Bilişim Öğretmeni Program Arşivi

Merhaba Arkadaşlar, Bilişim Öğretmeni Program Arşivi sayfasında günlük olarak en çok ihtiyaç duyabileceğimiz ve boyutları yüksek olan indirme yaparken sıkıntı yaşayabileceğimiz programları paylaşacağım.

Geçen gün format için Windows 7 lazım oldu arşivde bulamadım silmişim internetten indireyim dedim orada da saatlerce uğraştık. Bir sürü reklam sayfasıyla uğraş dur. Üstelik dosya yüklenen siteler free olarak indirmelerde süreyi çok uzatıyor.

Bende her zaman olduğu gibi kıymetli zamanımız boşa gitmesin diye ihtiyaç duyulan önemli İşletim Sistemleri ve Programlarını indirip Google Drive hesabı açarak yükledim. Linkleri aşağıda paylaşacağım.


ETKİLEŞİMLİ TAHTA İMAJLARI

İMAJ YÜKLEYEBİLMEK İÇİN USB BELLEK OLUŞTURMA ADIMLARI

En çok soru gelen adım bu adım olduğu için en üste ekleme kararı aldım. “Hocam imajı indirdik hangi programla yazdırayım.”, “Seçeneklerim nasıl olsun” sorularını sürekli alıyoruz. Artık kullanımı en kolay olan program olan Ventoy’u kullanıyor ve öneriyorum. Hem akıllı tahtalar için hem de diğer sistemler için bu programı kullanabilirsiniz.

Aşağıya Ventoy kullanımı videosunu ekliyorum. Öncesinde buradan programı indirerek Mahmut hocamın anlatımına göre ilerleyip Usb Belleğinizi hazırlayabilirsiniz. Mahmut hocam en ince ayrıntısına kadar anlatmış. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Bende 64gb bir Usb Bellek ayırarak tüm sistemleri içine attım format için artık tek Usb bellek kullanıyorum. Kesinlikle tüm Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmenlerinin bu şekilde bir bellek oluşturmalarını ve ara ara imajlar yenilendikçe içeriği yenilemelerini öneriyorum.

Program tamam şimdi işimize yarayacak sistem ve imajları temin edelim.

FAZ1 – FAZ2 – FAZ3 ETKİLEŞİMLİ TAHTA İMAJ

Her sene başı Etkileşimli tahtaları güncelleme sorunları giderme vb işlemlerle uğraşmak yerine yayınlanan imajlardan bulup hoşuma gideni yüklüyorum. Bu işlerin daha kolay ilerlemesini sağlıyor.

Yeni eğitim öğretim yılında farklı tahtalar için farklı imajlar paylaşmak yerine birleştirilmiş olan aşağıda verdiğim imajı kullanacağım.

Link içerisinde;

 • Faz1-Faz2-Faz3 Windows 11 Et İmajı
 • Faz1-Faz2-Faz3 Windows 10 Manuel Et İmajı
 • Faz2-Faz3 Windows 10 Clonezilla Et İmajı bulunmaktadır.
Akıllı Tahta İmaj

İndirme sayfasına yukarıdaki resim üzerine veya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kendinize uygun olanı link üzerinden seçip indirip yükleyebilirsiniz.

Faz1-Faz2-Faz3 için uyumlu olması hoşuma gitti. Lütfen Faz3 için yasal değil, garanti kapsamından çıkıyor vb tartışmalara girmeyelim. Benim elimde yok Faz3 tahtalar. Ben sadece hocamızın paylaştığı başlık ile paylaşıyorum. İndirip kurmak size kalmış.

Not: Henüz ben indirmeyi başaramadım sıra bekliyorum 🙁

ETKİLEŞİMLİ TAHTA SORU VE SORUNLAR

Arkadaşlar bu konuda çok fazla soru alıyoruz. Etkileşimli Tahtalarla ilgili imaj vb sorunlarla ilgili ilk aklınıza gelecek web sitesi https://www.hafizoglu.net/ olmalıdır. Ben alıştığım için Doğan hocanın imajları kullansam da yerine göre Mahmut Hocamızın imajları öneriyorum. Sitesinde tüm akıllı tahtalar için veya bilgisayarlar için alternatifli imajlar bulunmaktadır.

