Merhaba Arkadaşlar;

BİT’in Sosyal ve Kültürel Katkıları konumuzu işledik. Konuyu pekiştirebilmek ve ilerde yapılacak yazılılarda konu ile ilgili çıkabilecek sorulara örnek olması için aşağıdaki testi hazırladım.

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 1. Dönem 1. Yazılılara çalışmak için hazırlanmış online testtir.

Testimizde 5 adet 4 seçenekli soru bulunmaktadır.

Test içerisinde BİT’in Sosyal ve Kültürel Katkıları başlığı altında yer alan Bilgi Toplumu, Dijital vatandaşlık (E-devlet, banka uygulamaları vb.) konularından sorular bulunmaktadır. Konu kavrama testi niteliğindedir.

Faydalı olması dileğiyle, Başarılar Dilerim.


 

BİT’in Sosyal ve Kültürel Katkıları Testi

BAŞLA butonuna basarak teste başlayabilirsiniz. Soruların cevaplarına tıklayıp alt taraftaki sağ ok butonunu kullanarak diğer sorulara geçiniz. Sınavı bitirmeden önce sol oku kullanarak eski soruları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Sorular bittiğinde SONUÇLARI AL butonuna tıklayarak sonuçlarınızı görünüz. Başarılar Dilerim.
Başla
Tebrikler - BİT’in Sosyal ve Kültürel Katkıları Testi adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Doğru Cevap Sayınız:  %%SCORE%%. Bu sınavda şimdiye kadar verilen en yüksek doğru cevap sayısı: %%TOTAL%%'. Bence %%RATING%% Sorularda hata bulursanız lütfen yorum bölümüne belirtiniz
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
Son
Geri dön