Keyifli Ev Atölyem Etkinlik Kitapları

Keyifli Ev Atölyem Etkinlik Kitapları Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okul öncesi ve ilkokul düzeyinde öğrencilerin evde verimli vakit geçirebilmeleri için hazırlanmış birbirinden güzel etkinlikleri kapsamaktadır.

Ülkemizde okulların tatil olup uzaktan eğitime geçildiği bu dönemde artık tüm velilerimiz çocukları için yapabilecekleri ev etkinlikleri aradığı yadsınamaz bir gerçektir. Bu kapsamda başta Milli Eğitim Bakanlığı olmak üzere tüm öğretmenlerimiz ve Milli Eğitim çalışanları elinden geleni yapmaktadır.

Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğü ise bu süreçte öncü olarak çok güzel paylaşımlar yapmaya devam etmektedir.

Kendi ilim diye demiyorum ama yapılan çalışmaları yakından takip ettiğimi ve emeği geçen tüm çalışanları tebrik ettiğimi belirtmek isterim.

Lafı daha fazla uzatmadan Etkinlik Kitapları hakkında bilgi verelim.

Keyifli Ev Atölyem Etkinlik kitapları
Keyifli Ev Atölyem Etkinlik Kitapları

Yukarıda resimde de gördüğünüz üzere okul öncesi ve ilkokul öğrencileri seviyesinde hazırlanmış 100 etkinlik bulunmaktadır. Etkinlik kitapları dijital olarak Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğü sayfasında paylaşılmıştır.

Kitapların bulunduğu web sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kitaplar hakkında Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama aşağıdaki gibidir.

Keyifli Ev Atölyem Etkinlik Kitapları Açıklaması

“Sivas Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından öğrencilerimizin tatil sürecini evlerinizde, aileleri ile birlikte verimli bir şekilde geçirmeleri için  “Keyifli Ev Atölyem” kitapları hazırlandı. Okul öncesi ve ilkokul düzeylerinde hazırlanan  kitaplarda, görsel hafıza çalışmalarından, geleneksel oyunlara; STEM etkinliklerinden origamiye kadar pek çok faaliyet yer alıyor.”

http://sivas.meb.gov.tr/

Bu açıklama üzerine ekleme yapmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Peki tüm çalışmalar bu kadar mı derseniz tabi ki hayır diyorum. Zamanı geldikçe yine gerekli gördüğüm paylaşımları yapmaya çalışacağım. Fakat özellikle instagram üzerinden takip ederek tüm çalışmalarına herkesten önce ulaşabilirsiniz.

Bunun için https://www.instagram.com/sivasarge/?hl=tr sayfasını özellikle takip etmenizi öneririm.

Kitapları direk burada paylaşmak istemedim müdürlüğümüzün kendi sayfasından ulaşabilirsiniz. Sorun yaşarsanız bana ulaşmanız halinde yardımcı olmaya çalışırım.

Ben bir bilgisayar öğretmeni olduğumdan kendi sayfam üzerinden bolca kodlama bilişim üzerine etkinlikler paylaşacağım. Evde yapabileceğiniz diğer etkinlikler için websitemiz ozgurseremet.com sürekli ziyaret ederek yeni çalışmaları takip etmeyi ihmal etmeyiniz.

Faydalı olması dileğiyle.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*