Ayrıca yaşadığınız sorunlarda Hafızoğlu-Etkileşimli Tahta ve Kişisel Bilgisayar İmajları – Windows imaj Facebook Grubundan faydalanabilirsiniz.

Her dönem başı genelde Yeni sürümler çıkmaktadır. Çıktıkça deneme yapılıp linkler güncellenecektir.


WİNDOW 11 & WİNDOW 10 EVRENSEL İMAJLAR

Eğer Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Öğretmeniyseniz veya bu işlerle uğraşıyorsanız sürekli format için bilgisayar geldiğine eminim. An itibariyle güncel Windows 11 ve 10 yüklemesi yapıldığı için işlerinizi kolaylaştıracak imaj veya sistemleri aşağıya ekliyorum.

 • Yukarıdaki linklerden birinden imajı indirin ve Ventoy ile hazırladığınız USB belleğe iso olarak atın. Daha sonra standart işlemleri uygulayarak Akılı Tahtalarınızın sistemini güncelleyebilirsiniz. (Ventoy kullanımı üstte anlatılmıştır.)
 • Ben genelde otomatik olan imajları kullanıyorum. Eğer gelen bilgisayar içinde önemli veri yoksa komple sıfırlanacaksa Full İmaj ile 10 dakika içinde işlerim bitmiş oluyor. Diğerini henüz denemedim ama onu da “hocam D bölümünde dosyalarım var oraya dokunma” diyenler için kullanacağım.
 • Ayrıntılı bilgiyeler sayfada verilmiş.

Not: Windows etkinleştirme için imajlar içinde gerekli program gelmektedir. Fakat ben öneri olarak 19-29 liraya satılan dijital lisans alınmasını öneriyorum. Sürekli yakalandı, antivirüs engelledi vb problemler yaşamaktansa dijital lisans daha iyidir. Bunları satın alırken sanal kart kullanın sadece onun dışında bir sorun olacağını düşünmüyorum. Önerdiğim kişiler uzun zamandır kullanıyor herhangi bir sorun yaşamadık.

Not-2: Driver problemleri ile ilgili soru gelebiliyor. Windows 10 güncellemeler vasıtasıyla Driverleri otomatik olarak yüklemektedir. Fakat sorun yaşarsanız bilgisayarınız marka modeline göre kendi sitesinden indirebilirsiniz. Orada da sorun yaşarsanız buraya tıklayarak açılan siteden online olarak driverlerinizi yükleyebilirsiniz.

Güncel şartlarda en çok kullanılan işletim sistemimiz bunlar oldu. Özellikle bu dönemde bolca format attığımızı düşünürsek mutlaka ihtiyacınız olacaktır.

Burada da işlerinizi kolaylaştıracak alternatiflerden bahsedeceğim.

Hocam ben hiç dokunulmamış Windows arıyorum nereden ulaşacağım?

Evet bu soruda sürekli geliyor. Eğer böyle sistem istiyorsanız size önerim Microsoft’un kendi sitesinden indirmenizdir. Buraya tıklayarak açılan sayfadan “Aracı Şimdi İndirin” bağlantısını kullanarak Windows 10 veya 11 güncel dosyasına ulaşabilirsiniz. Talep gelirse burada yapılan adımları ayrıntılı olarak anlatabilirim.


Windows 7

Uzaktan eğitim sürecinde her bilgisayara ihtiyacımız var. Yeni nesil bilgisayarları bir şekilde hallediyoruz. Eğer donanımlar kurtarıyorsa muhakkak Windows 10 kullanmanızı öneririm. Ama öyle bir bilgisayar geliyor ki çok eski. Windows 10 kaldırması imkansız fakat hayata döndürmek istiyorsunuz. O zaman size önerim Windows 7 ve 32 Bit olan sistem kurmanızdır.

Windows 7

Mahmut hocamın hazırladığı benimde denediğim ve memnun kaldığım Windows 7 32 Bit imaj linkini yukarıya ekledim. Hocam hangisini kullanalım diyebilirsiniz. Ben bu sistemleri performans sorunu olan bilgisayarlara yüklüyorum. Bu yüzden tercihim 32 Bit olan sürüm ama yine de Doğan hocanın hazırladığı Windows 7 64 Bit olan imaja ulaşım linkini de yukarıya ekledim.

