Merhaba Arkadaşlar,

İnsan beyni sağ ve sol olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Bu iki kısımın çalışma prensipleri farklıdır. Beynin sağ kısmı gelişmiş kişiler ile sol kısmı gelişmiş kişiler arasında temel farklar bulunmaktadır. Bu farklar sebebiyle hangi alanlara daha yatkın hangi alanlara ise daha uzak olduğunuzu kestirebilirsiniz.

İki dakikanızı ayırarak testimizi çözdüğünüzde beyninizin hangi bölümünün daha gelişmiş olduğunu öğrenebilir, bu sayede hangi alanlara yatkın olduğunuzu anlayabilirsiniz.

Sorulara içtenlikle cevap veriniz. Soruların doğru veya yanlış cevabı bulunmamaktadır. Size uygun hangisi ise o seçeneği seçiniz.

Sonuçları yorum olarak bırakabilirsiniz. Umarım kendinizi keşfetmenizde faydası olur.

Beyninizin Hangi Bölümü Daha Gelişmiş?

BAŞLA butonuna basarak teste başlayabilirsiniz. Soruların cevaplarına tıklayıp alt taraftaki sağ ok butonunu kullanarak diğer sorulara geçiniz. Testi bitirmeden önce sol oku kullanarak eski soruları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Sorular bittiğinde SONUÇLARI AL butonuna tıklayarak sonuçlarınızı görünüz.
Başla
Sınav sonucuna göre %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678Son
Geri dön

Beyninizin hangi bölümünü kullanıyorsunuzhttps://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2015/01/beynin-hangi-bölümü-714x399.jpghttps://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2015/01/beynin-hangi-bölümü-150x150.jpgÖzgür ŞEREMETRehberlikBeynimizin hangi bölümü gelişmiştir.,Beyninizin hangi bölümünü kullanıyorsunuz,Beyninizin hangi bölümünü kullanıyorsunuz testi,Sağ beyin özellikleri,sol beyin özellikleriMerhaba Arkadaşlar, İnsan beyni sağ ve sol olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Bu iki kısımın çalışma prensipleri farklıdır. Beynin sağ kısmı gelişmiş kişiler ile sol kısmı gelişmiş kişiler arasında temel farklar bulunmaktadır. Bu farklar sebebiyle hangi alanlara daha yatkın hangi alanlara ise daha uzak olduğunuzu kestirebilirsiniz. İki dakikanızı ayırarak testimizi çözdüğünüzde...Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Etkinlik Sitesi