İletişim Araçları Sunumu

Merhaba Arkadaşlar, İletişim Araçları Sunumu ile E-Posta, Forum, Sohbet ve Sesli Görüntülü Konferans konuları için hazırlanmıştır.

Bilgisayarında Microsoft Office programı olmayan, telefon veya tabletle sunumlara çalışmak isteyen öğrencilerimiz için eklenmiştir. Yalnız MEB bakanlığına bağlı hatlarda engelleme olduğundan dolayı içerik görüntülenmeyebilir.

Alternatif olarak Google Docs kullanılmıştır. Maalesef MEB orayıda engellemiştir. Sadece İnternet explorer ile görüntüleme yapılabilmektedir. Onuda yakında engelleyeceğini düşünerek google paylaşımları kaldırılmıştır. Alternatif yöntemler bulununca eklenecektir.

Sunumu ben hazırlamadım. Ahmet SOYARSLAN’ın sitesinden hazır olarak aldığımdan dolayı site üzerinden indirme linkini paylaşmıyorum. Sunum üzerinden indirebilirsiniz ama tavsiye etmiyorum. Sunumun orjinal halini bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız  Ahmet SOYARSLAN’ın http://biltek.info/btyders/etkinlikler/ sitesi üzerinden indiriniz. Emeğine saygı gösterip teşekkürü çok görmeyiniz.

Sunum üzerinde çalışırken fare ile tıklayarak ilerleyiniz. Sunum altındaki ileri geri tuşları ile geçmeniz halinde sayfa içi animasyonlar görünmeden diğer sayfalara atlayacaktır.

Faydalı olması dileğiyle, iyi çalışmalar dilerim.

İletişim Araçları Sunumu Görüntüleyici

Arkadaşlar sunuma en son bu halini verdim. Lütfen öneriniz var ise yorum olarak belirtiniz. Çok fazla içerik eklediğimden dolayı gözümden kaçabiliyor.

İletişim Araçları Sunumunun Microsoft Powerpoint programı ile yapılmış pptx uzantılı halini bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

İndiren arkadaşlar paylaşırken kaynak gösterebilirse ve bir teşekkürü çok görmezse sevinirim. Güle güle kullanın.

Bu çalışma Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 5. Sınıf öğrencilerimiz için hazırlanan  5. Sınıf – Hafta 11 – İletişim Teknolojileri ve İşbirliği ünitesinin bir parçasıdır. Ünitenin diğer parçalarına link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Faydalı olması dileğiyle…

5 Comments

  1. harika bir sunum öğretmenimiz hep bu siteden ödev veriyor bu sunumda ödevdi biraz uzun olduğu için elim ağrıdı ama bu bilgileri öğrenmeye değer bir sunum olmuş

  2. Merhaba ben İlayda Sekreter ve bilgisayar kullanımı hakkında bilgi paylaşacağım.
    Sekreter bilgisayarda dosyalama sistemi geliştirerek evrak yığınının oluşmasını engeller ve istenilen evrağa daha hızlı ve kolay ulaşılmasını sağlar.
    İnternet’te mail kullanarak iş halinde bulunduğu kişilerle daha çabuk ve anında iletişim kurarak gereksiz zaman kayıplarını önlemiş olur.Bu şekilde ulaştırması gereken evrakları da daha hızlı bir şekilde ulaştırmış olur.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*