Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Çalışma Planı

Merhaba Arkadaşlar, Bu sene müdür yardımcılığı görevinden ayrılıp asıl işim olan öğretmenliğe döndüğümden eski adı formatörlük yeni adı Fatih Projesi Bilişim Rehber Öğretmenliği görevi talebim olmuştu. Kendi okulumda 1. Dönem için görevlendirildim.

Bu görev doğrultusunda 1 Dönemlik çalışma planı hazırlamamız gerekiyor, Araştırmalar sonunda bilgisayarbilisim.net sitesinde İsmail AKTAŞ hocamın hazırladığı çalışma planı hoşuma gitti ve üzerinde değişiklikler yaparak kendime uygun hale getirdim. Hocamıza emeğinden dolayı teşekkür ederim.

Yaptığım değişiklikler;

  • Plana özel gün ve kutlamalarda görevli öğretmenlere yardımcı olunacağı maddesi eklendi.
  • BT sınıfında yapılması gerekenler eklendi.
  • Özellikle sene başında DYK kurslarına başvurularda işlerin çoğunu FPBTR öğretmenlerinin hallettiğini bilerek değinmek istedim ve bu konuda da madde eklendi.

Kendinize göre değiştirip kullanabilirsiniz. Belki eksiklerim vardır iki senedir. BTR görevi yapmıyordum, eksik ve hatalarımı bildirirseniz sevinirim.

Güncel
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Çalışma Planı
1. Dönem


2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Çalışma Planı
2. Dönem

Arkadaşlar bazı İl Milli Eğitim Müdürlükleri hocalarımızdan haftalık olarak plan yapmalarını istemiş. Bu sebeple elimdeki 2. dönem planı haftalık olarak güncelledim. Ufak tefek eklemeler yaparak kullanabilirsiniz. İyi çalışmalar dilerim.


Dersimizin diğer evraklarına aşağıya eklediğim Bilişim Öğretmeni Evrak Çantası sayfasından ulaşabilirsiniz. Orada bulamadığınız evraklar sitede paylaşılmamış demektir. İstek halinde yoğunluğuma göre paylaşabilirim.

Bilişim Öğretmeni Evrak Çantası
Bilişim Öğretmeni Evrak Çantası

Planları kendim hazırladığımdan yorucu oldu gözümden kaçanları bildirmekten lütfen çekinmeyin. Eksik ve hataları bildirirseniz en düzgün haline birlikte getirebiliriz.

Güncelleme Tarihi: Bu sayfa 20.07.2019 tarihinde güncellenmiştir.

10 Comments

    • Hocam o geçen senenin planıydı bu seneninkini henüz hazırlamadım birkaç gün içinde inşallah hazırlarım ama onuda ufak bir şekilde değiştirerek kullanabilirsiniz.

  1. hocam milli eğitimden haftalık çalışma planı istemişler. bu planı gönderdik kabul etmemişler hafta hafta olması gerekiyormuş. Elinizde böyle bir plan var mı acaba?

  2. hocam eklediğiniz değişikliklerin hiçbiri görev tanımınızda yok, bu yüzden görev tanımlarının dışına çıkarak kendinize ekstra iş çıkarmışsınız.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.