EBA Şifre Verme İşlemleri

Güncelleme

EBA Şifreleri toplu olarak EBA Kurs Merkezi işlemlerinden alınabilmektedir. Velilerimiz ise şahsen şifrelere ulaşamamaktadır.

Veli ve öğrencilerimizin şifrelere ulaşmak için okuluna başvurması gerekmektedir.


Merhaba Arkadaşlar;

Destekleme ve yetiştirme kurslarına öğrencilerimizin başvuru yapabilmesi için EBA şifresine ihtiyaçları vardır. Öğrencilerimiz kendi başlarına şifre oluşturup kurslara başvuramadığı için şifre oluşturma işlemi bizlere kalmıştır.

Okulların açıldığı bu yoğun dönemde 1400 öğrenciye tek tek şifre vermeye yetişemediğimiz için sınıf öğretmenlerinin yardımına ihtiyaç duymaktayız. Bu kapsamda tüm sınıf öğretmenlerimizin kendi sınıfı öğrencilerine EBA şifresi vermesini istemekteyiz.

Öğretmenlerimizin yapacağı adımlar aşağıda resimli bir şekilde anlatılmıştır.

  1. İşlemleri kaydedeceğiniz excel dosyasını indirin. (Buradan)
  2. E-okula girerek kendi sınıfınızın listesini excel dosyasına kopyalayın. (TC bulamazsanız Kurum İşlemleri/ Resim İşlemleri/ Resim Ekle/Sınıfı seç/Resim durumları Tümü seçeneğini seçip listeleme yaparak ulaşabilirsiniz.
  3. Aşağıda resimli olarak anlattığımız şifre verme işlemini tamamlayıp, verdiğiniz şifreleri excel dosyasına kaydedin.
  4. Oluşturduğunuz şifreleri sınıf öğrencilerinize verip excel dosyasını okul idaresine ulaştırınız.

Bu hafta öğrencilerimizin tercih yapması gerektiğinden 30.09.2015 Çarşamba gününe kadar işlemlerin bitirilmesi önemle rica olunur.

Emeğiniz için teşekkürler. Resimli anlatım aşağıdadır. Pdf indirmek için tıklayınız.

DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI EBA ŞİFRESİ OLUŞTURMA_Sayfa_01 DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI EBA ŞİFRESİ OLUŞTURMA_Sayfa_02 DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI EBA ŞİFRESİ OLUŞTURMA_Sayfa_03 DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI EBA ŞİFRESİ OLUŞTURMA_Sayfa_04 DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI EBA ŞİFRESİ OLUŞTURMA_Sayfa_05 DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI EBA ŞİFRESİ OLUŞTURMA_Sayfa_06 DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI EBA ŞİFRESİ OLUŞTURMA_Sayfa_07 DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI EBA ŞİFRESİ OLUŞTURMA_Sayfa_08 DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI EBA ŞİFRESİ OLUŞTURMA_Sayfa_09 DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI EBA ŞİFRESİ OLUŞTURMA_Sayfa_10

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir