Merhaba Arkadaşlar;

Fatih Projesi Bilişim Rehber Öğretmeni olarak kullandığım evrakları bu başlık altında paylaşacağım. Daha önce 2016-2017 eğitim öğretim yılı 1. dönem için hazırlamış olduğum Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Çalışma Planını paylaşmıştım.

Burada diğer evrakları zamanı geldikçe paylaşacağım. Faydalı olması dileğiyle.

BT SINIFI KULLANIM PLANI

Okulumuz ikili eğitim yaptığından ve iki öğretmen görev yaptığımızdan 2. devrede zaten Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersinden diğer branşlara kullanım imkanı bulunmamaktadır. 1. Devre ise boş bulunmaktadır. Sizler kendi okullarınıza uygun hale getirebilirsiniz.

Plan Microsoft Excel programında hazırlanmıştır. İndirmek için tıklayınız.

Diğer evraklar en kısa zamanda eklenecektir.

https://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2016/10/fpbtr.jpghttps://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2016/10/fpbtr-150x150.jpgÖzgür ŞEREMETEvraklarbilişim dersi evrakları,Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi evrakları,BT SINIFI KULLANIM PLANI,Fatih Projesi Bilişim Rehber Öğretmeni,Formatör öğretmen evraklarıMerhaba Arkadaşlar; Fatih Projesi Bilişim Rehber Öğretmeni olarak kullandığım evrakları bu başlık altında paylaşacağım. Daha önce 2016-2017 eğitim öğretim yılı 1. dönem için hazırlamış olduğum Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Çalışma Planını paylaşmıştım. Burada diğer evrakları zamanı geldikçe paylaşacağım. Faydalı olması dileğiyle. BT SINIFI KULLANIM PLANI Okulumuz ikili eğitim yaptığından ve iki öğretmen görev...Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Etkinlik Sitesi