BİT Kullanımı ve Etik Sunumu

Merhaba Arkadaşlar;

bit kullanımı ve etikBilgi ve İletişim Teknolojileri Kullanımı ve Etik başlığı altında yer alan İnternet ve BİT Kullanım Kuralları, Telif Hakkı ve Bilişim Suçları konuları için hazırlanan sunuyu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bilgisayarında Microsoft Office programı olmayan, telefon veya tabletle sunumlara çalışmak isteyen öğrencilerimiz için eklenmiştir. Yalnız MEB bakanlığına bağlı hatlarda engelleme olduğundan dolayı içerik görüntülenmeyebilir.

Alternatif olarak Google Docs kullanılmıştır. Maalesef MEB orayıda engellemiştir. Sadece İnternet explorer ile görüntüleme yapılabilmektedir. Onuda yakında engelleyeceğini düşünerek google paylaşımları kaldırılmıştır. Alternatif yöntemler bulununca eklenecektir.

Sunumu ben hazırlamadım. Ahmet SOYARSLAN’ın sitesinden hazır olarak aldığımdan dolayı site üzerinden indirme linkini paylaşmıyorum. Sunum üzerinden indirebilirsiniz ama tavsiye etmiyorum. Sunumun orjinal halini bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız  Ahmet SOYARSLAN’ın http://biltek.info/btyders/etkinlikler/ sitesi üzerinden indiriniz. Emeğine saygı gösterip teşekkürü çok görmeyiniz.

Sunum üzerinde çalışırken fare ile tıklayarak ilerleyiniz. Sunum altındaki ileri geri tuşları ile geçmeniz halinde sayfa içi animasyonlar görünmeden diğer sayfalara atlayacaktır.

Faydalı olması dileğiyle, iyi çalışmalar dilerim.

SİTE ÜZERİNDEN MİCROSOFT OFFİCE ONLİNE GÖRÜNTÜLEYİCİ

SİTE ÜZERİNDEN GOOGLE DOCS VİEWER GÖRÜNTÜLEYİCİ

 

3 thoughts on “BİT Kullanımı ve Etik Sunumu

  Misafir

  (28 Mart 2017 - 20:15)

  Güzel olmuş ellerinize sağlık

  Burak Kutay ÇINAR 5/c 1438

  (5 Aralık 2016 - 22:32)

  hocam bizim 6/12/2016 da yazılımız var yani yarın bu konuyu işlemedik . bu konuyu sınavda soracak mısınız…

   Özgür ŞEREMET

   (5 Aralık 2016 - 22:39)

   hayır sadece işlediğiniz yerler çıkacak 1.1 – 1.2 – 1.3 var sizde onlara çalışmalısın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir