Merhaba Arkadaşlar;

Bu sene müdür yardımcılığı görevinden ayrılıp asıl işim olan öğretmenliğe döndüğümden eski adı formatörlük yeni adı Fatih Projesi Bilişim Rehber Öğretmenliği görevi talebim olmuştu. Kendi okulumda 1. Dönem için görevlendirildim.

Bu görev doğrultusunda 1 Dönemlik çalışma planı hazırlamamız gerekiyor, Araştırmalar sonunda bilgisayarbilisim.net sitesinde İsmail AKTAŞ hocamın hazırladığı çalışma planı hoşuma gitti ve üzerinde değişiklikler yaparak kendime uygun hale getirdim. Hocamıza emeğinden dolayı teşekkür ederim.

Yaptığım değişiklikler;

  • Plana özel gün ve kutlamalarda görevli öğretmenlere yardımcı olunacağı maddesi eklendi.
  • BT sınıfında yapılması gerekenler eklendi.
  • Özellikle sene başında DYK kurslarına başvurularda işlerin çoğunu FPBTR öğretmenlerinin hallettiğini bilerek değinmek istedim ve bu konuda da madde eklendi.

Kendinize göre değiştirip kullanabilirsiniz. Belki eksiklerim vardır iki senedir. BTR görevi yapmıyordum, eksik ve hatalarımı bildirirseniz sevinirim.

Güncel
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Çalışma Planı
1. Dönem


2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Çalışma Planı
2. Dönem

Arkadaşlar bazı İl Milli Eğitim Müdürlükleri hocalarımızdan haftalık olarak plan yapmalarını istemiş. Bu sebeple elimdeki 2. dönem planı haftalık olarak güncelledim. Ufak tefek eklemeler yaparak kullanabilirsiniz. İyi çalışmalar dilerim.

Faydalı olması dileğiyle…

https://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2016/10/fpbtr.jpghttps://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2016/10/fpbtr-150x150.jpgÖzgür ŞEREMETEvraklarBtr çalışma planı,dyk kursları yardım,fatih projesi,fbtr çalışma planıMerhaba Arkadaşlar; Bu sene müdür yardımcılığı görevinden ayrılıp asıl işim olan öğretmenliğe döndüğümden eski adı formatörlük yeni adı Fatih Projesi Bilişim Rehber Öğretmenliği görevi talebim olmuştu. Kendi okulumda 1. Dönem için görevlendirildim. Bu görev doğrultusunda 1 Dönemlik çalışma planı hazırlamamız gerekiyor, Araştırmalar sonunda bilgisayarbilisim.net sitesinde İsmail AKTAŞ hocamın hazırladığı çalışma planı...Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Etkinlik Sitesi