Fatih Projesi Bilişim Rehber Öğretmeni Evrakları

Merhaba Arkadaşlar, Fatih Projesi Bilişim Rehber Öğretmeni Evrakları sayfasında kendi kullandığım evrakları paylaşacağım. Okulunuza bir müfettiş geldiğinde sizden bazı evraklar isteyecek. Öncelikle ana derslere yüklendikleri için ne istediğini de tam bilmeyecek.

Sizden ilk isteyeceği belge görevlerinizin neler olduğu yazılı olan belge olacak. Güncel haliyle Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmen Görevlerine buradan ulaşabilirsiniz. (2020 Ağustos Ayında güncellenmiştir.)

Bu belgeyi çıktı alarak dosyanızın en başına koyunuz. Sonra geçelim diğer evraklarımıza. Burada karşımıza çıkacak en önemli evrak planımız.

Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Çalışma Planı

İlk hazırlamamız gereken evrak görevlendirme süresince yapacaklarımızı planladığımız bu plandır.

Daha önce hazırlamış olduğum Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehberliği Çalışma Planını paylaşmıştım. Link üzerinden ulaşarak bilgisayarınıza indirip düzenlemeler yaptıktan sonra dosyanıza ekleyebilirsiniz.

Sayfaya eklediğim planlar sürekli güncellenmektedir.

Geçelim Fatih Projesi Bilişim Rehber Öğretmeni Evrakları arasından bir diğer evrağımıza.

Fatih Projesi BT Rehberliği Sınıf içi Uygulama Formu

Bizden istenilen en önemli görev diğer öğretmen arkadaşlarımıza Bilişim Rehberliği yapmak ve gelişimlerini takip etmektir. Bunu yaparken de evrak üzerinde göstermemiz gerekiyor.

Fatih Projesi Bilişim Rehber Öğretmeni Evrakları

Bunun için aslında görevlendirme dosyaları içerisinde ek olarak belge gönderilmiş olan Fatih Projesi BT Rehberliği Sınıf içi Uygulama Formunu kullanacağız. Ben bu formu word ortamına aktardım. Hatta kendi doldurduğum hali vardı sadece isimleri sildim. Sizde belgenin word halini indirerek doldurup evraklarınız arasına koyabilirsiniz.

Fatih Projesi BT Rehberliği Sınıf içi Uygulama Formunu indirmek için tıklayınız.

Geçelim bir sonraki evrağımıza.

Bilişim Teknolojileri Sınıfı Kullanım Planı

Eğer bir BT Sınıfına sahipseniz bu sınıfın ne zaman hangi öğretmen hangi sınıf tarafından kullanılacağını da planlamanız gerekiyor.

Bizim Okulumuz ikili eğitim yaptığından ve iki öğretmen görev yaptığımızdan 2. devrede zaten Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersinden diğer branşlara kullanım imkanı bulunmamaktadır. 1. Devre ise boş bulunmaktadır. Sizler kendi okullarınıza uygun hale getirebilirsiniz.

Plan Microsoft Excel programında hazırlanmıştır. İndirmek için tıklayınız.


Burada diğer evrakları zamanı geldikçe paylaşacağım. Faydalı olması dileğiyle.


Benim aklıma gelmeyen fakat ihtiyaç duyduğunuz evraklar olursa lütfen yorum olarak belirtiniz. Elimden geldiğince hazırlayıp paylaşmaya birçok arkadaşa ulaştırmaya çalışırım.

Dersimizin diğer evraklarına aşağıya eklediğim Bilişim Öğretmeni Evrak Çantası sayfasından ulaşabilirsiniz. Orada bulamadığınız evraklar sitede paylaşılmamış demektir. İstek halinde yoğunluğuma göre paylaşabilirim.

Planları kendim hazırladığımdan yorucu oldu gözümden kaçanları bildirmekten lütfen çekinmeyin. Eksik ve hataları bildirirseniz en düzgün haline birlikte getirebiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*