BİT’ni Kullanma ve Yönetme Öz Değerlendirme Formu

Merhaba Arkadaşlar;

BİT’ni Kullanma ve Yönetme konusunu işledik. Konuyla ilgili İşletim Sistemleri ve Dosya Yönetimi Sunumları üzerinden çalışmamızı yaptık ve yine konuyla ilgili İşletim Sistemi ve Türleri, Windows 7 İşletim Sistemi Kurulumu ve Dosya Uzantısı Nedir? videolarını izledik. Pekiştirmek için İşletim Sistemlerini online inceleyin ve Dosya-Uzantı Eşleştirme Oyunu animasyonlarını uyguladık. Neler öğrendiğimizi görmek için İşletim Sistemleri – Online ve Dosya Yönetimi – Online Testlerini çözdük. Etkinlik olarak ise İşletim Sistemleri ve Dosya Yönetimi Etkinliklerini yaptık fakat sizlerin neyi ne kadar öğrendiğinizi tam olarak kestirememiş olabilirim.

Aşağıda sizler için hazırlanan Öz Değerlendirme Formunu doldurup gönderirseniz eksik öğrenmeleri bir an önce tamamlama imkanı bulmuş olurum.

Bu formun amacı sizlere not vermek değildir. Bu yüzden doğru cevap verirseniz öğrenemediğiniz ya da yeterince kavrayamadığınız konuların sizlere tekrar anlatılma fırsatını yakalamış olursunuz.

 

Aşağıdaki tüm soruları doldurduktan sonra gönder butonuna basmanız yeterlidir.

Faydalı olması dileğiyle…

NOT: TÜM BİLGİLERİ BÜYÜK HARF KULLANARAK YAZINIZ VE SADECE 1 KEZ GÖNDER BUTONUNA BASINIZ AKSİ HALLE MÜKERRER KAYIT OLUŞMAKTADIR.

Formun Microsoft Word programında hazırlanmış halini bilgisayarınıza indirmek ve çıktı alarak kullanmak istiyorsanız aşağıdaki belgeden faydalanabilirsiniz.

EKLENECEK…

4 thoughts on “BİT’ni Kullanma ve Yönetme Öz Değerlendirme Formu

  Serkan mercan

  (29 Kasım 2016 - 21:48)

  Hocam bence bunları birazzz daha zorlaştırabilirsiniz

  Ayşenur CİRHİNLİOĞLU (5/E)-(477)

  (29 Kasım 2016 - 21:04)

  Öğretmenim bu bölümde emin olmadığım soru sayısı biraz fazla

  Fatmanur Duman

  (16 Kasım 2016 - 20:32)

  Hocam bu konu üzerinde biraz daha durmanızı rica ediyorum.

   Özgür ŞEREMET

   (16 Kasım 2016 - 23:31)

   Teşekkürler fatmacım etkinlik yaparken farkettim dikkate alacağım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir