Bilişim ve İnternet Kulübü Evrakları

Merhaba arkadaşlar, Bilişim ve İnternet Kulübü normalde benim çalışmalarım arasında yer almamaktadır. Genel olarak bilişim öğretmenleri BTR olduğundan sınıf veya kulüp almadıkları için pek yapılan işler arasında yer almıyor.

Fakat mesaj olarak bazı arkadaşların talepleri olmuştu. Bende fırsat bulduğumda hazırlayacağımı söylemiştim.

Sitedeki yorumları okuyan ve bize her alanda destek veren Faika İNANÖZ hocamız kendi hazırladığı evrakları bize gönderdi. Bende hemen bu yazıyı yazmaya başladım.

Öncelikle Faika hocama çok teşekkür ederim. Hocamız çok çalışkandır. Ayrıca kendi blog sayfasından etkinlikler paylaşmaktadır. İncelemek için https://bayanislemci.blogspot.com/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya olarak instagramdan bayanislemci hesabını takip ederek çalışmalarını yakından inceleyebilirsiniz.

Şimdi gönderilen içerikleri paylaşma zamanı.

Bilişim ve İnternet Kulübü Evrakları

Bilişim ve İnternet Kulübü Planı

İlk evrak yıllık plan olacak sonuçta bu plan çerçevesinde işlerimizi yürüteceğiz. Ben ufak değişiklikler yaptım ama planı mutlaka inceleyin sizlerde yeni eklemeler yaparak daha güzel hale getirebilirsiniz.

Yani direkt çıktısını alıp dosyanıza yerleştirmek yerine şöyle bir gözden geçirip ufak değişiklikler yapın.

  • Bilişim ve İnternet Kulübü Planını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.
  • Ayrıca dosyanızda olması gereken Tüzük yazısını da buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Evraklar 2020-2021 yılına göre hazırlanmaya çalışıldı ama ilerleyen yıllarda da ufak değişiklikler ile kullanabilirsiniz.


Bilişim ve İnternet Kulübü
Aylık Çalışma Raporları

Plan dışında ihtiyaç duyacağımız evraklar aylık çalışma rapoları olacak. Genel itibariyle birbirine benzer olsalar da hocamız tüm aylar için hazırlamış ve paylaşmış.

Ben hiç dokunmadan sadece paylaşımlarına link veriyorum. Siz kendi çalışmalarınıza göre güncellemeler yapabilirsiniz.

Eylül – Ekim – Kasım – Aralık – Ocak – Şubat – Mart – Nisan 

İndirmek istediğiniz ayın raporu üzerine tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Tarihlerde düzenleme yapmayı unutmayınız.

Linkler aktif görünmezse lütfen sayfa üzerinde sağ tıklayarak yeniden yükle dedikten sonra tekrar deneyiniz.

Evrakları gönderen Faika Hocamıza tekrar teşekkür ederiz. Eklenmesini istediğiniz başka evraklar var ise yorum olarak bize bildirebilirsiniz. Ben yetişemesem bile gördüğünüz gibi yorumları okuyan yardımsever hocalarımız hemen elini taşın altına koyabiliyorlar.

Bilgisayar öğretmeninin ihtiyaç duyabileceği diğer evraklara Bilişim Öğretmeni Evrak Çantası sayfasından ulaşabilirsiniz. İyi çalışmalar dilerim.

12 Comments

  1. sosyal etkinlikler yönetmeliğinde kulüp için tüzük hazırlanması gerektiğine dair hiç bir ibare mevcut değilken neden tüzük hazırlıyoruz?

  2. Mayıs, haziran aylarının raporları ve yılsonu raporları var ise yüklerseniz sevinirim sayın hocam.

    • Hocam çift mesajınız vardı birini yanıtladım diğerini bırakıyorum ki unutmayım diye. Bu hafta şu kodlama haftasını çıkaralım aradan o tarihlere daha çok var ilk boşlukta ekleyeceğim inşallah.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*