Merhaba Arkadaşlar,

Web sitemiz üzerinden kendi hazırladığım kazanım kavrama testleri ve Sınavlara hazırlık testleri yayınlıyorum. Siteye giren öğrenci ve öğretmen arkadaşlar uyguladığım sınavları da görmek istediler. Bende yaptığım sınavları sınavlar bittikten sonra burada paylaşmaya karar verdim.

Bu kapsamda Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönem 2. Yazılı için hazırladığım soruları aşağıdan paylaşıyorum.

Not: Çalışma sorularına Microsoft Word ve Microsoft PowerPointten sorular sordum fakat okulun son haftalarında kar yağışları vb sebeplerle tatiller olması gecikmeye yol açtığından sınavda o konulara yüklenemedik. İşlediğimiz diğer konulara ağırlık vermek zorunda kaldık.

Bu sınav uygulanmış gerçek sınavdır. Siz girseydiniz kaç alırdınız? çözüp öğrenebilirsiniz.

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi
5. Sınıflar
2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönem 2. Yazılı

Faydalı olması dileğiyle.

https://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2018/11/online-test-714x400.jpeghttps://ozgurseremet.com/wp-content/uploads/2018/11/online-test-150x150.jpegÖzgür ŞEREMET5. Sınıf Bilişim YazılılarıBilişim 1. Dönem 2. Yazılı HazırlıkGüncel HaberlerUygulanmış SınavlarBilişim 1. Dönem 2. Yazılı,Bilişim Birinci Dönem birinci Yazılı,Bilişim Google Form Sınav,Bilişim Uygulanmış Sınav,BTY 1. Dönem 2. YazılıMerhaba Arkadaşlar, Web sitemiz üzerinden kendi hazırladığım kazanım kavrama testleri ve Sınavlara hazırlık testleri yayınlıyorum. Siteye giren öğrenci ve öğretmen arkadaşlar uyguladığım sınavları da görmek istediler. Bende yaptığım sınavları sınavlar bittikten sonra burada paylaşmaya karar verdim. Bu kapsamda Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönem 2. Yazılı için...Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Etkinlik Sitesi