Yukarıdaki linklerden birinden imajı indirin ve Ventoy ile hazırladığınız USB belleğe iso olarak atın. Daha sonra standart işlemleri uygulayarak Akılı Tahtalarınızın sistemini güncelleyebilirsiniz. (Ventoy kullanımı üstte anlatılmıştır.)

Not: Windows 7 yüklemelerinde Driver problemleri yaşanabiliyor. Bu tarz sorunlarda buraya tıklayarak açılan siteden online olarak driverlerinizi yükleyebilirsiniz.

Lisans işlemleri ile ilgili sizin tercihinize bırakıyoruz. İnternette bu konuda kaynak bulabilirsiniz.


Microsoft Office 2010 32-64 Bit

Ben hala 2010 kullanıyorum. Okullardaki bilgisayarların durumlarını göz önüne alırsak hala en yaygın kullanılan sürüm bu diyebilirim.

Bilişim Öğretmeni Program Arşivi Office 2010

Hatırlatmakta Fayda var ben aktive etmeden kullanıyorum. Sadece başlangıçta uyarı veriyor kapat deyip geçiyorum. Siz illa aktivite edeceğim derseniz Drive içine aktivasyon dosyasını şifreli olarak ekledim. Rar şifresi ise beni oku isimli metin belgesi içerisinde yazmaktadır.

Diğer sürümleri de talep olursa ekleyebilirim. Şimdilik bana yetiyor diyebilirim.


Adobe Creative Suite 3 Web Premium

Bilişim Öğretmeni Program Arşivi Adobe

Adobe Firmasının eskiden okullara gönderdiği sürümü iso (nrg) olarak yedeklemiştim. Daha önce dediğim gibi okullardaki bilgisayarların durumu malum olduğundan bu programlar baya iş görüyor diyebilirim. Hem orijinal olması çoğu sorunu ortadan kaldırıyor.

Kurulum yaparken tıpkı iso dosyalarında olduğu gibi Daemon Tools ve Winrar ile dosyayı açıp kuruluma başlayabilirsiniz. Link içerisine bu programı da ekliyorum. Önce kurulu değilse eğer bu programı kurup daha sonra Adobe CS3 Web Premium kurabilirsiniz.


NetSupport School Professional

Bilgisayar öğretmenlerimizin en çok ihtiyaç duyduğu programlardan bir tanesi de NetSupport School Professional programıdır. Elimdeki sürümü ekliyorum. Elinizin altında bulunsun mutlaka ihtiyaç olacaktır.

Bilişim Öğretmeni Program Arşivi - Netsupport

Arkadaşlar kurulum aşamaları içerisinde resimli olarak detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum yine de olur yaşarsanız iletişim kanalları üzerinden ulaşabilirsiniz.


Kaspersky Free Antivirüs Programı

Antivirüs programı senelerdir hep sorulan veya ihtiyaç duyulan bir program olarak karşımıza çıkıyor. Nedendir bilmiyorum üniversite yıllarımdan beri ben Kaspersky Antivirüs programlarını çok seviyorum. Free versiyonu çıkınca da yıllardır yine kullanmaya devam ettim.

Bilişim Öğretmeni Program Arşivi - Kaspersky

Boyut çok fazla olmadığından ve sürekli güncellendiğinden arşive eklemedim. Sadece gelen sorular üzerine paylaşma gereği hissettim. Kaspersky Ücretsiz sürümünü indirmek için buraya tıklayarak açılan sayfadan faydalanabilirsiniz.


Daha çok fazla kullandığımız program var fakat boyutları düşük olduğundan ve ulaşma imkanı kolay olduğundan eklemiyorum. Bu programları ekleme sebebim boyutları yüksek olması acil ihtiyaçlarda ulaşımın zor olmasındandır.

Yukarıda eklediğim İşletim Sistemleri veya Programların dışında talepleriniz olursa yorum bırakabilirsiniz.

Ayrıca güncel gelişmelerden haberdar olmak için yüzde 90 Bilgisayar öğretmenlerimizin takip ettiği sayfamı takip etmenizi öneririm. İnstagram Sayfasına link üzerinden veya aşağıya eklediğim resim üzerinden ulaşabilirsiniz.

