ayrıca sayfa içinde birleştirilmiş eğitim seti paketleri de mevcut.

Ayrıca almayı düşündüğünüz eğitimleri detay kısmından örnek sayfalar üzerinden incelemenizi öneririm.

Unutmayalım buradaki alımlar bireysel alımlar için geçerlidir. Eğer öğretmenseniz buradan beğendiğiniz eğitimleri ilgili öğrencilerinize önerebilirsiniz. Detaylı bilgi için RokoPazar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hatırlatma: İndirim kodumuzu kullanmayı unutmayınız.

İNDİRİM KODU
OZG00010


NEDEN ROKODEMİ?

Ayrıca bilgi edinmek isteyenler için kendi sitesinde bulunan tanıtım yazısı ve videosunu aşağıya ekliyorum.

“Çocuklarımızı; bilişim dersleri sayesinde içinde bulunduğumuz yüzyılın gereksinimlerini karşılayabilmesi, günümüz ve gelecekteki problemler için daha olumlu ve geçerli çözümler üretebilmeleri konusunda yetkinliğe getirmek için 20 farklı tema ve 45 modülden oluşan 1000 saatlik bir eğitimi; sesli anlatımlar, animasyonlar, simülasyonlar ve kendi tasarladığımız robot matlarımız ile birlikte sunuyoruz.

“Kapasitelerinin ve meraklarının farkında olduğumuz çocuklarımız için en iyi eğitimleri hazırlamanın yanı sıra, onlara yeni bir şeyler öğrenme kavramını sevdirmeyi de amaçlıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, çocuklarımız bizim geleceğimizdir ve daha ileriye gidebilmek için bugünün en iyilerine ihtiyaçları vardır. Çocuklarımızın eğitime ayrılan zamanını olabildiğince verimli kullanmak adına Rokodemi’de her uygulama, her etkinlik, hatta her değerlendirme öğrencilerimize en az bir bilgi kazandırır.

Ayrıntılı diğer bilgilere kendi sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer eğitim önerilerimiz için Tanıtımlar sayfasını takip etmeyi unutmayınız.

Rokodemi ile Uzaktan Eğitim ile ilgili soru ve sorunlarınızda yorum bırakabilir veya sosyal medya üzerinden direkt iletişim kurabilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle…

Biz sayfamız üzerinden yüz yüze eğitimde ve uzaktan eğitimde kullandığımız ve memnun kaldığımız kaynakları sürekli sizlerle paylaşıyoruz. Bu kapsamda uzaktan eğitim faaliyetlerimizde kullandığımız bir portal olan Rokodemi hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*