Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Çalışma Planı

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Çalışma Planı hazırlarken daha önceki senelerde kullandığım planları güncelledim. Ben bu sene planı kullanmayacağım fakat arama yapıp siteye giren arkadaşlar elleri boş dönmesin diye güncelleme gereği hissettim.

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Çalışma Planı hazırlanırken dikkat edilenler;

 • Plana özel gün ve kutlamalarda görevli öğretmenlere yardımcı olunacağı maddesi eklendi.
 • BT sınıfında yapılması gerekenler eklendi.
 • Özellikle sene başında DYK kurslarına başvurularda işlerin çoğunu FPBTR öğretmenlerinin hallettiğini bilerek değinmek istedim ve bu konuda da madde eklendi.
 • Uzaktan Eğitim Faaliyetleri kapsamında yapılacaklar eklendi.
 • Covid-19 Salgını kapsamında yapılabilecek çalışmalar eklendi

Özetle 2020-2021 yılında güncellenen Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenlik Görevini Yürütecek Öğretmenlerin Görevleri yazısına uygun olarak hazırlanmıştır. Güncellenen görevleri görmek için buraya tıklayınız.

Fatih Projesi Rehberliği Çalışma Planı

Kendinize göre değiştirip kullanabilirsiniz. Eksikliklerim olabileceği gibi fazladan eklediğim maddelerde söz konusu olabilir.

Düzenlemek çok kolay ilgili satırları silerek bir kez okuyup çıktı alabilirsiniz.

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Çalışma Planı
1. Dönem

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği 1. Dönem Çalışma Planı görünümü aşağıdaki gibidir. Plan gelen talepler üzerine haftalık olarak hazırlanmıştır.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği 1. Dönem Çalışma Planı indir


2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Çalışma Planı
2. Dönem

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği 2. Dönem Çalışma Planı görünümü aşağıdaki gibidir. Plan gelen talepler üzerine haftalık olarak hazırlanmıştır.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği 2. Dönem Çalışma Planı İndir

Planları kendim hazırladığımdan yorucu oldu gözümden kaçanları bildirmekten lütfen çekinmeyin. Eksik ve hataları bildirirseniz en düzgün haline birlikte getirebiliriz.


2019-2020 Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Çalışma Planları

Geçen senenin planlarını da ihtiyaç olabilir diye aşağıya ekliyorum.

2019-2020 Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği 1. Dönem Çalışma Planını Microsoft Word formatında bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

2019-2020 Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği 2. Dönem Çalışma Planını Microsoft Word formatında bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.


Ben bu sene FPBTR olmadığım için planları kontrol etme veya yeni güncellemelere uydurma gibi bir şansım olmayacak. Burada iş sizlere düşüyor. Varsa yeni güncellemeleri lütfen bildirin. Hatalar var ise yazın güncelleme yaparak paylaşırım. Veya kendi oluşturduğunuz planın daha iyi olduğunu düşünüyorsanız [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Sizin adınızla yayınlarım.


Dersimizin diğer evraklarına aşağıya eklediğim Bilişim Öğretmeni Evrak Çantası sayfasından ulaşabilirsiniz. Orada bulamadığınız evraklar sitede paylaşılmamış demektir. İstek halinde yoğunluğuma göre paylaşabilirim.

Fatih Projesi Rehberliği Çalışma Planı- Bilişim Öğretmeni Evrak Çantası
Bilişim Öğretmeni Evrak Çantası

Güncelleme Tarihi: Bu sayfa 01.09.2020 tarihinde güncellenmiştir.

19 Comments

 1. Çok teşekkür ederim hocam sayfanızı uzun zamandır takip ediyorum. derslerde ve etkinliklerde bir çok şeyi sizin sayfanızdan yararlanıyorum. Emeğinize sağlık çok teşekkür eder. çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 2. Adam gibi adam özgür adam. 4 yıldır sizi takip ediyorum ve kaynaklarınız kullanıyorum. Hakkınızı helal edin hocam iyi ki varsınız.

  • Hocam o geçen senenin planıydı bu seneninkini henüz hazırlamadım birkaç gün içinde inşallah hazırlarım ama onuda ufak bir şekilde değiştirerek kullanabilirsiniz.

 3. hocam milli eğitimden haftalık çalışma planı istemişler. bu planı gönderdik kabul etmemişler hafta hafta olması gerekiyormuş. Elinizde böyle bir plan var mı acaba?

 4. hocam eklediğiniz değişikliklerin hiçbiri görev tanımınızda yok, bu yüzden görev tanımlarının dışına çıkarak kendinize ekstra iş çıkarmışsınız.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*