özgür şeremet yeni instagram

Verdiğiniz destekten dolayı çok teşekkür ederim.

Bilişim Öğretmeni Program Arşivi sayfasında olmasını istediğiniz yani talep ettiğiniz başka programlar olursa lütfen yorum olarak bırakın onları da yükleyerek paylaşımlar arasına alabilirim.

230 Comments

 1. Hocam merhaba, elinizde windows 11 iso var mı etkileşimli tahta için okulda çok ihtiyacımız var çok acil elinizde varsa şu maile gönderirseniz çok memnun olurum.
  [email protected]

 2. merhaba hocam bana adope photoshop 2021 veya 2022 sürümü lazım sizde varsa bana göndereilir miniz

 3. Hocam windows 10 faz2 tahta imajı ve windows10 temel iso dosyası link gonderir misiniz acaba indirirken sorun yasıyorum, bir de office 2010 aktivasyon kodu gonderirseniz çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler

 4. Hocam merhaba windows 10 imaj indiremedim. drive da istediğiniz dosya mevcut değil diyor tekrar yükleyebilir misiniz acaba.

 5. tahtalarda kilit programı kullanmamız gerekiyor. şimdiye kadar atak kullandık.
  yeni idarecimiz e-kilit programını satın almayı önerdi.
  e-kilit programı ve ana bilgisayar kurma hakkında ne düşünüyorsunuz.

 6. merhaba hocam. idarecilerin bilgisayarlarına format atmam gerek. hızlı ve temel programlar dışında çok program yüklü olmayan bir iso dosyası var mı? Rica etsem paylaşabilir misiniz?

 7. Win 10 temel imaj iso dosyasına ulaşamıyorum yardımcı olabilir misiniz. yayından kaldırıldı mı acaba

 8. hocam merhaba imajlara ulaşamıyorum drive da istediğiniz dosya mevcut değil diyor nereden ulaşabilirim

 9. Merhaba Özgür Hocam emekleriniz için teşekkür ediyoruz acaba win 2010 Aktivasyon kodunu gönderebilir misiniz?

   • hocam öncelikle Allah sizden razı olsun aradığım herşeyi bulabildiğim muhteşem bir web sitesi ayarlamışsınız. Adobe photoshop ve flash serisi lazım bana onu da yükleyebilir misiniz cracklemesini anlatarak. Çok teşekkür ederim herşey için

    • Hocam çok teşekkür ederim. CS3 paketi eklemiştim yukarıda onun içerisinde mevcut bahsettiğiniz programlar. Ben okulda bunları kullanıyorum. Yeni versiyonları var ama onları paylaşmak yasal olmaz sanırım 🙁

     • Yeni olması sorun değil hocam şimdi yüklüyorum cs3 ü açılırsa bu da işimi görür herşey için teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin. Okul hayatımdan beri sizin sitenizle çalıştım. İyi ki varsınız.

 10. Hocam, elinize emeğinize sağlık,çk teşekkürler,biz BTR ler için bulunmaz bir kaynak siteniz gerçekten..

 11. Özgür hocam merhaba. Windows 10 imajlari indiremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler…

 12. Merhaba hocam.
  Her cihazın kendi yedeğini kendi bölümlerine oluşturmaktan vazgeçemeyenler için Acronis ya da onunla aynı işlevi görebilecek lisanslı hale getirilebilecek virüssüz bir program var mıdır elinizde? Varsa şimdiden çok minnettarım size…

 13. Sayın hocam,
  Değerli çalışmalarınız için çok teşekkürler. Faz2 imajlarının linklerinde kota aşıldı hatası alıyorum. Güncel bir link paylaşabilmeniz mümkün mü? Bir de varsa elinizde Faz2 Win8.1 orijinal imajına ulaşmam gerekiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 14. hoca selamlar. öncelikle ellerinize sağlık. bu evrakları ve detaylı bilgilendirmeyi paylaştığınız için. sayın hocam sizden ricam Faz 1 tahtalarla ilgili paylaştığınız windows10 imajını işki linkini de indiremedim. sanırım kota doldu gibi bir ifade veriyor. sizden ricam acaba bu imaj dosyasını edinebilmemin yolu nedir?

