forum-etkinligiYukarıda popüler forum siteleri verilmiştir. Bu forum sitelerinden bir tanesini seçip siteye giriniz. Forum sitesinde sizinde işinize yaracak bir konu bulunuz. Bulduğunuz konunun linkini paylaşarak konu hakkında bilgi veriniz. Eğer mümkünse bu sitelerden birine üye olup ilgilendiğiniz konularda yorum yazıp yazdığınız yorum sayfasının linkini paylaşınız.

Donanım Haber Forum sitesine ulaşmak için tıklayınız.
Shift Delete Forum sitesine ulaşmak için tıklayınız.
Forumtr Forum sitesine ulaşmak için tıklayınız.
Chip Online Forum sitesine ulaşmak için tıklayınız.
PCNet Online Forum sitesine ulaşmak için tıklayınız.

Not: Yukarıda verilen siteler dışında kendi bulduğunuz veya kullandığınız forum sitelerinide yazabilirsiniz. Üye olup forumlarda tartışmalara katılan arkadaşlara ekstradan not verilecektir. Forum tartışmalarında öğrendiğimiz kuralları ihmal etmeyiniz.

Örnek yorum formatı 1:

http://www.chip.com.tr/forum/windows-10-getirdigi-yenilikler-nelerdir_t298484.html

Yukarıdaki bağlantıyı okuyarak Windows 10 sisteminin getireceği yenilikler hakkında fikir sahibi oldum. Windows 10 sürümünün çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Örnek yorum formatı 2:

Chip Online Forum sitesine üye oldum.

http://www.chip.com.tr/forum/windows-10-getirdigi-yenilikler-nelerdir_t298484.html

Yukarıdaki bağlantıyı okuyarak Windows 10 sisteminin getireceği yenilikler hakkında fikir sahibi oldum. Ayrıca konuya başka bir yerde okuduğum yeni özelliklerden birkaçını ekledim.

İletişim Araçları Etkinliği - Forumlarhttps://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2014/12/forum-etkinligi.jpghttps://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2014/12/forum-etkinligi-150x150.jpgÖzgür ŞEREMET3.3 İletişim Teknolojileri ve İşbirliği Materyalleri5. Sınıf – Hafta 11 – İletişim Teknolojileri ve İşbirliğiEski Müfredat Bilişim Ev ÖdevleriBilişim Teknolojileri Forum etkinliği,Bilişim Teknolojileri ve Yazılım,en popüler forum siteleri,Forum etkinliği,iletişim araçları etkinliği,iletişim araçları nedir,popüler forum siteleriYukarıda popüler forum siteleri verilmiştir. Bu forum sitelerinden bir tanesini seçip siteye giriniz. Forum sitesinde sizinde işinize yaracak bir konu bulunuz. Bulduğunuz konunun linkini paylaşarak konu hakkında bilgi veriniz. Eğer mümkünse bu sitelerden birine üye olup ilgilendiğiniz konularda yorum yazıp yazdığınız yorum sayfasının linkini paylaşınız. Donanım Haber Forum sitesine ulaşmak...Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Etkinlik Sitesi