Destekleme ve Yetiştirme Kursları Duyuru

Merhaba Arkadaşlar;

Okulumuzda 5. ve 6. sınıflara Destekleme ve Yetiştirme Kursları kapsamında Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi kursları açılmıştır.

2017-2018 Eğitim Öğretim yılında açılan bu kurslarda 5. sınıfların derslerine Özgür ŞEREMET, 6. Sınıfların derslerine ise Osman Batur DAĞDEVİREN girecektir.

Dersimizde Bilgisayar Sınıfına ihtiyacımın olduğundan dolayı günler çakışmasın diye 5. sınıflara olan kurslarımı

GRUP-1

PERŞEMBE

11:15 – 12:45

GRUP-2

CUMA

11:15 – 12:45

GRUP-3

PAZAR

10:10 –11:40

GRUP-4

PAZAR

11:50 –13:20

yukarıda verdiğim tabloya göre işleyeceğim.

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi kurslarında Code.Org, Scratch, birinci dönem işlenecek olup ikinci dönem ise arduino ve robotik konularını işleyeceğiz.

İlgili öğrencilerimize faydalı olması dileğiyle…

4 Comments

  1. Değerli hocam paylaşımlarınız için tşk ederim sizden bir ricam olacaktı bu arduino ve robotik konularıyla ilgili kaynaklarınızı paylaşır mısınız mail olarak ta gönderebilirsiniz mümkünse tabi kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim.

    • Teşekkür ederim hocam kaynakları düzenleyip çok güzel hale getirmedikçe paylaşmıyorum. Robotik ile ilgili kaynaklarım şuan düzensiz durumda ikinci dönem bi aksilik çıkmazsa konuları işledikçe paylaşacağım. Şimdiden bilgi edinmek ve hazırlık yapmak isterseniz http://lezzetlirobottarifleri.com/ isimli site ve youtube kanalı işinizi görecektir diye tahmin ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*