  şimdiden teşekkür ediyorum.

 15. Özgür Hocam merhabalar,
  Öncelikle paylaşım ve emekleriniz için teşekkür etmek isterim. Bizim sınıfta 2012 Exper Win7 bilgisayarlar mevcut… Lakin artık köhneleşmeye başladı ve Win10 yapmak istiyorum tüm bilgisayarları. Windows’un sitesinden orjinal ISO indirdim ama bilgisayarlar HOME ‘u dahi kurmama izin vermedi. Hep sistemi ilk kurulum aşamasına çevirdi. Bende “EDUCATION” versiyonu kurmayı denedim ve bunu kurabildim. Şimdide aktivasyon sorunu var.
  1- Elimizde orjinal Win7 var zaten bu lisanslar üzerinden Win10’u kullanamaz mıyım?Yada bunun başkaca bir yolu olamaz mı? (Harama bulaşmadan 🙂 )
  2- Bilgisayar Windows serverlarına MEB hattından bağlanmıyor, masaüstü bilgisayarı başka bir internete nasıl bağlayabilirim? Belki böylece direk etkinleşebilir diye düşünüyorum…
  Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder kolaylıklar dilerim…

  • İkinci sorunuza cevap verebilirim:
   Bir usb wifi adaptör bağlayarak ya da cep telefonunuzu usb kablo ile bağlayarak masaüstü bilgisayarı internete bağlayabilirsiniz.

 16. Hocam merhaba. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. Win 8 imaj için de bir çalışma yapar mısınız.

 17. Merhabalar Özgür hocam emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Benim size bir sorum olacaktı. Bugün ventoy ile fatih faz 2 imajımı tahtaya yüklemeye çalıştım fakat imaj dosyasını seçip sistem geri yükleme yaptıktan sonra kapanıp açılıp yine imaj dosyasını seçeceğim ventoy ekran çıkıyor. Resmen kısır döngüye girdi sürekli yükleme yap kapa açıl aynı ekran. Flash bellek çıkarıp açmayı denediğimde siyah bir ekranda yazılar çıkıyor tahta açılmıyor. Nasıl tahta kurulumunu tamamlayabilirim? Şuan kullanılamaz bir halde

  • Hocam boot sıralamasında flash bellek öndedir her açılışta önce oradan boot eder. Sıralamayı değişitrebilirsiniz bios üzerinden veya flash belleği çıkarıp sonra başlatırsanız sorun düzelir.

   • iyi günler hocam ayı orunu bende BT sınıfındaki bilgisayarlara format atarken yaşadım. dosyaları kopyalayıp yeniden başlatınca tekrar ventoy bölümü geliyor. bios a girip harddiskten başlat ı seçince de mavi ekran geliyor. BT sınıfındaki bilgisayarlar 2007 ulaştırma bakanlığının gönderdiği exper marka bilgisayarlar.

   • İyi günler sayfadaki içerikler çok güzel emeğinize sağlık bir sorunum var Faz iki akıllı tahta imajını kurarken “end kernel panic not syncing attempted to kill init” diye bir hata aliyorum acaba imajimi flasha aktatrirken yada indiriken bir hata oldu yoksa tahtayla mi alakali

    • Hocam sanırım bios pili hatası idi tam emin değilim araştıracağım cevap bulunca yazarım. Sosyal medyadan anlık olarak ulaşabilirsiniz. Buradaki yorumları geç görebiliyorum işleriniz aksamasın.

     • hocam imajların yükleme adımlarını da video olarak koyarsanız sevinirim.Bende bir türlü sonlanmadı çünkü

 18. Hocam öncelikle guncel paylaşımlarınız için emeğinize sağlık çok teşekkürler. Kaç zamandır güncel bir imaj arıyordum sayenizde bulmuş oldum.ventoy ile iso diski olusturdum. Fakat bilg.lab.ndaki bilgisayarlarda denedim hata veriyor ventoy çalışıyor iso dosyalarını görüyorum istediğimi enter deyip baslatiyorum ama bir süre sonra failed boot hatası geliyor. Neden olabilir ? Acaba usb diskin fat yada ntfs olması etkiler mi ya da bilgisayardan dolayı dosyaları mi bulamıyor ya da başlatmıyor mu ? Iki bilgisayarda denedim ikisinde de aynı oldu. Ayrıca bilgisayarların özellikleri intel core2 2.66 ghz 2gb ram 250 gb hdd.

  • Hocam içine attığınız imajda sorun olabilir yüklenirken eksik yüklemiş olabilir bootta sorun gözükmüyor ama açılınca hata veriyorsa imaj sorunudur muhtemelen.

 19. hocam merhaba windows 7 32 bit imajı indirip usbden format atmaya çalıştığımda sistem bulunamadı hatası alıyorum birkaç kere yeniden denedim sonuç aynı universal usb programını kullandım. siz denediğinizi söylemişsiniz sorun nerde olabilir acaba

 20. özgür hocam emekleriniz ödenmez ancak teşekkürü borç bilirim. her bir paylaşımınız için teşekkür ederim yolunuz açık olsun

 21. Hocam kolay gelsin paylaşımlarınız çok işimize yarıyor. Ücretsiz bir çok programı paket halinde indirmemizi sağlayan https://ninite.com/ sitesi de arkadaşların işine yarayacağını düşünüyorum.

 22. Merhaba Özgür hocam, öncelikle emeğinize sağlık paylaşımlarınız için teşekkür ederim 🙂 rica etsem office 2010 aktivasyon gönderebilir misiniz?

 23. .Merhaba Hocam , office 2010 aktivasyon kodunu bana da gönderebilir misiniz ?Teşekkür ederim.

 24. Hocam emeklerinize sağlık. Siteniz o kadar yardımcı oldu ki bana.

  Office programı için bana da aktivasyon kodu gönderebilir misiniz?

 25. Merhabalar Hocam , office 2010 aktivasyon kodunu bana da gönderebilir misiniz rica etsem ? Yardımlarınız için çok teşekkür ederim…

 26. Hocam öncelikle emeklerinize sağlık herşey için teşekkür ederiz🙏Rica etsem bende Office 2010 aktivasyon kodunu banada gönderebilirmisiniz

 27. Hocam emeğinize sağlık, yardımlarınız için teşekkürler. Rica etsem Office 2010 aktivasyonu yollayabilir misiniz?

 28. Merhabalar Hocam , office 2010 aktivasyon kodunu bana da gönderebilir misiniz rica etsem ? Yardımlarınız için çok teşekkür ederim…

 29. Hocam emeğinize sağlık, rica etsem Office 2010 aktivasyonu gönderebilir misiniz acaba? Yardımlarınız için teşekkürler..

 30. Hocam emeğinize sağlık, rica etsem Office 2010 aktivasyonu yollayabilir misiniz acaba? Yardımlarınız için teşekkürler.

 31. Hocam emeğinize sağlık hafta hafta sizin çalışmalarınızı takip ederek ilerliyorum. Öğrencilerime öneriyorum. Allah razı olsun. Office aktivasyon kodunu banada atarsanız çok memnum olurum. İyi Çalışmalar.

 32. Hocam emeğinize yüreğinize sağlık sizi takip etmek gerçekten kurtarıcı oluyor. Zahmet olmazsa office 2010 aktivasyon dosyalarını ve programların driver linklerini bana da gönderebilir misiniz.

 33. driver pack\DriverPack_17.7.58.4.zip: DriverPack_17.7.58.4.iso dosyasında CRC hatası. Dosya bozuk
  hocam son partı klasöre çıkart deyince bu hatayı veriyor.

 34. hocam merhabalar driver pack indirdim fakat DriverPack_17.7.58.4.z01 bu şekilde indi nasıl açabilirim.uzantıyı .zip e çevirince hata veriyor.

 35. hocam office 2010 aktivasyon kodunu rica etsem bana da gönderebilir misiniz? teşekkür ederim şimdiden.emeğinize sağlık

 36. Hocam office 2010 ve 2016 aktivasyon dosyalarını gönderebilir misiniz. şimdiden çok teşekkür ederim emeğinize sağlık

 37. Hocam iyi günler. Office 2010 programlarının aktivasyon dosyalarını gönderebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

 38. merhaba hocam ben faz2 imajını indirdim sizin attığınız linkten. rufus ile oluştururken mbr mi gbt mi secmem gerektiğini akılı tahtadan öğrenemedim buna yetkiniz yok diye bir uyarı veriyor bende gbt olarak oluşturdum şimdi imaj atsam sıkıntı olur mu? birde hocam imajı başlatma adımları(ilk del tuşuna mı basıyoruz F1 mi gibi) ve ilerisinde hangi adımları izleyeceğimizi söylebilir miniz? teşekkürler

 39. Hocam merhaba, program arşivinizin linkini bana da gönderebilir misiniz? Emeğiniz için teşekkürler.İyi çalışmalar dilerim.

 40. Hocam program kurulumları için çok teşekkürler. Office 2010 programlarının aktivasyon dosyalarını gönderebilir misiniz? iyi çalışmalar..

 41. Hocam hayırlı akşamlar. win7 yi indiremiyorum. İndir dedikten sonra epeyce bekledikten sonra indirme yine de başlamıyor.

  • Hocam merhaba, deneme yaptım sorun görünmüyor tarayıcıda çerezleri temizleyip deneme yapmanız mümkün mü acaba. Alternatif olarak başka bir tarayıcı kullanarak deneme yapabilirsiniz. Benzer hata alırsanız tekrar incelerim.

 42. Hocam emeğinize sağlık. sayfanızdan çokça faydalanıyor, neredeyse her gün uğruyorum. Acaba elinizde temiz win10 destekli acronis true image programı var mı?

 43. Hocam bende link alabilir miyim? Özellikle ofis lazım oldu. Şimdiden teşekkür ederim.

 44. hocam merhbalar deamon tools u kurarken şu şekilde hata aldım.ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim. desteklenmeyen 16 bit uygulama şeklinde hata verdi. ekran görünütüsü almıştım ama dosya eklenmediği için atamadım. aslında bir de dosya ekle kısmı olsa yorumda süper olur.

  • Merhaba hocam başka bir bilgisayarda deneme imkanınız oldu mu acaba. Tanıdık bir sorun gibi gelmedi. Yine olmazsa sosyal medyadan ulaşın hocam resimli falan bakar bir şekilde çözmeye çalışırız.

 45. Merhaba hocam bana akıllı tahta imajlarını ve diğer programlari gönderebilir misiniz

 46. hocam öncelikle elinize emeğinize sağlık rica etsem bana da gönderir misiniz

 47. Özgür hocam emeklerinize sağlık. Geçen sene dersimde kullandığım tek kaynaktınız. Özellikle alıştırmalarla konuları çok güzel pekiştirdi çocuklar. Hakkınızı helal edin. Rica etsem linkleri bana da gönderir misiniz?

  • Hocam çok teşekkür ederim. Helali hoş olsun. Linkleri sayfa içine ekledim hocam. Yoğunluk geçti artık kota dolacağını sanmıyorum. Dolarsa alternatif linkler eklemeye çalışırım.

 48. Hocam elinize sağlık bu programların linkini rica etsem bana da gönderebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

 49. Çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ederim. Linkleri gönderebilir misiniz?

 50. Hocam emeğinize sağlık çalısmalariniz için. Gerçekten bu siteden çok faydalaniyorum. Programlari indirebileceğim linkleri banada gönderirseniz cok sevinirim. Tesekkürler.

 51. Hocam emeğinize sağlık. Branşımla ilgili her konuda ilk yardımcım sizin sitenizdir. Çok teşekkür ediyorum bizlerle paylaştığınız için. Rica etsem linki bana da gönderebilir misiniz?

  • Çok teşekkür ederim hocam sizlerin ilgisi sayesinde her geçen gün daha iyi hale geliyoruz. umarım bu şekilde büyümeye devam edebiliriz. Linkleri attım hocam yeni programlar ekledikçe sayfayı güncellerim. İhtiyacınız olursa mesajınız yeterli 😉

 52. Hocam zorlu bir çalışma alanı ve bu süreçte çok daha yoğun olmakla beraber çalışması zevkli diyerek sizden tüm programlara ihtiyacım olduğunu belirtmek isterim

 53. Hocam ellerine sağlık güzel bir arşiv olmuş. Bana da tümünün linkini atar mısın? Şimdiden teşekkür ederim.

 54. Hocam sitenizi ve çalışmalarınızı takip edip ben ve öğrencilerim yararlanıyoruz. Elinize sağlık çalışmalarınızı takdir ediyorum. Btr olarak çalıştığımdan tüm program arşivinin linkini banada yollayabilirseniz memnun olurum. İyi çalışmalar.

