Merhaba Arkadaşlar;

Değişik kaynaklardan elde edilerek hazırlanan testte çok dikkat gerektiren sorular bulunmaktadır. Normal olarak sorulsa çok kolay bir şekilde yapılabilecek sorular ufak kurnazlıklar eklenerek zeka testi haline dönüştürülmüştür.

Testin amacı dikkatinizi ölçmektir. Testten aldığınız sonuçların hiçbir önemi yoktur. O yüzden fazla ciddiye almayınız.

Test bittikten sonra diğer sınavlarda olduğu gibi doğru cevaplar verilmemiştir. Doğru cevaplar verilince bazı arkadaşlar ezberleyip tekrar girerek testin amacı dışına çıkmaktadırlar. Buradaki amaç diğer testlerde olduğu gibi doğruları öğretmek değil dikkatinizi ölçmektir. O yüzden test sonunda doğru cevapları değil doğru cevap sayınızı göreceksiniz. Doğru cevap sayınıza göre gruplama yapılmıştır o gruplarıda sınav sonucunda görüntüleyebilirsiniz.

Kaç doğru yaptığınızı yorum olarak bırakabilirsiniz. Başarılar dilerim.

Zeka Testi

BAŞLA butonuna basarak teste başlayabilirsiniz. Soruların cevaplarına tıklayıp alt taraftaki sağ ok butonunu kullanarak diğer sorulara geçiniz. Testi bitirmeden önce sol oku kullanarak eski soruları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Sorular bittiğinde SONUÇLARI AL butonuna tıklayarak sonuçlarınızı görünüz.
Başla
Bu sonuçlara göre  %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
Son
Geri dön

Ne Kadar Zekisiniz?https://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2015/01/zeka-1-714x399.jpghttps://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2015/01/zeka-1-150x150.jpgÖzgür ŞEREMETRehberlikne kadar zeki olduğunuzu ölçün,ne kadar zekisiniz.,online zeka testi,Zeka TestiMerhaba Arkadaşlar; Değişik kaynaklardan elde edilerek hazırlanan testte çok dikkat gerektiren sorular bulunmaktadır. Normal olarak sorulsa çok kolay bir şekilde yapılabilecek sorular ufak kurnazlıklar eklenerek zeka testi haline dönüştürülmüştür. Testin amacı dikkatinizi ölçmektir. Testten aldığınız sonuçların hiçbir önemi yoktur. O yüzden fazla ciddiye almayınız. Test bittikten sonra diğer sınavlarda olduğu gibi doğru...Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Etkinlik Sitesi