  • Hocam çok teşekkür ederim. Bu dönemde BTR olmak hakikaten yorucu. Sorumluluklar biraz daha arttı. Bu süreçte faydası olur umarım sizlere. İyi çalışmalar diliyorum.

 55. Hocam bana da programların linkini gönderebilir misiniz rica etsem. Emeğinize sağlık.Teşekkür ederim.

 56. Hocam emeğinize sağlık bende sitenizden faydalanıyorum oldukça faydalı devam edin lütfen takipteyim bende program linklerini alabilir miyim hakkınızı helal edin şimdiden

  • Helali hoş olsun hocam. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum faydalı olabiliyorsak ne mutlu. Mail adresinize gönderdim hocam mevcut yüklenen programları. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

 57. Sayın öğretmenim, gerçekten çok yararı dokunuyor paylaşımlarınız. Emeğinize sağlık. Programları mail olarak gönderirseniz çok sevinirim. İyi hafta sonları dilerim.

  • Çok teşekkür ederim öğretmenim. Yorum yaparken girdiğiniz mail adresine gönderdim. Umarım işlerinizi kolaylaştırmakta faydası olur. İyi çalışmalar diliyorum.

 58. Kıymetli Hocam, çalışmalarınızı takdirle takip ediyorum ve tebrik ediyorum. Bt eğitiminde çok önemli bir açığı dolduruyorsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim. Program arşivini mail olarak gönderebilirseniz çok memnun olurum.

  • Hocam çok teşekkür ederim. Yorum yaparken girdiğiniz mail adresine mevcut yüklenmiş olanlar gönderildi. Ara ara yine program yüklemesi yapacağım talep ettiğiniz olursa tekrar iletişime geçebilirsiniz.

 59. Çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. Sitenizi derslerimde ve BTR olduğum dönemde kullanıyorum çok faydalı ve kullanışlı bir siteniz var. Bilişim öğretmenin ihtiyaç duyacağı her şey var. Emeğinize sağlık hocam. Rica etsem bu program arşivinin linkini e postama gönderir misiniz? Çok teşekkürler. İyi çalışmalar.

  • Çok teşekkür ederim hocam, Gerçekten bir ihtiyacı karşıladığını düşünüyorum ve her sene daha kullanışlı hale getirmeye çalışıyorum. Talebiniz doğrultusunda Yorum yaparken girdiğiniz mail adresine mevcut linkler gönderilmiştir. İhtiyaç doğrultusunda yeni linkler ekliyorum zamanla burada da bildiririm. Talebiniz olursa onları da gönderirim. İyi günlerde kullanın.

 60. özgür öğretmenim bu programların linkini rica etsem bana gönderebilir misiniz iyi çalışmalar

 61. İyi günler Özgür hocam. Windows 10 2004 Sürüm 64 Bit, Windows 7 Sp1 Türkçe Tüm Sürümler Tek DVD 2020 ile 2016 Microsoft Office programlarının linkini yollamanız mümkün müdür?

 62. Özgür hocam mrb.Ben btr olarak çalıştığım için program arşivinizi gönderirseniz sevinirim hocam.Gerçekten bana yol gösterici bir kaynaksınız.Yaptığınız çalışmalar için çok teşekkür ediyorum.
  Hocam ben Adobe creative suite 3 web premium, faz 2 windows 10 etkileşimli tahta imajı, kaspersky free antivirüs programı ve windows 7 sp1 türkçe tüm sürümler programlarını gönderirseniz mailime çok teşekkür ederim.
  İyi çalışmalar dilerim

 63. HOCAM bu sene btr lik yapıcam bu programları bana göderebilir misiniz.Emeğinize sağlık cok yardımcı oluyor siteniz

 64. Hocam Yunus Emre Ortaokulu Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Şenay Köse windows10 2004 işletim sistemi ve office 2016 programının linkini gönderebilir misiniz?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*